Język:

Listy Startowe 31.08 - 1.09.2018


 

Wyniki  IX Maratonu "Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina" w zakładce Wyniki Maratów (po prawej stronie) Dziękujemy Wam za udział i zapraszamy na WYNIKI!!!

 

 

Lista zawiera ogółem 294 zakwalifikowanych uczestników. Pieszo 98 osób. Rowerem 196 osób.

 

 

 

UWAGA! ZGŁOSZENIA, WPISOWE

Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się za pośrednictwem e-maila lub osobiście w biurze organizatora:

wtorek i czwartek godz. 17:00-19:00; środa godz. 11:00-13:00 w siedzibie:
Stowarzyszenie Turystyki Pieszej "Wędrowiec" ul. M. C. Skłodowskiej 14/4 ; 59- 300 Lubin

tel.: 76 7490533 lub 605447383
e-mailem:psocha24@wp.pl

Podaj w wiadomości:

1. imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, nr telefonu,

2. dystans w km (pieszo lub rowerem), ew. nazwę drużyny i rodziny,

3. potwierdzenie bankowe przelewu lub skan przekazu,

4.  rozmiar koszulki;  S - (48/69); M - (50,5/70); L - (53,5/73); XL - (56/74); XXL - (58,5/77).

Należy dokonać przelewu zawierającego imię, nazwisko oraz tytuł „ 9 Maraton Dookoła Lubina”
Konto BS Wschowa: nr 03 8669 0001 0312 1388 2000 0001
Zgłoszenia wraz z opłatą startową przyjmujemy do 23 sierpnia 2018 r. Później zapisujemy tylko w ramach wolnych miejsc, nie gwarantując wszystkich świadczeń.

Aktualna lista uczestników na stronie: www.wedrowieclubin.pl
Opłata startowa dla rowerzystów  dystansu 50 i 75 km wynosi 50 zł.

Opłata startowa dla rowerzystów dystansu 110 km wynosi 60 zł.

Opłata startowa dla dystansu pieszego 25 i 50 km wynosi 50 zł.

Opłata startowa dla dystansu pieszego 100 km wynosi 70 zł.
Opłata startowa dla członków STP Wędrowiec w terminie obniżona jest o 10 zł. Obowiązuje limit 300 uczestników. Wniesiona opłata nie podlega zwrotowi i nie może być scedowana na innego uczestnika. Wniesienie opłaty startowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Uczestnik zostaje przypisany do zadeklarowanego dystansu oraz zostanie mu nadany numer startowy.

Piotr Socha tel. 605 447 383

 

Dystans 100 km pieszo

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 701  Sobiło Marek  1976  Lubin  -/-  tak  tak  
 702  Markulak Marcin  1983  Lubin  -/-  tak    
 703  Stohnij Adam
 1985  Lubin  -/-  tak  tak  
 704  Deluga Eligiusz
 1974  Lubin  -/-  tak  tak  
 705  Żak Krzysztof
 1949  Wrocław  -/-  tak    
 706  Kwaśnicki Tomasz
 1974  Lubin  Daleko Jeszcze?!?Team/-  tak  tak  
 707  Dupla Konrad
 1979  Siedlce  Stanley 1/-  tak  tak  
 708  Chochel Krzysztof
 1975  Lubin  Daleko Jeszcze?!?Team/-  tak  tak  
 709  Klepaczek Dawid
 1981  Lubin  Daleko Jeszcze?!?Team/Klepaczki  tak  tak  
 710  Sobol Jerzy
 1954  Wrocław  -/-  tak  tak  
 711  Wiercioch Sławomir
 1973  Lubin  Daleko Jeszcze?!?Team/-  tak  tak  
 712  Sznip Leszek
 1959  Lubin  Wędrowiec/-  tak  tak  
 713  Oskroba Tadeusz
 1950  Lubin  Oskroba/Oskroba  tak  tak  
 714  Oskroba Katarzyna
 1973  Jelenia Góra  Oskroba/Oskroba  tak  tak  
 715  Oskroba Michał
 1973  Jelenia Góra  Oskroba/Oskroba  tak  tak  
 716  Romanik Grzegorz
 1985  Legnica  Aktywna Złotoryja/-  tak  tak  
 717  Małecki Wojciech
 1967  Lisowice  Oskroba/Oskroba  tak  tak  

