Język:

VI Bieg Dinusia 2019


14.09.2019

Zapisy na VI Bieg Dinusia 14-15.09.2019

Na dzień 15.09.2018 jest zapisanych 340 dzieci

w tym 137 dziewczynek i 196 chłopców oraz 7 spacerówek.

Zebraliśmy dotychczas 4 992,49 zł: średnio 17,16 zł

 

START PÓŁFINAŁÓW w niedzielę od godz. 11:00

godz. 11:00 Dziewczęta 2014-2015 r. - 2 biegi (awans z biegu 9 dzieci)

godz. 11:15 Chłopcy 2014-2015 r. - 2 biegi (awans z biegu 9 dzieci)

godz. 11:30 Dziewczęta 2012-2013 r. - 2 biegi (awans z biegu 9 dzieci)

godz. 11:50 Chłopcy 2012-2013 r. - 3 biegi (awans z biegu 6 dzieci)

godz. 12:20 Dziewczęta 2009-2011 r. - 2 biegi (awans z biegu 9 dzieci)

godz. 12:40 Chłopcy 2009-2011 r. - 3 biegi (awans z biegu 6 dzieci)

 

START FINAŁÓW w niedzielę od godz. 13:30

godz. 13:30 Dziewczęta 2014-2015 r. 

godz. 13:40 Chłopcy 2014-2015 r. 

godz. 13:50 Dziewczęta 2012-2013 r. 

godz. 14:00 Chłopcy 2012-2013 r.

godz. 14:10 Dziewczęta 2009-2011 r. 

godz. 14:20 Chłopcy 2009-2011 r. 

godz. 14:30 Spacerówka

godz. 15:10 DEKORACJA UCZESTNIKÓW i LOSOWANIE NAGRÓD

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

 

V Bieg Dinusia odbędzie się w ciągu 2 dni:
ELIMINACJE - 15 września (sobota - od godz. 16:00) - udział 500 dzieci (awans 360 dzieci)
PÓŁFINAŁY - 16 września (niedziela - od godz. 11:00) - udział 360 dzieci (awans 126 dzieci)
FINAŁ -16września (niedziela- od godz. 14:00) - udział 126 dzieci


Biuro zawodów 
otworzymy już o godz. 12:00 a start od najmłodszej grupy dzieci o godz. 16:00.
Będzie również możliwość zapisania nie zgłoszonych wcześniej dzieci, jeszcze przed startem do godz. 15:30.
Zapraszamy na niesamowite emocje!

 

Regulamin w zakładce po prawej stronie!!!

Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się za pośrednictwem e-maila lub osobiście w biurze organizatora:
wtorek i czwartek godz. 17:00-19:00; środa godz. 11:00-13:00 w siedzibie:
Stowarzyszenie Turystyki Pieszej "Wędrowiec" ul. M. C. Skłodowskiej 14/4 ; 59- 300 Lubin
tel.: 76 7490533 lub 605447383
e-mailem: psocha24@wp.pl
Podaj w wiadomości:
1. imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, nr telefonu
2. nazwę przedszkola lub szkoły którą reprezentuje dziecko
3. potwierdzenie bankowe przelewu lub skan przekazu. (bez potwierdzenia nie wpisujemy na listę)

4. rozmiar koszulki dla dziecka: 3/4lata (32/44); 5/6 lat (35.5/49) 7/8lat (38/52.5) 9/11lat (41/58)
Należy dokonać przelewu min. 10 zł zawierającego imię, nazwisko oraz tytuł „ 5 Bieg Dinusia”
Konto BS Wschowa: nr 03 8669 0001 0312 1388 2000 0001

Zgłoszenia wraz z opłatą startową przyjmujemy od 7 lipca 2018 r.
Aktualna lista uczestników na stronie: www.wedrowieclubin.pl w zakladce Dinuś
Opłata startowa dla wszystkich dystansów wynosi min. 10 zł.

Obowiązuje limit 500 uczestników. Wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. Może być scedowana na innego uczestnika. Wniesienie opłaty startowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Uczestnik zostaje przypisany do zadeklarowanego dystansu oraz zostanie mu nadany numer startowy.
Piotr Socha tel. 605 447 383

07.09.2018

W 2018 r. zbieramy pieniądze dla 13-letniej Alicji z Lubina.

