Język:

Bieg Dinusia


16.10.2022

Bieg Dinusia - informacja

 Od 2022 roku STP "Wędrowiec" nie jest głównym organizatorem Biegu Dinusia. Jesteśmy jedynie współorganizatorem. Zapisy oraz wyniki i wszelkie kwestie organizacyjne przejęło ZOO Lubin – Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie.

Radek Szuty
Radek Szuty
18.09.2021

W 2021 r. zbieraliśmy dla Radka Szuty

WSPOMAGAMY CHOREGO RADKA SZUTY

18.09.2021

Dziewczynki (ur. 2017 - 2018 r.)

nr star. nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka udział elim. i półfinał
 101  Socha Emilia  Lubin  2017  PM 5  2 m. i finał - 1 miejsce
 102  Sakowicz Inka  Prochowice  2017  PM Prochowice  4 m.
 103  Mikucka Ewa  Lubin  2017  PM 12  1 m. i finał - 5 miejsce
 104  Kindra Aleksandra  Lubin  2018  P Raszówka  -
 105  Maksymczak Natalia  Lubin  2017  PM 5  -
 106  Zawadzka Jagoda  Lubin  2017  PM 4  3 m. i finał - 4 miejsce
 107  Kozińska Ewa  Osiek  2018  PN Biała Żyrafa  8 m.
 108  Doruszewska Alicja  Lubin  2017  PM 6  -
 109  Wachel Milena  Lubin  2018  PM 15  -
 110  Nowacka Kalina  Lubin  2017  PM 9  5 m.
 111  Kiec Maria  Niemstów  2018  P Niemstów  6 m. i 2 m. i finał - 11 m.
 112  Członka Idalia  Pisarzowice  2017  ZSP Pisarzowice  7 m.
 113  Szlama Urszula  Lubin  2017  PM 3  4 m. i 1 m. i finał - 9 m.
 114  Svorenova Emilia  Lubin  2017  PN Zielone Przed.  3 m. i finał - 10 miejsce
 115  Samul Bianka  Lubin  2017  PM 7  -
 116  Gierczak Maja  Lubin  2017  PM 1  2 m. i finał - 8 miejsce
 117  Furmaniewicz Nela  Lubin  2017  PN Zielona Edukacja  -
 118  Michałowska Paulina  Lubin  2019  PM 7  -
 119  Mróz Iga  Lubin  2019  -  6 m.
 120   Czukiewska Jagoda  Lubin  2017  PM 15  1 m. i finał - 7 miejsce
 121  Ganczarska Olga  Lubin  2017  PM 1  -
 122  Zięcik Julia  Lubin  2017  PM 1  5 m.
 123  Kasprzyszak Ewa  Lubin  2018  PM 14  -
 124  Więckowska Antonina  Rudna  2018  -  -
 125  Juśkiewicz Nina  Wrocław  2018  Żł. Saksofonik  9 m.
 126  Sitarska Lena  Obora  2018  PM 7  5 m.
 127  Rogal Łucja  Lubin  2017  PM 14  1 m. i finał - 2 miejsce
 128  Kaczanowska Alicja  Lubin  2017  PM 6  4 m.
 129  Musiał Helena  Lubin  2018  PM 1  6 m.
 130  Stefańska Maja  Chróstnik  2018  -  7 m.
 131  Macińska Wanda  Lubin  2018  PM 10  -
 132  Grygorcewicz Hanna  Lubin  2018  -  -
 133  Piątek Jagoda  Krzeczyn Wlk  2017  PG Raszówka  2 m. i finał - 3 miejsce
 134  Juśkiewicz Pola  Lubin  2017  PM 10  3 m. i finał - 6 miejsce
 135  Dryja Alicja  Lubin  2018  PN Zielone Przedszkole  8 m.
18.09.2021

Chłopcy (ur. 2017 - 2018 r.)