Dystans 50 km pieszo

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 501  Kaznodziej Piotr
 1973  Lubin  -/-  tak  tak  
 502  Rodzeń Stanisław
 1956  Dąbie  Rodzynki/Rodzeń  tak  tak  
 503  Rodzeń Katarzyna
 1982  Lubin  Rodzynki/Rodzeń  tak  tak  
 504  Bachmatiuk Dorota
 1976  Lubin  -/-  tak  tak  
 505  Staniszczak Sylwia
 1980  Lubin  -/-  tak  tak  
 506  Albrechowicz Lidia
 1970  Gorzyca  -/-  tak  tak  
 507  Żurawska Małgorzata
 1985  Legnica  -/-  tak  tak  
 508  Janczak Marek
 1975  Bolesławiec  -/-  tak  tak  
 509  Kuchczyńska Anna
 1982  Lubin  Przyjaciele/Kuchczyńscy  tak  tak  
 510  Kuchczyński Krzysztof
 1982  Lubin  Przyjaciele/Kuchczyńscy  tak  tak  
 511  Wiśniewski Jarosław
 1979  Lubin  -/-  tak  tak  
 512  Bacia Małgorzata
 1970  Miłogostowice  -/-  tak  tak  
 513  Szymański Ryszard
 1963  Lubin  Wędrowiec/-  tak  tak  
 514  Pomykała Justyna
 1987  Lubin  Przyjaciele/Pomykałowie  tak  tak  
 515  Pomykała Tomasz
 1982  Lubin  Przyjaciele/Pomykałowie  tak  tak  
 516  Staniszczak Marek
 1976  Niemstów  -/-  tak  tak  
 517  Lipińska Anna
 1979  Złotoryja  Aktywna Złotoryja/-  tak  tak  
 518  Tomasik Marta
 1981  Jerzmanowa  Jerzmanowa Team/-  tak  tak  
 519  Tuczyńska Barbara
 1979  Jerzmanowa  Jerzmanowa Team/-  tak  tak  
 520  Rybak Łukasz
 1982  Lubin  -/-  tak  tak  
 521  Fedan Barbara  1959  Lubin  Wędrowiec/-  tak  tak  
 522  Raby Urszula  1958  Lubin  Wędrowiec/-  tak    
 523  Bik Stanisław  1962  Księgienice  -/-  tak    
 524  Kurczaba Agnieszka  1975  Lubin  -/-  tak    
 525  Zielonka Bożena  1963  Lubin  -/-  tak    
 526  Baszak Jerzy  1967  Nowy Kościół  Aktywna Złotoryja/-  tak  tak  
 527  Perun Włodzimierz  1982  Lubin  Hadyky/-  tak  tak  
 528  Tutko Paweł  1976  Polkowice  Hadyky/-  tak  tak  
 529  Jakimowicz Agnieszka  1975  Złotoryja  Aktywna Złotoryja/-  tak  tak  
 530  Meller Violetta  1971  Złotoryja  Aktywna Złotoryja/-  tak  tak  

Dystans 25 km pieszo

nr start. Nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 301  Filipowicz Bartosz
 2007  Bolesławiec  -/Filipowicz  tak  tak  
 302  Filipowicz Anita
 1980  Bolesławiec  -/Filipowicz  tak  tak  
 303  Myrda Magdalena
 1983  Sulechów  -/-  tak    
 304  Roszak Jolanta
 1971  Lubin  -/-  tak  tak  
 305  Roszak Ryszard
 1963  Lubin  -/-  tak  tak  
 306  Andrusieczko Tadeusz
 1959  Boleslawiec  -/Filipowicz  tak  tak  
 307  Maciejewska Izabela
 1969  Lubin  -/-  tak  tak  
 308  Urbaniak Jolanta
 1967  Lubin  -/-  tak  tak  
 309  Zaremba Ewa
 1960  Lubin  -/-  tak  tak  
 310  Zając Szymon
 2006  Lubin  -/-  tak  tak  
 311  Moćko Nela
 1952  Lubin  -/-  tak  tak  
 312  Moćko Stanisław  1944  Lubin  -/-  tak  tak  
 313  Filipowicz Małgorzata
 1974  Lubin  -/-  tak  tak  
 314  Lebit-MikinikMałgorzata
 1976  Jerzmanowa  Jerzmanowa Team/-  tak  tak  
 315  Łysenko Jerzy
 1949  Jawor  -/-  tak  tak  
 316  Gaworczak Marta
 1975  Jerzmanowa  Jerzmanowa Team/-  tak    
 317  Bryniarska Marta
 1981  Lubin  -/-  tak  tak  
 318  Bryniarski Łukasz
 1980  Lubin  -/-  tak  tak  
 319  Holdenmajer Bartosz
 1984  Lubin  -/-  tak  tak  
 320  Holdenmajer Elżbieta
 1983  Lubin  -/-  tak  tak  
 321  Klepaczek Agnieszka
 1984  Lubin  DalekoJeszcze?!?Team/Klepaczki  tak  tak  
 322  Niwisiewicz Tomasz  1980  Lubin  Energetyka Lubin BKMM/-  tak  tak  
 323  Kowalik Marcin  1982  Dziesław  Energetyka Lubin BKMM/-  tak  tak  
 324  Żerelik Urszula  1978  Lubin  -/-  tak    
 325  Kościelny Zbigniew  1934  Lubin  -/-  tak  tak  
 326  Fogelman Irena
 1946  Lubin  -/-  tak  tak  
 327  Jarocki Wojciech
 1987  Wołów  -/-  tak  tak  
 328  Stachowiak Maja
 1980  Głogów  Jerzmanowa Team/-  tak  tak  
 329  Szmygin Andrzej
 1973  Lubin  -/Szmygin Team  tak    
 330  Szmygin Danuta
 1978  Lubin  -/Szmygin Team  tak    
 331  Szmygin Natalia
 2003  Lubin  -/Szmygin Team  tak    
 332  Szmygin Michał
 2005  Lubin  -/Szmygin Team  tak    
 333  Kubero Honorata
 1975  Lubin  -/-  tak    
 334  Wyszyńska Dorota
 1981  Lubin  -/-  tak    
 335  Mazur Regina
 1900  Lubin  -/Polesianie  tak  tak  
 336  Sekuła Paweł
 1983  Lubin  Energetyka Lubin BKMM/-  tak  tak  
 337  Owczarek Marcin
 1974  Lubin  Energetyka Lubin BKMM/-  tak  tak  
 338  Kochmańska Izabela  1972  Lubin  -/-  tak    
 339  Dziurman Mariusz  1970  Lubin  -/-  tak    