Podczas dzisiejszego Dnia bez Samochodu mogliśmy wręczyć mamie 13-letniej Alicji, certyfikat z pełną kwotą zebraną podczas V Biegu Dinusia w Parku Wrocławskim w Lubinie. W sumie na kwotę 8 456,99 zł składa się 5 111,99 zł z wpisowego rodziców, 2 489,00 zł z kwesty puszkowej podczas biegu oraz 856,00 zł zebrane w gronie wolontariuszy. To oznacza ponad 2 000 zł więcej niż w zeszłym 2017 roku. Dziękujemy serdecznie wszystkim którzy włożyli cegiełkę w to dzieło.
Kiedy wręczałem certyfikat mamie Alicji, Justynie zakręciła się jej łza w oku. Jak powiedziała nie spodziewała się takiego dobrego wyniku. Dla Alicji wystarczy na rehabilitacje na ponad rok czasu - popwiedziała. Dodatkowo otrzymała piękny album o mieszkańcach naszego Parku Wrocławskiego z rąk Pani Dyrektor Agaty Bończak.
Cała kwota zostanie w poniedziałek przelana na konto FUNDACJI POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM "SŁONECZKO" ul. Stawnica 33a, 77-400 Złotów, NIP 767-15-85-965, Reg. 572125388
Nr Konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Jeśli ktoś chce wspomóc indywidualnie to prosimy z dopiskiem na leczenie Alicji symbol 22/J
Dziękujęmy serdecznie. ZPB

01.07.2018

Dziewczęta (ur. 2014 -2015 r.)

nr star. nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka koszulka
 1  Babicz Pola
 Lubin  2015  PM 15  tak
 2  Rozkosz Ania
 Lubin  2015  PM 1  tak
 3  Sakowicz Bianka
 Prochowice  2015  -  tak
 4  Rembecka Julia
 Lubin  2015  PM 9  tak
 5  Urban Hanna
 Lubin  2014  PM 1  tak
 6  Chorolewska Anna
 Lubin  2014  -  tak
 7  Więcek Bernadeta
 Lubin  2014  PM 3  tak
 8  Kocjan Julia
 Lubin  2014  PM 13  tak
 9  Skawińska Zofia
 Lubin  2015  PM 9  tak
 10  Latos Oktawia
 Dębiec  2015  Planeta Zdrowia  tak
 11  Wiglusz Weronika
 Lubin  2014  PM 14  tak
 12  Gacka Weronika
 Lubin  2015  PM 9  tak
 13  Korotyszewska Lena
 Lubin  2014  PM 7  tak
 14  Lewek Mia
 Wrocław  2015  P 93 Wrocław  tak
 15  Proniewicz Zuzanna
 Lubin  2014  PM 5  tak
 16  Augustynowicz Gabriela
 Lubin  2014  PM 15  tak
 17  Łozyniak Alicja
 Potoczek  2015  P Kraina Marzeń  tak
 18  Styczeń Maria
 Lubin  2014  -  tak
 19  Szantalewicz Aleksandra
 Lubin  2014  PM 15  tak
 20  Fijałkowska Amelia
 Lubin  2014  Radosny Maluszek  tak
 21  Stankiewicz Alicja
 Lubin  2014  PM 7  tak
 22  Pawlaczyk Zuzanna
 Lubin  2014  PM 3  tak
 23  Stehlik Laura  Lubin  2014  Biała Żyrafa  tak
 24  Dębowy Daria  Lubin  2014  PM 6  tak
 25  Czyż Zuzanna  Lubin  2015  PM 5  tak
 26  Zdrojewska Hanna  Lubin  2014  PM 7  tak
 27  Śliwińska Zuzanna  Lubin  2014  -  tak
 28  Szymczykowska Jagoda  Lubin  2014  PM 15  tak
 29  Ptaszek Aleksandra  Lubin  2014  PM 15  tak
 30  Żdan Amelia  Lubin  2015  PM 1  tak
 31  Jander Julia  Lubin  2014  PM 1  tak
 32  Fiłka Milena  Lubin  2014  PM 3  
 33  Humbla Maja  Lubin  2014  P Szklary Grn  
 34  Maćków Natalia  Lubin  2014  PM 14  
 35  Pawłowska Alicja  Lubin  2014  PM 1  
 36  Chomiak Kaja  Lubin  2014  PM 1  
 37  Piątek Róża  Gorzyca  2014  P Krzeczyn Wlk  
 38          
 39          
 40          
01.07.2018

Chłopcy (ur. 2014 - 2015 r.)

