Język:

Kalendarz 2019r.


Zapraszamy do udziału w naszych propozycjach wycieczek w 2019 r.

Poniżej umieszczony jest Kalendarz 2019 w pliku, który po otwarciu można sobie wydrukować.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNYCH WĘDRÓWEK!

[pobierz] 0.1 MB kalendarz-2019

Kalendarz Imprez Wędrowca na 2019 r.

2019 rok .
2019 rok .

KALENDARZ IMPREZ 2019

1 stycznia (wtorek) – 4 Pory Roku Zima – 17 etap – Raszowa (PIOTR)

12 stycznia (sobota) – Szlak Dookoła Legnicy – 1 etap: Buczynka – Wiercień (15,5 km) (PIOTR)

19 stycznia (sobota) – Szlak Dookoła Legnicy – 2 etap: Wiercień - Lipce (15,5 km) (PIOTR)

25 stycznia (piątek) – XIV Zjazd Sprawozdawczy Członków Wędrowca

26 stycznia (sobota) – Szlak Dookoła Legnicy – 3 etap: Lipce– Janowice Duże (18,0 km) (PIOTR)

02 - 07 lutego (sobota - czwartek) – XVII Beskid Zimą – Beskid Śląski (HENIEK)

09 lutego (sobota) – Szlak Dookoła Legnicy – 4 etap: Janowice Duże– Rosochata (19,1 km) (PIOTR)

17 lutego (niedziela) – Karkonosze Zimą – 9 część: Szklarska Poręba (14,2 km) (HENIEK)

23 lutego (sobota) – Szlak Dookoła Legnicy – 5 etap: Rosochata – Buczynka (17,2 km ) (PIOTR)

3 marca (niedziela) – Szlak Czarnych Wzgórz – 2 etap: Przerzeczyn Zdrój - Ciepłowody (11,3 km) (PIOTR)

23 marca - 31 marca (sobota – niedziela) – Droga Św. Jakuba – Niemcy 1 etap (PIOTR)

24 marca (niedziela) – Rajd Trzeźwościowy - 6 część: Jedlina Zdrój (km) (HENIEK)

6 kwietnia (sobota) – 4 Pory Roku Wiosna – 18 etap – Sobin (PIOTR)

14 kwietnia (niedziela) – Sudecki Szlak E-3 – 1 etap: Jakuszyce – Rozdroże Izerskie (10,5 km) (HENIEK)

27 kwietnia (sobota) – VI Papieska Pielgrzymka Piesza Lubin – Góra Wędrowca (8,5 km) (LESZEK)

28 kwietnia (niedziela) – Tysięczniki Ziemi Kłodzkiej – 3 etap: Góry Sowie (HENIEK)

28 kwietnia - 05 maja (niedziela – niedziela) – Droga Św. Jakuba – Niemcy 2 etap (PIOTR)

01 maja (środa) – Tysięczniki Ziemi Kłodzkiej – 4 etap: Góry Orlickie (HENIEK)

12 maja (niedziela) – Karkonosze Wiosną – 10 część: Szklarska Poręba - Jagniątków (15,3 km) (HENIEK)

18 maja (sobota) – Rodzina na Szlaku – 27 część: (PIOTR)

25 - 26 maja (sobota -niedziela) – Pieszo Dookoła Czech – 5 - 6 etap: Izerskie hory (km) (PIOTR)

1 czerwca (sobota) – Rodzina na Szlaku – 28 część: (PIOTR)

8 - 9 czerwca (sobota - niedziela) – Tysięczniki Ziemi Kłodzkiej – 5 – 6 etap: Masyw Śnieżnika (HENIEK)

12 - 16 czerwca (środa - niedziela) - XXI Długodystansowy Rajd Wędrowny – Bieszczady (HENIEK)

29 czerwca (sobota) – 4 Pory Roku Lato – 19 etap – Gwizdanów (PIOTR)

30 czerwca (niedziela) – Wakacje z Wędrowcem – 18 część: (km) (PIOTR)

13 - 14 lipca (sobota -niedziela) – Pieszo Dookoła Czech – 7 - 8 etap: Karkonosze (km) (PIOTR)

21 lipca (niedziela) – Wakacje z Wędrowcem – 19 część: (km) (HENIEK)

27 lipca (sobota) – Rodzina na Szlaku – 29 część: Zator Energylandia (PIOTR)

4 sierpnia (niedziela) – Karkonosze Latem – 11 cześć: Karpacz – Kowary ( 19,9 km ) (HENIEK) 10 sierpnia (sobota) – Wakacje z Wędrowcem – 20 część: Śnieżka (km) (HENIEK)

12 - 17 sierpnia(poniedz - sobota)– XXII Długodystansowy Rajd Wędrowny – Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie

25 sierpnia (niedziela) – XVIII Klasyk Trójgarbu – przyjęcie nowych klubowiczów (km) (HENIEK)

31.08. – 01.09 (piątek- sobota) – X Maraton „Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina” (PIOTR) (HENIEK) (JANEK)

14 - 15 września (sobota-niedziela) – VI Bieg Dinusia (eliminacje i finały) (PIOTR) (HENIEK) (JANEK)(LESZEK)

21 września (sobota) – XVIII Dzień bez Samochodu – „ VII Spacer po Parkach Lubina” (PIOTR) (JANEK)

22 września (niedziela) – Rodzina na Szlaku – 30 część: (PIOTR)

25 września (środa) –Międzynarodowy Dzień Sprzątania Świata – 8 część i XVII rocznica 1 wyjazdu Wędrowca

28 września - 13 października (sobota – niedziela) – Droga Św. Jakuba – Niemcy 3 etap

6 października (niedziela) – Sudecki Szlak E-3 – 2 etap: Rozdroże Izerskie - Wojcieszyce (10,5 km) (HENIEK)

13 października (niedziela) – Sudecki Szlak E-3 –3 etap: Wojcieszyce (10,5 km) (HENIEK)

20 października (niedziela) – VII Rajd Popiełuszki Lubin – Parszowice (15,0 km) (PIOTR) (JANEK)

26 – 27 października (sobota -niedziela) – Pieszo Dookoła Czech – 9 - 10 etap: Góry Kamienne (km) (PIOTR)

10 listopada (niedziela) – Karkonosze Jesienią – 12 część: schr. na przeł. Okraj - Kowary (13,6 km) (HENIEK)

17 listopada (niedziela) – Sudecki Szlak E-3 –4 etap: Wojcieszyce (10,5 km) (HENIEK)

23 - 24 listopada (sobota - niedziela) - XVII Gala Mistrzów Turystyki – Nowa Ruda (PIOTR)

8 grudnia (niedziela) – Szlak Zapomnianych Miejsc – 2 część: (10,0 km) (PIOTR)

14 grudnia (sobota) – 4 Pory Roku Jesień – 20 etap – Wielowieś (PIOTR)

27 grudnia (piątek) – Wieczór Kolęd i Pastorałek