Dystans 110 km rowerem

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 1  Janowiak Roman  1964  Lubin  -/-  tak    
 2  Tryzno Paweł  1987  Lubin  -/-  tak    
 3  Socha Robert  1973  Lubin  Wędrowiec/-  tak  tak  
 4  Skobel Wojciech
 1984  Lubin  -/-  tak  tak  
 5  Tkacz Łukasz
 1990  Przemków  Wataha Przemków/-  tak  tak  
 6  Rogoźnicki Paweł
 1980  Lubin  -/-  tak    
 7  Bednarek Dariusz
 1973  Lubin  -/-  tak  tak  
 8  Stachecki Grzegorz
 1972  Lubin  ZG Polkow.-Sieroszowice/-  tak  tak  
 9  Kozioł Włodzimierz
 1965  Lubin  -/-  tak  tak  
 10  Rodzeń Damian
 1981  Chocianów  Rodzynki/Rodzeń  tak  tak  
 11  Mesjasz Marek
 1985  Księginice  Rodzynki/-  tak  tak  
 12  Szkodziński Paweł
 1976  Lubin  -/-  tak    
 13  Szkodziński Jakub
 2002  Lubin  -/-  tak    
 14  Marciniak Sylwester
 1974  Lubin  -/-  tak    
 15  Szwedo Florian
 1974  Lubin  -/-  tak  tak  
 16  Świech Tomasz
 1977  Lubin  -/-  tak  tak  
 17  Zych Tomasz
 1973  Chróstnik  -/-  tak  tak  
 18  Lindmajer Józef  1961  Lubin  -/-  tak  tak  
 19  Kuriata Andrzej
 1951  Bolesławiec  -/-  tak  tak  
 20  Tomaszewicz Michał
 1982  Lubin  Copperminers/-  tak    
 21  Sell Krzysztof
 1982  Lubin  Copperminers/-  tak    
 22  Żyła Radosław
 1982  Lubin  Copperminers/-  tak    
 23  Latoń Krzysztof
 1982  Lubin  -/-  tak  tak  
 24  Chrapek Michał
 1979  Lubin  -/-  tak    
 25  Jarkowski Kamil
 1973  Lubin  -/-  tak  tak  
 26  Kozubik Kamil
 1984  Niemstów  -/-  tak  tak  
 27  Paradowski Michał
 1987  Głogów  -/-  tak  tak  
 28  Bulik Norbert
 1981  Rachów  Stanley 1/-  tak  tak  
 29  Bulik Anna
 1980  Rachów  Stanley 1/-  tak  tak  
 30  Kuchta Kamila
 1980  Dżonków  Stanley 1/-  tak  tak  
 31  Zarychta Piotr
 1979  Wrocław  Stanley 1/-  tak  tak  
 32  Bańka Tomasz
 1984  Wrocław  Stanley 2/-  tak  tak  
 33  Jarzembiński Piotr
 1983  Wrocław  Stanley 2/-  tak  tak  
 34  Kałuziak Bartosz
 1991  Wrocław  Stanley 2/-  tak  tak  
 35  Bedri Piotr
 1979  Brzezinka  Stanley 2/-  tak  tak  
 36  Szczasiuk-Araźny Sylwia
 1989  Wrocław  Stanley 2/-  tak  tak  
 37  Posmyk Piotr
 1975  Wrocław  -/-  tak  tak  
 38  Dudaczyk Łukasz
 1992  Ostrówek  -/-  tak  tak  
 39  Kopeć Dagmara
 1984  Lubin  -/-  tak  tak  
 40  Skórczyński Tomasz
 1984  Lubin  -/-  tak  tak  
 41  Nowak Karolina
 1991  Nowy Tomyśl  -/-  tak  tak  
 42  Byczek Laura
 1988  Katowice  -/-  tak  tak  
 43  Mazur Arkadiusz
 1965  Lubin  -/Polesianie  tak  tak  
 44  Mazur Maciej
 1986  Lubin  -/Polesianie  tak  tak  
 45  Mazur Adam
 1994  Lubin  -/Polesianie  tak  tak  
 46  Stolarczuk Piotr
 1980  Chocianów  R.P. Poland/-  tak  tak  
 47  Smoroń Łukasz
 1982  Chocianów  -/-  tak  tak  
 48  Romaniak Konrad
 1967  Lubin  Kyokushin/-  tak  tak  
 49  Grychtał Andrzej
 1979  Suszec  -/-  tak  tak  
 50  Kuziemski Marcin
 1977  Obora  PKKK Team/-  tak  tak  
nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 51  Kucharski Grzegorz
 1984  Lubin  PKKK Team/-  tak  tak  
 52  Czarniecki Krzysztof