nr star. nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka koszulka
 101  Krosny Miłosz
 Lubin  2015  PM 3  tak
 102  Borowski Szymon
 Lubin  2016  -  tak
 103  Skórczyński Adam
 Lubin  2014  PM 1  tak
 104  Lenarcik Szymon
 Lubin  2014  PM 1  tak
 105  Sobczyk Wojciech
 Lubin  2014  PM 13  tak
 106  Ożlański Mikołaj
 Lubin  2014  PM 1  tak
 107  Czukiewski Iwo
 Lubin  2015  PM 5  tak
 108  Małek Alan
 Lubin  2014  PM 6  tak
 109  Mantej Jan
 Lubin  2015  Montessori  tak
 110  Majchrzak Piotr
 Chocianów  2015  PI Chocianów  tak
 111  Jadach Filip  Lubin  2014  Słoneczko  tak
 112  Wawrzonkowski Filip
 Lubin  2014  Planeta Zdrowia  tak
 113  Wójcik Olivier
 Lubin  2014  Planeta Zdrowia  tak
 114  Kogut Karol
 Lubin  2014  Planeta Zdrowia  tak
 115  Bukraba Olaf
 Lubin  2014  Planeta Zdrowia  tak
 116  Oleksy Antoni  Lubin  2014  PM 15  tak
 117  Giersz Bolesław
 Lubin  2016  -  tak
 118  Lekki Oskar  Obora  2014  Planeta Zdrowia  tak
 119  Kaczmarski Oliwier
 Lubin  2014  PM 15  tak
 120  Lewosz Oskar
 Lubin  2014  -  tak
 121  Kindel Antoni  Lubin  2014  PM 15  tak
 122  Dawiec Antoni
 Lubin  2014  Zielone Przedszkole  tak
 123  Bartkowski Mikołaj
 Lubin  2015  Zielone Przedszkole  tak
 124  Górski Szymon
 Lubin  2014  PM 1  tak
 125  Sekuła Oleg
 Lubin  2015  PM 13  tak
 126  Opaliński Wojciech
 Lubin  2014  PM 1  tak
 127  Sitarski Kacper
 Lubin  2015  PM 7  tak
 128  Niedbalski Jan
 Lubin  2014  PM 13  tak
 129  Tomkowid Marcel
 Lubin  2014  Planeta Zdrowia  tak
 130  Choma Ignacy
 Lubin  2015  PM 13  tak
 131  Kulba Miłosz
 Lubin  2014  PM 2  tak
 132  Kapica Eryk
 Lubin  2015  PM 9  tak
 133  Marciniak Maciej
 Lubin  2014  PM 12  tak
 134  Mikołajczak Tymon
 Lubin  2014  PM 5  tak
 135  Galis Alan
 Lubin  2014  PM 15  tak
 136  Tarka Oliwer
 Lubin  2015  Kopalnia Talentów  tak
 137  Lis Nikodem
 Lubin  2014  PM 12  tak
 138  Łada Antoni
 Lubin  2014  PM 13  tak
 139  Matusiak Mieszko
 Lubin  2015  PM 4  tak
 140  Kurko Brajan
 Miroszowice  2014  PG  tak
 141  Zieliński Kacper
 Lubin  2014  PM 4  tak
 142  Lisowicz Artur
 Gorzyca  2014  PG Lubin  tak
 143  Trawka Leon
 Parszowice  2015  P Ścinawa  tak
 144  Sitarski Filip
 Lubin  2015  PM 7  tak
 145  Kawalec Adam  Wołów  2014  Chatka Puchatka  tak
 146  Turski Wojciech
 Lubin  2014  Planeta Zdrowia  tak
 147  Lorek Michał
 Lubin  2014  Akademia Maluszka  tak
 148  Czajkowski Franciszek
 Lubin  2016  Żłobek Lubin  tak
 149  Michałowski Błażej
 Lubin  2015  PM 7  tak
 150  Olczak Beniamin
 Lubin  2014  Zielone Przedszkole  tak
 151  Olczak Radomir
 Lubin  2015  Zielone Przedszkole  tak
 152  Wawrzyniak Wojciech
 Lubin  2015  P Społ.  tak
 153  Rak Oskar
 Lubin  2015  PM 9  tak
 154  Sękowski Adam
 Lubin  2015  PM 14  
 155  Skoczek Aleksander
 Legnica  2014  P Hobbit Legnica  
 156  Majcher Arkadiusz
 Raszówka  2014  PM 15  
 157          
 158          
 159          
 160          
01.07.2018

Dziewczęta (ur. 2012 -2013 r.)