 1975  Lubin  -/-  tak  tak  
 53  Czarniecki Mateusz
 1997  Lubin  -/-  tak  tak  
 54  Jadachowski Łukasz
 1984  Lubin  -/-  tak  tak  
 55  Stefaniak Krystian
 1977  Lubin  -/-  tak  tak  
 56  Mazur Stanisław
 1957  Gogołowice  -/-  tak  tak  
 57  Antosz Marek
 1974  Polkowice  KGHM ZG RUN/-  tak  tak  
 58  Bajger Marcin
 1980  Lubin  -/-  tak  tak  
 59  Komornicki Krzysztof
 1977  Obora  -/-  tak  tak  
 60  Możdżeń Albert
 1971  Osiek  -/-  tak  tak  
 61  Pasternak Roman
 1980  Sobin  R.P. Poland/-  tak  tak  
 62  Glebowicz Łukasz
 1982  Lubin  -/-  tak  tak  
 63  Bajger Konrad
 1981  Lubin  -/-  tak  tak  
 64  Bajor Adam
 1980  Lubin  -/-  tak  tak  
 65  Kominowski Robert
 1977  Lubin  PKKK Team/-  tak  tak  
 66  Hołówka Paweł
 1976  Lubin  PKKK Team/-  tak  tak  
 67  Frydrych Bogusław
 1964  Lubin  KGHM ZG RUN/-  tak  tak  
 68  Owczarek Magdalena
 1979  Lubin  DARO, ARO i Siostry/-  tak  tak  
 69  Szczepański Wojciech
 1985  Lubin  Kyokushin 2/-  tak  tak  
 70  Krutysz Robert
 1975  Lubin  Kyokushin 2/-  tak  tak  
 71  Cirko Brygida  1975  Lubin  DARO,ARO i Siostry/-  tak  tak  
 72  Węgrzyn Krystyna  1969  Gogołowice  -/-  tak  tak  
 73  Chełpa Zygmunt  1964  Lubin  -/-  tak  tak  
 74  Szebesta-Kulawiec Barbara
 1987  Kończyce Małe  -/-  tak  tak  
 75  Dobroskok Michał
 1983  Lubin  -/Dobroskok  tak  tak  
 76  Dobroskok Arkadiusz
 1978  Lubin  -/Dobroskok  tak  tak  
 77  Konieczna Agnieszka
 1900  Lubin  -/-  tak    
 78  Borkowski Wiesław  1964  Lubin  -/-  tak  tak  
 79  Olejniczak Piotr  1991  Lubin  -/-  tak  tak  
 80  Wojtyla Mariusz  1981  Obora  Kultywator Obora/-  tak  tak  
 81  Wielgosik Andrzej  1964  Lubin  Kyokushin Lubin/-  tak  tak  
 82  Głowacki Piotr  1971  Lubin  Kyokushin Lubin/-  tak  tak  
 83  Tuchaj Adam  1964  Lubin  Kyokushin Lubin/-  tak  tak  
 84  Sidorczyk Igor  1973  Lubin  Kyokushin Lubin/-  tak  tak  
 85  Knapik Robert  1974  Krzeczyn Mały  -/-  tak  tak  
 86  Polanowski Andrzej  1987  Lubin  -/-  tak  tak  
 87  Andrzejewski Dawid
 1984  Lubin  -/-  tak  tak  
 88  Sójka Tomasz  1963  Lubin  -/-  tak  tak  
 89  Zbrzyzny Wiesław
 1977  Obora  Kultywator Obora/-  tak  tak  
 90  Ulok Mariusz
 1986  Polkowice  -/-  tak  tak  
 91  Rosiecki Łukasz
 1985  Lubin  -/-  tak  tak  
 92  Bubnowski Grzegorz
 1991  Lubin  -/-  tak  tak  
 93  Socha Dariusz
 1972  Głogów  ZG Pol.Sieroszowice2/-  tak  tak  
 94  Pieńko Mariusz
 1972  Chocianów  ZG Pol.Sieroszowice2/-  tak  tak  
 95  Nahorski Piotr
 1952  Głogów  ZG Pol.Sieroszowice/-  tak  tak  
 96  Muzyka Henryk
 1958  Głogów  ZG Pol.Sieroszowice/-  tak  tak  
 97  Stawecki Marek  1976  Głogów  ZG Pol.Sieroszowice/-  tak  tak  
 98  Smektała Bartłomiej
 1980  Głogów  ZG Pol.Sieroszowice/-  tak  tak  
 99  Cirko Arkadiusz
 1975  Lubin  DARO, ARO i Siostry/-  tak  tak  
 100  Olszak Dariusz
 1988  Lubin  DARO, ARO i Siostry/-  tak  tak  
 101  Stankiewicz Łukasz
 1982  Lubin  -/-  tak    
 102  Nasiadka Janusz
 1972  Lubin  -/-  tak    