nr star. nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka koszulka
 301  Górz Julia
 Lubin  2012  -  tak
 302  Latoń Urszula
 Lubin  2012  SP 8  tak
 303  Szeląg Wiktoria
 Lubin  2012  Ziel. Przed.  tak
 304  Karpińska Oliwia
 Lubin  2013  PM 4  tak
 305  Rembecka Katarzyna
 Lubin  2012  PM 9  tak
 306  Kostanowicz Aleksandra
 Lubin  2013  PM 6  tak
 307  Pietraho Zuzanna
 Lubin  2013  PM 15  tak
 308  Kwiatkowska Julia
 Lubin  2013  Zielone Przedsz.  tak
 309  Nowacka Laura
 Lubin  2012  PM 9  tak
 310  Dobrzyńska Martyna
 Chocianów  2012  P Chocianów  tak
 311  Jankowska Patrycja
 Lubin  2013  PM 1  tak
 312  Muszyńska Amelia  Lubin  2012  PM 6  tak
 313  Bajger Natalia
 Lubin  2012  PM 5  tak
 314  Bobowska Laura
 Lubin  2012  PM 9  tak
 315  Krzyżykowska Emilia
 Lubin  2013  PM 5  tak
 316  Siwiec Zuzanna
 Lubin  2012  PM 3  tak
 317  Kiec Tatiana
 Lisiec  2012  P Raszówka  tak
 318  Kasperska Oliwia
 Lubin  2012  PM 1  tak
 319  Staszewska Amelia
 Lubin  2012  PM 2  tak
 320  Buchowska Martyna
 Osiek  2012  P Raszówka  tak
 321  Buchowska Emilia
 Osiek  2012  P Raszówka  tak
 322  Filarowska Magdalena
 Rudna  2013  PG Rudna  tak
 323  Chmielewska Gracjana
 Lisowice  2012  -  tak
 324  Hadalska Hanna
 Lubin  2012  PM 4  tak
 325  Babiak Oliwia
 Lubin  2013  PM 15  tak
 326  Jankowska Zuzanna
 Lubin  2013  PM 6  tak
 327  Łada Liliana
 Lubin  2012  PM 13  tak
 328  Gelczuk Pola
 Lubin  2012  PM 13  tak
 329  Nowacka Antonina
 Lubin  2013  PM 13  tak
 330  Zdrojewska Barbara  Lubin  2012  PM 7  tak
 331  Zdobych Maja
 Lubin  2012  PM 3  tak
 332  Rutkowska Anna
 Lubin  2013  PM 13  tak
 333  Podwysocka Liliana
 Lubin  2012  Zielone Przedszkole  tak
 334  Wyszyńska Małgorzata
 Lubin  2012  PM 3  tak
 335  Wawnikiewicz Ada
 Lubin  2012  PM 6  tak
 336  Banasiak Martyna  Lubin  2013  PM 5  tak
 337  Chmielewska Dobrawa  Lubin  2012  PM 6  tak
 338  Skrzątek Maja  Lubin  2013  PM 7  tak
 339  Kawalec Alicja  Wołów  2012  Chatka Puchatka  tak
 340  Jaroszyńska Iza  Lubin  2013  PM 7  tak
 341  Stachura Kornelia  Lubin  2013  PM 4  tak
 342  Bednarska Nadia  Lubin  2012  PM 12  tak
 343  Czajkowska Michalina  Lubin  2012  PM 6  tak
 344  Skwarczyńska Alicja  Lubin  2013  PM 14  tak
 347  Zając Milena
 Lubin  2013  PM 4  tak
 346  Oziębłowska Zuzanna  Lubin  2013  PM 1  
 348  Gębora Zuzanna
 Lubin  2013  PM 3  
 349  Sękowska Anna
 Lubin  2012  PM 14  
 350  Szuszkiewicz Nikola
 Lubin  2012  PM 13  
 351  Herda Małgorzata  Niemstów  2012  PG Raszówka  
 352  Frydrych Aleksandra  Lubin  2013  PM 1  
 353  Iwanicka Maja  Osiek  2012  PG Raszówka  
 354  Żak Magdalena  Lubin  2013  Zielone Przedszkole  
 355  Metyk Lena  Lubin  2012  P Montessori  
 356          
 357          
 358          
 359          
 360          
01.07.2018

Chłopcy (ur. 2012 -2013 r.)

nr star. nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka
 401  Kopański Kacper
 Lubin  2013  PM 15
 402  Borowski Filip
 Lubin  2013  PM 7
 403  Szyszka Michał
 Lubin  2013  PM 15
 404  Mazurkiewicz Karol
 Lubin  2013  Zielone Przed.
 405  Świtała Alan
 Lubin  2013  PM 15
 406  Domino Adam
 Lubin  2013  PM 15
 407  Godlewski Krzysztof
 Juszowice  2013  PG Rudna
 408  Górski Przemysław
 Lubin  2012  PM 13
 409  Amborski Kornel
 Lubin  2013  PM 1
 410  Borkowski Aleks
 Lubin  2012  PM 14
 411  Sztabiński Michał
 Chróstnik  2013  P Raszówka
 412  Broczek Ignacy
 Lubin  2012  PM 15
 413  Żmuda Szymon
 Szklary Grn  2012  SP Szklary Grn
 414  Pelak Bartosz
 Lubin  2012  PM 1
 415  Szcześniak Michał
 Lubin  2012  PM 13
 416  Oleszczak Tomasz
 Lubin  2012  PM 14
 417  Gawron Bartosz  Lubin  2013  PM 14
 418  Kucab Maciej
 Księginice  2013  P Raszówka
 419  Paczkowski Marcel
 Lubin  2013  Montessori
 420  Kurzyński Michał
 Lubin  2013  Słoneczko
 421  Mikołajewski Hubert
 Lubin  2012  PM 7
 422  Olechnowski Aleksander
 Składowice  2013  Planeta Zdrowia
 423  Pondel Borys
 Lubin  2013  PM 14
 424  Sadzikowski Antoni
 Obora  2013  PM 10
 425  Krzyżanowski Michał
 Księginice  2013  P Raszówka
 426  Skawiński Stanisław
 Lubin  2012  PM 9
 427  Mizera Hubert
 Lubin  2013  Planeta Zdrowia
 428  Lewek Mikołaj
 Wrocław  2012  P 93 Wrocław
 429  Burknap Zamołajko Kajetan
 Lubin  2012  PM 3
 430  Wilczura Wiktor  Lubin  2012  PM 1
 431  Tymków Tymon
 Lubin  2012  PM 1
 432  Kulczycki Adrian
 Lubin  2012  PM 15
 433  Imbra Wojciech
 Lubin  2012  PM 15
 434  Łozyniak Andrzej
 Potoczek  2012  P Kraina Marzeń
 435  Balcerzak Jakub
 Głogów  2012  P Akad. Pana Kleksa
 436  Konopiński Szymon
 Lubin  2013  PM 2
 437  Szpoton Maciej  Lubin  2012  PM 5
 438  Marciniak Antoni
 Lubin  2013  PM 12
 439  Drozda Arkadiusz
 Lubin  2012  PM 1
 440  Kluwak Kamil
 Lubin  2013  PM 13
 441  Śmieszek Marcel
 Lubin  2013  P Szklary Grn
 442  Wicha Krzysztof
 Lubin  2013  PM 5
 443  Mikutel Piotr
 Lubin  2013  PM 5
 444  Piaskowski Adrian
 Lubin  2013  PM 10
 445  Jerzak Aleksander
 Kębłów  2013  PG Rudna
 446  Markiewicz Adam
 Lubin  2012  Zielone przedszkole
 447  Stawiarz Jakub
 Parchów  2012  PM 6 Polkowice
 448  Urban Hubert
 Lubin  2012  Zielone Przedszkole
 449  Kurko Dominik  Miroszowice  2013  PG Lubin
 450  Wdowczyk Antoni
 Głogów  2013  PM 19 Głogów
 451  Chrabąszcz Oskar
 Lubin  2012  PM 6
 452  Popielarz Bartosz
 Lubin  2013  PM 7
 453  Smoliniec Mieszko
 Szklary Grn  2013  Akademia Maluszka
 454  Storc Patryk  Lubin  2013  PM 7
 455  Kogut Miłosz  Lubin  2013  PM 4
 456  Moskaluk Jakub  Lubin  2013  PM 1
 457  Małecki Franciszek  Szklary Grn  2013  Akademia Maluszka
 458  Lisowski Oliwer  Lubin  2012  PM 13
 459  Psiuk Stanisław  Lubin  2013  PM 12
 460  Marczak Dorian  Lubin  2012  PM 5
 461  Bienias Adam  Chojnów  2013  SP Rokitki
 462  Kowalski Marcel  Kościelec  2013  Słoneczko
 463  Hasiuk Maciej  Legnica  2013  Moja Bajka
01.07.2018

Dziewczęta (ur. 2009 -2011 r.)