Dystans 75 km rowerem

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka  km
 103  Orlik Andrzej  1967  Głogów  ZG Pol.Sieroszowice2/-  tak  tak  110 
 104  Kalata Damian  1984  Głogów  ZG Pol.Sieroszowice2/-  tak  tak  110
 105  Ogar Krzysztof  1992  Głogów  ZG Pol.Sieroszowice2/-  tak  tak  110
 106  Wieczorek Jarosław  1984  Wrocław  Rajd Liczyrzepy EUbez/-  tak  tak  110
 107  Śliwa Jacek  1966  Głogów  -/-  tak  tak  110
 108  Słota Sylwester  2000  Obora  Kultywator Obora/-  tak    110
 109  Szczygieł Marcin  1980  Lubin  -/-  tak  tak  110
 110  Wardęga Damian  1978  Lubin  -/-  tak  tak  110
 111  Zawada Marcin  1981  Lubin  -/-  tak  tak  110
 112  Szawdzin Krzysztof  1969  Wrocław  -/-  tak  tak  110
 113  Wojciechowski Grzegorz  1966  Obora  -/-  tak  tak  110
 114  Kowalczyk Arkadiusz  1969  Lubin  -/-  tak  tak  110
               
 451  Jonc Dorota  1966  Lubin  -/-  tak  tak  50
 452  Paszkiewicz Agnieszka  1996  Lubin  -/-  tak  tak  50
 453  Plesiak Agnieszka
 1972  Gorzyca  -/-  tak  tak  50
 454  Plesiak Przemysław
 1972  Gorzyca  -/-  tak  tak  50
 455  Gancarz Ewa
 1969  Jerzmanowa  -/-  tak  tak  50
 456  Tutko Piotr  1979  Zimna Woda  Hadyky/-  tak  tak  50
 457  Tutko Jakub  2002  Zimna Woda  Hadyky/-  tak  tak  50
 458  Szkirpan Sławomir  1979  Lubin  Hadyky/-  tak  tak  50
 459  Góral Robert  1970  Lubin  -/-  tak  tak  50
 460  Łoś Sara  1990  Lubin  KGHM ZG RUN/-  tak  tak  50
 461  Szewczyk Halina  1982  Lubin  -/-  tak  tak  50
 462  Szewczyk Paweł  1980  Lubin  -/-  tak  tak  50
               
 204  Lewandowska Paulina
 1987  Lubin  -/-  tak  tak  75
 205  Dobroskok Zofia
 2005  Sobin  -/Dobroskok  tak  tak  75
 206  Dragań Ewelina
 1980  Sobin  -/Dobroskok  tak  tak  75
 207  Sopór Longina
 1972  Szklary Grn  -/-  tak  tak  75
 208  Sopór Mirosław
 1964  Szklary Grn  -/-  tak  tak  75
 209  Dekiert Agnieszka
 1980  Lubin  -/-  tak    
 210  Lechowicz Mateusz
 2002  Lubin  -/-  tak    
 211  Chrystyna Krzysztof  1984  Tymowa  Drużyna Miłosierdzia/-  tak  tak  
 212  Szum Adrian  2000  Toszowice  Drużyna Miłosierdzia/-  tak  tak  
 213  Gunstuł Andrzej  2004  Tymowa  Drużyna Miłosierdzia/-  tak  tak  
 214  Gunstuł Natalia  1993  Tymowa  Drużyna Miłosierdzia/-  tak  tak  
 215  Uspienskij Marek
 1992  Raszówka  Drużyna Miłosierdzia/-  tak  tak  
 216  Szwedo Marcin
 1984  Lubin  -/-  tak  tak  
 217  Jarka Małgorzata
 1976  Lubin  -/-  tak  tak  
 218  Wiśniewski Radek
 1972  Lubin  -/-  tak  tak  
 219  Waczur Radosław
 1977  Lubin  -/-  tak  tak  
 220  Waczur Tomasz
 2009  Lubin  -/-  tak  tak  
 221  Kotowicz Monika
 1992  Przemków  Wataha Przemków/-  tak  tak  
 222  Kotowicz Krzysztof
 1988  Przemków  Wataha Przemków/-  tak  tak  
 223  Słupik Przemysław
 1984  Chocianów  -/-  tak  tak  

Dystans 50 km rowerem

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowośc drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 401  Buczek Krystyna
 1956  Lubin  -/-  tak    
 402  Nowak Łukasz
 2010  Lubin  -/-  tak    
 403  Sieledczyk Jarosław
 1987  Różanówka  Seven Perceptus Team/-  tak  tak  
 404  Lupa Mirosław
 1968  Ścinawa  -/Fajna Rodzina  tak  tak  
 405  Madej Jarosław
 1974  Lubin  -/Fajna Rodzina  tak  tak  
 406  Madej Piotr
 2001  Lubin  -/Fajna Rodzina  tak  tak  
 407  Krzęćko Wiesław
 1972  Krzeczyn Wlk  Pędzące żółwie/-  tak  tak  
 408  Wojszycki Ignacy  1965  Krzeczyn Wlk  Pędzące żółwie/-  tak  tak  
 409  Jankowiak Karol
 1993  Lubin  Pędzące żółwie/-  tak  tak  
 410  Szechnicki Artur
 1977  Szklary Dln  Pędzące żółwie/-  tak  tak  
 411  Kwaśniewska Iwona
 1900  Szklary Grn  -/-  tak    
 412  Grygielska Renata
 1900  Szklary Grn  -/-  tak    
 413  Dłubała Justyna
 1900  Szklary Grn  -/-  tak    
 414  Dereczenik Małgorzata
 1900  Szklary Grn  -/-  tak    
 415  Dorosławska Paulina
 1985  Polkowice  -/-  tak  tak  
 416  Zielińska Irena
 1964  Jerzmanowa  -/-  tak  tak  
 417  Cudak Bartosz
 1991  Lubin  -/-  tak  tak  
 418  Chobot Marcin
 1980  Lubin  -/-  tak  tak  
 419  Meus Maciej
 1985  Lubin  -/-  tak  tak  
 420  Miller Tomasz
 1976  Lubin  -/-  tak  tak  
 421  Dobroskok Bogdan
 1969  Sobin  -/-  tak  tak  
 422  Dobroskok Olga
 2008  Sobin  -/-  tak  tak  
 423  Borkowski Grzegorz
 1987  Lubin  -/-  tak  tak  
 424  Borkowska Karolina
 1988  Lubin  -/-  tak  tak  
 425  Grzywacz Andrzej
 1964  Lubin  -/-  tak  tak  
 426  Grzywacz Urszula
 1964  Lubin  -/-  tak  tak  
 427  Polak Halina
 1961  Lubin  -/-  tak  tak  
 428  Ziaja Anna
 1900  Lubin  -/-  tak  tak  
 429  Ława Marcin
 1986  Lubin  Byledomety/-  tak  tak  
 430  Nowak Jarosław
 1981  Legnica  Byledomety/-  tak  tak  
 431  Lickiewicz Michał
 1986  Lubin  Byledomety/-  tak  tak  
 432  Jaroszyński Michał
 1981  Lubin  -/-  tak  tak  
 433  Jaroszyński Szymon
 2011  Lubin  -/-  tak  tak  
 434  Jaroszynski Piotr
 1982  Lubin  -/-  tak  tak  
 435  Zasada Michał
 2005  Lubin  -/-  tak  tak  
 436  Zasada Magdalena
 1983  Lubin  -/-  tak  tak  
 437  Zasada Andrzej
 1980  Lubin  -/-  tak  tak  
 438  Wójcik Andrzej
 1966  Chocianów  O/ZG Polk.Sieroszowice/-  tak  tak  
 439  Furtak Samuel  2006  Lubin  -/-  tak  tak  
 440  Furtak Anna
 1982  Lubin  -/-  tak  tak  
 441  Klocek Ewelina
 1980  Lubin  -/-  tak    
 442  Klocek Marcin
 1982  Lubin  -/-  tak    
 443  Klocek Filip
 2005  Lubin  -/-  tak    
 444  Klocek Jakub
 2008  Lubin  -/-  tak    
 445  Lickiewicz Katarzyna
 1987  Lubin  -/-  tak  tak  
 446  Śmieszek Zygnerska Renata  1985  Modła  Wataha Przemków/-  tak  tak  
 447  Nowacki Paweł
 1975  Lubin  -/-  tak  tak  
 448  Nowacki Kornel
 2009  Lubin  -/-  tak  tak  
 449  Drążek Michalina  1980  Dąbrowa Grn  -/-  tak  tak  
 450  Drążek Mateusz  1978  Dąbrowa Grn  -/-  tak  tak  