nr star.  nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka pkt koszulka
 601  Latoń Matylda
 Lubin  2010  SP 8    tak
 602  Mazurkiewicz Daria
 Lubin  2011  SP 10    tak
 603  Witczak Maja
 Lubin  2011  Społ.SP    
 604  Sobczyk Zofia
 Lubin  2011  SP 1    tak
 605  Godlewska Roksana
 Juszowice  2009  SP Rudna    tak
 606  Ożlańska Maja
 Lubin  2011  SP 3    tak
 607  Amborska Amelia
 Lubin  2011  SP 3    
 608  Gawron Urszula
 Lubin  2009  SP12    tak
 609  Herbut Anna
 Lubin  2010  SP 12    tak
 610  Baryluk Maja
 Gorzyca  2009  S Krzeczyn Wlk    tak
 611  Jarosz Milena
 Lubin  2010  SP 12    tak
 612  Krzyżykowska Letycja
 Lubin  2010  SP 14    tak
 613  Giersz Alicja
 Lubin  2011  SP 1    tak
 614  Kiec Anastazja
 Lisiec  2011  SP Raszówka    tak
 615  Jerzak Maria
 Kębłów  2009  SP Rudna    tak
 616  Filarowska Aleksandra
 Rudna  2009  SP Rudna    tak
 617  Pona Lena
 Lubin  2011  SP 12    tak
 618  Lewandowska Nikola  Lubin  2010  SP 12    tak
 619  Niedbalska Zofia
 Lubin  2011  SP 1    tak
 620  Proniewicz Aleksandra
 Lubin  2011  SP 14    tak
 621  Koszarska Natasza
 Lubin  2010  SP 12    tak
 622  Koszarska Kornelia
 Lubin  2010  SP 12    tak
 623  Kulczycka Oliwia
 Lubin  2010  Społ.SP    tak
 624  Gomulicka Katarzyna
 Lubin  2010  SP 8    tak
 625  Staszak Anna
 Lubin  2010  SP 1    tak
 626  Mlaś Zofia
 Obora  2011  SP 14    tak
 627  Szymańska Pola
 Lubin  2011  SP 8    tak
 628  Jaszczuk Agata
 Lubin  2009  SP 7    tak
 629  Kuźniar Hanna
 Lubin  2010  SP 14    tak
 630  Wołczańska Lena
 Lubin  2011  SP 5    tak
 631  Szatkowska Emilia
 Lubin  2011  SP 5    tak
 632  Matuszów Zuzanna
 Lubin  2011  SP 7    tak
 633  Fijałkowska Nadia
 Lubin  2010  SP 9    tak
 634  Kostanowicz Anna
 Lubin  2011  SP 9    tak
 635  Stankiewicz Lena
 Lubin  2011  SP 8    tak
 636  Kata Maria
 Lubin  2011  SP 1    tak
 637  Chrząszcz Maja
 Miroszowice  2009  SP 10    tak
 638  Banasiak Klara
 Lubin  2010  SP 14    tak
 639  Paruch Hanna
 Osiek  2011  Społ.SP    tak
 640  Monteiro Nina
 Lubin  2010  Społ.SP    tak
 641  Kozioł Natalia
 Krzeczyn Wlk  2011  -    tak
 642  Pawłowska Lena
 Lubin  2011  SP 14    
 643  Iwanicka Amelia
 Lubin  2010  SP 10    
 644  Wołczek Julia
 Lubin  2009  SP Montessori    
 645  Szpak  Lena
 Lubin  2011  Sal.SP    
 646  Zaremba Hanna
 Lubin  2011  SP 7    
 647  
         
 648  
         
 649  
         
 650  
         
 651  
         
 652            
 653            
 654            
 655            
 656            
 657            
 658            
 659            
 660            
01.07.2018

Chłopcy (ur. 2009 -2011 r.)

nr star. nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka koszulka
 701  Jadachowski Mateusz
 Lubin  2011  SP 8  tak
 702  Babicz Szymon
 Lubin  2010  Sal.SP   tak
 703  Rozkosz Dawid
 Lubin  2009  SP 8  tak
 704  Gawroński Adam
 Lubin  2011  SP 14  tak
 705  Motyl Gabriel
 Lubin  2011  SP 3  tak
 706  Domino Krzysztof
 Lubin  2010  SP 10  tak
 707  Balcerzak Gabriel
 Lubin  2010  SP 1  tak
 708  Cybulski Szymon
 Gola  2011  Sal.SP  tak
 709  Magdziak Jakub
 Lubin  2010  SP 14  tak
 710  Górski Szymon
 Lubin  2009  Sal.SP  tak
 711  Suszko Łukasz
 Lubin  2009  SP 1  
 712  Pokusa Bartosz
 Lubin  2009  SP 1  
 713  Czukiewski Dawid
 Lubin  2011  SP 14  
 714  Rychlewicz Kacper
 Lubin  2011  Sal.SP  tak
 715  Rychlewicz Wiktor
 Lubin  2011  Sal.SP  tak
 716  Urban Mateusz
 Lubin  2010  SSP  tak
 717  Chajec Piotr
 Lubin  2011  SSP  
 718  Szewera Gabriel  Lubin  2011  SP 10  tak
 719  Jasiński Filip
 Krzeczyn Wlk  2011  SP Krzeczyn Wlk  tak
 720  Majchrzak Kacper
 Chocianów  2009  ZSiPO Lubin  tak
 721  Żmuda Oliwier  Szklary Grn  2011  SP Szklary Grn  tak
 722  Bursa Jakub
 Lubin  2011  SP 8  tak
 723  Frydrych Jakub
 Lubin  2011  SP 1  tak
 724  Łaziński Mateusz
 Lubin  2010  SP 14  tak
 725  Kocjan Maciej
 Lubin  2009  SP 1  tak
 726  Kawecki Fabian
 Gola  2011  SP 10  tak
 727  Mikołajewski Oskar
 Lubin  2009  SP 8  tak
 728  Bajger Jakub
 Lubin  2010  SP 14  tak
 729  Listwan Dawid
 Lubin  2011  SP 9  tak
 730  Kasperski Franciszek
 Lubin  2011  SP 3  tak
 731  Laskowski Wiktor
 Lubin  2009  SP 8  tak
 732  Suchański Michał
 Chocianów  2011  SP Chocianów  tak
 733  Gacki Dominik
 Lubin  2010  SP 1  tak
 734  Sekuła Gabriel
 Lubin  2010  SP 7  tak
 735  Burknap- Piotrowicz Brajan
 Lubin  2010  SP 1  tak
 736  Orczykowski Oskar
 Lubin  2011  SP 10  tak
 737  Kaczorek Jan
 Lubin  2010  SP 14  tak
 738  Lorek Filip
 Lubin  2011  SP 3  tak
 739  Imbra Krzysztof
 Lubin  2010  SP 10  tak
 740  Wolniak Wojciech
 Potoczek  2011  SP Jerzmanowa  tak
 741  Staszak Marcin
 Lubin  2011  SP 1  tak
 742  Juszczak Szymon
 Lubin  2010  SP 14  tak
 743  Lis Konrad
 Lubin  2010  SP 9  tak
 744  Drozda Bartłomiej
 Lubin  2010  SP 3  tak
 745  Nowak Łukasz  Lubin  2010  Społ.SP  tak
 746  Budnik Kuba
 Lubin  2010  SP 5  tak
 747  Chudy Jakub
 Szklary Grn  2011  SP Szklary Grn  tak
 748  Majewski Dominik
 Lubin  2009  SP 7  tak
 749  Szymankiewicz Wojciech
 Lubin  2011  SP 7  tak
 750  Kotlarski Alex
 Lubin  2011  SP 9  tak
 751  Jończyk Jakub
 Lubin  2011  SP 8  tak
 752  Szlachter Hubert
 Lubin  2010  SP 14  tak
 753  Szlachter Antoni
 Lubin  2011  SP 14  tak
 754  Rutkowski Marcel
 Lubin  2010  SP 7  tak
 755  Wygoda Igor
 Miroszowice  2011  Sal. SP  tak
01.07.2018

Spacerówka (ur. 2016 - 2018 r.)

nr star. nazwisko i imię dziecka miejscowość rok urodz. nazwisko i imię kierowcy koszulka
 901  Socha Emilia  Lubin  2017  Socha Magdalena  tak
 902  Krosny Oskar
 Lubin  2018  Krosny Magdalena  tak
 903  Górski Tymon
 Lubin  2017  Górska Aneta  tak
 904  
     
 
 905  Kwiatkowska Nadia
 Lubin  2018  Kwiatkowska Joanna  tak
 906  Dominów Tymon  Lubin  2016  Dominów Łukasz  tak
 907  Kurko Alan
 Miroszowice  2016  Kurko  tak
 908  Kulesza Grzegorz
 Parchów  2016  Kulesza Ewelina  tak
 909  
       