klasyfikacja DRUŻYNOWA 

PIESZA, ROWEROWAMIESZANA

Pamiętaj! Drużyny są klasyfikowane jeśli posiadają 4 lub 5 uczestników (wg regulaminu)! 

Zmiany składów zespołów drużynowych i rodzinnych e-mailem do 29 sierpnia do godz. 19:00. Po tym terminie nie uwzględniamy żadnych zmian.

 l.p.  nazwa drużyny   skład  rok urodz.  pkt  miejsce
 1.  Rodzynki
 Rodzeń Stanisław P50-502, Rodzeń Katarzyna P50-503, Rodzeń Damian R110-10, Mesjasz Marek R110-11.  1956, 1982, 1981, 1985    
 2.  Przyjaciele
 Kuchczyńska Anna P50-509, Kuchczyński Krzysztof P50-510, Pomykała Justyna P50-514, Pomykała Tomasz P50-515.  1982, 1982, 1987, 1982    
 3.  Copperminers
 Tomaszewicz Michał R110-20, Sell Krzysztof R110-21, Żyła Radosław R110-22,  1982, 1982, 1982    
 4.  Wędrowiec Lubin
 Szymański Ryszard P50-513, Sznip Leszek P100-712, Socha Robert R110-3, Fedan Barbara P50-521, Raby Urszula P50-522  1963, 1959, 1973, 1959, 1958    
 5.  Wataha Przemków
 Tkacz Łukasz R110-5, Kotowicz Monika R75-221, Kotowicz Krzysztof R75-222, Śmieszek Zygnerska Renata R50-446  1990, 1992, 1988, 1985    
 6.  ZG Polk. Sieroszowice  Stachecki Grzegorz R110-8, Socha Dariusz R110-93,  Pieńko Mariusz R110-94, Muzyka Henryk R110-96, Nahorski Piotr R110-95  1972, 1972, 1972, 1958, 1952    
 7.  ZG Polk. Sieroszowice 2 Stawecki Marek R110-97,  Smektała Bartłomiej R110-98, Orlik Andrzej R110-103, Kalata Damian R110-104, Ogar Krzysztof R110-105 1976, 1980, 1967, 1984, 1992    
 8.  Stanley 1
 Dupla Konrad P100-707, Bulik Norbert R110-28, Bulik Anna R110-29, Kuchta Kamila R110-30, Zarychta Piotr R110-31  1979, 1981, 1980, 1980, 1979    
 9.  Stanley 2
 Bańka Tomasz R110-32, Jarzębiński Piotr R110-33, Kałuziak Bartosz R110-34, Bedri Piotr R110-35, Szczasiuk-Araźny Sylwia R110-36  1984, 1983, 1991, 1979, 1989    
 10.  Pędzące żółwie
 Krzęćko Wiesław R50-407, Wojszycki Ignacy R50-408, Jankowiak Karol R50-409, Szechnicki Artur R50-410  1972, 1965, 1993, 1977    
 11.  PKKK Team
 Kuziemski Marcin R110-50, Kucharski Grzegorz R110-51, Kominowski Robert R110-65, Hołówka Paweł R110-66  1977, 1984, 1977, 1976    
 12.  DARO, ARO i Siostry
 Olszak Dariusz R110-100, Owczarek Magdalena R110-68, Cirko Arkadiusz R110-99, Cirko Brygida R110-71  1988, 1979, 1975, 1975    
 13.  Kyokushin 2
 Szczepański Wojciech R110-69, Krutysz Robert R110-70, Romaniak Konrad R110-48,  1985, 1975,n 1967    
 14.  Kyokushin Lubin
 Wielgosik Andrzej R110-81, Głowacki Piotr R110-82, Tuchaj Adam R110-83, Sidorczyk Igor R110-84,  1964, 1971, 1964, 1973    
 15.  Kultywator Obora
 Wojtyla Mariusz R110-80, Zbrzyzny Wiesław R110-89, Słota Sylwester R110-108  1981, 1977, 2000    
 16.  Oskroba
 Oskroba Tadeusz P100-713, Oskroba Katarzyna P100-714, Oskroba Michał P100-715, Małecki Wojciech P100-717  1950, 1973, 1973, 1967    
 17.  Aktywna Złotoryja
 Lipińska Anna P50-517, Jakimowicz Agnieszka P50-529, Meller Violetta P50-530, Romanik Grzegorz P100-716, Baszak Jerzy P50-526  1979, 1975, 1971, 1985, 1967    
 18.  Energetyka Lubin BKMM
 Niwisiewicz Tomasz P25-322, Kowalik Marcin P25-323, Sekuła Paweł P25-336, Owczarek Marcin P25-337  1980, 1982, 1983, 1974    
 19.  Jerzmanowa Team
 Tomasik Marta P50-518, Tuczyńska Barbara P50-519, Lebit-Mikinik  Małgorzata P25-314, Gaworczak Marta P25-316, Stachowiak Maja P25-328  1981, 1979, 1976, 1975, 1980    
 20.  Hadyky
 Tutko Piotr R50-456, Tutko Jakub R50-457, Szkirpan Sławomir R50-458, Tutko Paweł P50-528, Perun Włodzimierz P50-527  1979, 2002, 1979, 1976, 1982    
 21.  DALEKO JESZCZE ?!? TEAM
 Klepaczek Agnieszka P25-321, Klepaczek Dawid P100-709, Chochel Krzysztof P100-708, Wiercioch Sławomir P100-711, Kwaśnicki Tomasz P100-706  1984, 1981, 1975, 1973, 1974    