 910  
       
 911  
       
 912          
 913          
 914          
 915  
       
 916          
 917          
 918          
 919          
 920          
   Chłopcy (ur. 2009 -2011 r.)  ciąg dalszy listy      
 756  Żaba Kamil  Lubin  2009  SP 3  tak
 757  Kwiecień Aleksander  Lubin  2011  Społ.SP  tak
 758  Brękus Igor  Szklary Grn  2010  SP Szklary Grn  tak
 759  Brękus Borys  Szklary Grn  2011  SP Szklary Grn  tak
 760  Hanaczewski Michał  Lubin  2010  SP 12  tak
 761  Jaroszyński Szymon  Lubin  2011  SP 8  tak
 762  Szymański Oskar  Lubin  2011  SP 7  tak
 763  Garboś Cyprian  Miroszowice  2011  Społ.SP  tak
 764  Fiłka Mateusz  Lubin  2011  SP 14  
 765  Kuflikowski Szymon  Osiek  2010  SP 14  
 766  Gębora Kacper  Lubin  2009  SP 14  
 767  Purcha Patryk  Woów  2011  SP 2 Wołów  
 768  Muskus Błażej  Osiek  2011  Sal. SP  
 769  Hałasiewicz Wojciech  Lubin  2009  SP 9  
 770  Hałasiewicz Marcin  Lubin  2011  SP 9  
 771  Kaczanowski Adam  Lubin  2009  SP 12  
 772  Szczęsny Jakub  Lubin  2010  SP Siedlce  
 773  Korga Adam  Lubin   2011  SP 14  
 774  Lerczak Andrzej  Lubin  2010  SP 10  
 775  Sallam Karim  Lubin  2011  Społ.SP  
 776  Nowak Mateusz  Lubin  2009  Społ.SP  
 777  Cieplik Kuba  Lubin  2011  SP 7  
 778          
 779          
 780          
12 -letni Paweł Chudak.
12 -letni Paweł Chudak.
17.09.2017

Zbieramy w 2017 r. na rehabilitację dla Pawełka!

Choroba 12 – letniego Pawełka Chudaka z Lubina nie daje optymizmu rodzinie. Od lat najbliżsi walczą o lepszy byt dla Pawełka. – Pawełek  jest dzieckiem niepełnosprawnym. Urodził się 12 września 2005 roku w 30 tygodniu ciąży z masą urodzeniową 1,3 kg. Ze względu na swoje wcześniactwo i schorzenia nim spowodowane swoje pierwsze pięć miesięcy spędził we wrocławskich szpitalach. Mój syn ma zdiagnozowane: wodogłowie, wodonercze, dysplazję oskrzelowo-płucną, epilepsję oraz mózgowe porażenie dziecięce. Pawełek jest dzieckiem leżącym, dlatego też wymaga wszechstronnego wspomagania rozwoju, mającego na celu rehabilitację ruchową, narządu wzroku, rozwoju mowy jak i ogólną stymulację. Jako rodzice chcemy dać naszemu dziecku szansę na lepsze życie, jednak sami nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją. Jestem pełna wiary, że są ludzie dobrej woli i wielkiego serca, którym nie jest obojętny los niewinnego dziecka – mówi Monika Chudak, mama chorego chłopca.

3 - letni Karolek Rozbicki.
3 - letni Karolek Rozbicki.
11.09.2016

Tyle zebralismy w 2016 roku.

W 2016 r. z wpisowego zebraliśmy 4 937,00 zł, natomiast z puszek wyjęliśmy 1 174,92 zł co daje w sumie 6 111,92 zł.

4-letnia Gaja Nowak.
4-letnia Gaja Nowak.
13.09.2015

Gaja Nowak w 2015 r. na Biegu Dinusia.

II Bieg Dinusia w 2015 r. zgromadził ponad 230 milusińskich z całego regionu zagłębia miedziowego. Zwycięzcami byli wszyscy, ale najszybszym dzieciom warto oddać hołd. 
Dziękujemy za doping oraz szczodrą kieszeń. Do 2 895,00 zł zebranych podczas zapisów dołożyli Państwo 1 008,48 zł. Dzięki Wam zebraliśmy więcej niż w zeszłym roku, Suma 3 903,48 zł została przeznaczona na leczenie oraz wyjazd na delfinoterapię 4- letniej Gaji Nowak z Lubina. W imieniu swoim i rodziców serdecznie dziękujemy.

8 -letni Kamil Stefanek.
8 -letni Kamil Stefanek.
20.09.2014

Od Kamila Stefanka rozpoczeliśmy w 2014 r.

Cała zebrana suma 3 340,40 zł z wpisowego oraz z puszek została przeznaczona na leczenie i rehabilitację 8- letniego Kamila Stefanka z Lubina.
Hurra!!! Dziękujemy Wszystkim ofiarodawcom i uczestnikom I Biegu Dinusia. Pieniądze przekazaliśmy na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" w Warszawie która opiekuje się Kamilem.
W imieniu Kamila i jego rodziców serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!
KAMIL JESTEŚMY Z TOBĄ :) 
Gościem specjalnym Biegu, była nasza lubińska medalistka olimpijska Natalia Czerwonka.