Klasyfikacja RODZINNA

Pamiętaj! Rodziny są klasyfikowane jeśli posiadają od 2 do 4 członków rodziny (wg regulaminu)!

Zmiany składów zespołów rodzinnych do 29 sierpnia do godz. 19:00. Po tym terminie nie uwzględniamy żadnych zmian.

l.p. nazwa drużyny skład rok urodz. pkt miejsce
 1.  Rodzeń
 Rodzeń Stanisław P50-502, Rodzeń Katarzyna P50-503, Rodzeń Damian R110-10  1956, 1982, 1981    
 2.  Kuchczyńscy
 Kuchczyńska Anna P50-509, Kuchczyński Krzysztof P50-510  1982, 1982    
 3.  Pomykałowie
 Pomykała Justyna P50-514, Pomykała Tomasz P50-515  1987, 1982    
 4.  Polesianie
 Mazur Arkadiusz R110-43, Mazur Maciej R110-44, Mazur Adam R110-45, Mazur Regina P25-335  1965, 1986, 1994, 1900    
 5.  Klepaczki
 Klepaczek Dawid P100-709, Klepaczek Agnieszka P25-321  1981, 1984    
 6.  Drużyna Miłosierdzia
 Chrystyna Krzysztof R75-211, Szum Adrian R75-212, Gunstuł Andrzej R75-213, Gunstuł Natalia R75-214  1984, 2000, 2004, 1993    
 7.  Oskroba  Oskroba Tadeusz P100-713, Oskroba Katarzyna P100-714, Oskroba  Michał P100-715, Małecki Wojciech P100-717  1950, 1973, 1973, 1967    
 8.  Filipowicz
 Filipowicz Bartosz P25-301, Filipowicz Anita P25-302, Andrusieczko Tadeusz P25-306  2007, 1980, 1959    
 9.  Szmygin Team
 Szmygin Andrzej P25-329, Szmygin Danuta P25-330, Szmygin Natalia P25-331, Szmygin Michał P25-332  1973, 1978, 2003, 2005    
 10.  Fajna Rodzina
 Lupa Mirosław R50-404, Madej Jarosław R50-405, Madej Piotr R50-406  1968, 1974, 2001    
 11.  Dobroskok
 Dobroskok Zofia R75-205, Dragań Ewelina R75-206, Dobroskok Michał R110-75, Dobroskok Arkadiusz R110-76  2005, 1980, 1983, 1978