nr star. nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka udział elim. i półfinał     
 201  Zając Jakub  Lubin  2018  -  10 m.
 202  Lorek Mikołaj  Lubin  2017  PN Słoneczko  4 m. i 1 m. i finał - 5 m.
 203  Latoń Robert  Lubin  2018  Żłobek nr 2  -
 204  Choma Jeremi  Lubin  2017  PN Biała Żyrafa  5 m. i 4 m. i finał - 10 m.
 205  Matusiak Ksawery  Lubin  2017  PM 4  2 m. i finał - 3 miejsce
 206  Matusiak Fryderyk  Lubin  2018  PM 4  9 m.
 207  Kasprzyszak Adam  Osiek  2017  PM 14  1 m. i finał
 208  Szymański Leon  Składowice  2018  -  8 m.
 209  Markulak Igor  Lubin  2018  -  -
 210  Jach Aleksander  Lubin  2017  PM 1  3 m. i finał
 211  Jach Hubert  Lubin  2017  PM 1  6 m.
 212  Janisio Franciszek  Lubin  2018  PM 9  7 m.
 213  Słonecki Michał  Lubin  2017  PM 1  2 m. i finał - 8 miejsce
 214  Saracyn Cyprian  Lubin  2018  PS Montessori  8 m.
 215  Zaczyński Mieszko  Lubin  2017  PM 7  5 m. i 3 m. i finał - 11 m.
 216  Dobrzyński Maciej  Chocianów  2017  PM Chocianów  3 m. i finał - 6 miejsce
 217  Horoszczak Igor  Chocianów  2017  PM Chocianów  -
 218  Misiak Tymoteusz  Lubin  2017  PM 1  4 m. i 5 m. i finał - 15 m.
 219  Malchar Aleksander  Legnica  2017  PM 19 Legnica  -
 220  Kościelny Olaf  Lubin  2017  PM 14  6 m.
 221  Kubiak Michał  Szklary Grn  2018  PS Montessori  -
 222  Górski Tymon  Lubin  2017  PM 4  7 m. i 6 m. i finał - 14 m.
 223  Król Aleksander  Osiek  2017  PM 9  1 m. i finał
 224  Kostanowicz Tymon  Lubin  2018  PM 6  9 m.
 225  Kaczmarski Marcel  Lubin  2017  -  -
 226  Grabowski Julian  Buczyna  2018  P Buczyna  3 m. i finał - 13 miejsce
 227  Piosik Franciszek  Przedmoście  2017  SP Przedmoście  -
 228  Dryja Wojciech  Lubin  2017  PN Zielone Przedsz.  2 m. i finał - 9 miejsce
 229  Nguyen van Leo  Lubin  2017  PN Słoneczko  6 m.
 230  Sęk Wojciech  Lubin  2017  PN Planeta Zdrowia  -
 231  Pasak Kazimierz  Zimna Woda  2018  -  -
 232  Szantalewicz Karol  Lubin  2017  PM 15  -
 233  Tomczyszyn Mateusz  Lubin  2018  Żł.Radosny Maluszek  5 m.
 234  Zientek Filip
 Szklary Grn  2018  PM 14  7 m.
 235  Macedoński Grzegorz  Lubin  2018  PN Słoneczko  4 m. i 7 m. i finał - 12 m.
 236  Bejczak Mikołaj  Lubin  2017  PN Zielone Przedsz.  1 m. i finał - 4 miejsce
 237  Zając Tobiasz  Lubin  2017  PM 4  2 m. i finał - 2 miejsce
 238  Antoniak Jan  Lubin  2017  PN Zielone Przedsz.  -
 239  Strzelczyk Adam  Opole  2017  PM 55 Opole  5 m.
 240  Hanek Hubert  Księginice  2017  PM 9  3 m. i finał
 241  Jałoszyński Jan  Lubin  2018  PM 5  6 m.
 242  Skupień Antoni
 Lubin  2017  PM 15  1 m. i finał - 1 miejsce
 243  Tobera Borys
 Ręszów  2018  ZSP Ścinawa  -
 244  Jasiński Tomasz  Lubin  2018  PM 12  7 m.
 245  Grabowski Kamil  Lubin  2018  -  8 m.
 246  Mościszko Mikołaj  Lubin  2018  PM 14  4 m. i 2 m i finał - 7 m.
18.09.2021

Dziewczynki (ur. 2015 - 2016 r.)

nr star. nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka udział elim. i półfinał      
 301  Rembecka Julia  Lubin  2015  PM 9  1 m. i finał - 1 miejsce
 302  Sakowicz Bianka  Prochowice  2015  SP 2 Prochowice  10 m.
 303  Wawrzycka Jagoda  Krzeczyn Mł  2016  PM 13  7 m. i 6 m. i finał - 14 m.
 304  Kasprzyszak Anna  Osiek  2015  PM 14  11 m.
 305  Kindra Alicja  Lubin  2015  P Raszówka  8 m. i 2 m. i finał - 8 m.
 306  Dragankiewicz Nela  Lubin  2015  PM 14  3 m. i finał - 2 miejsce
 307  Szymańska Inga  Składowice  2016  P Siedlce  12 m.
 308  Krych Aleksandra  Lubin  2016  PM 5  rez.
 309  Łoś Emilia  Lubin  2016  PM 3  -
 310  Doruszewska Natalia  Lubin  2015  PM 6  2 m. i finał - 3 miejsce
 311  Marek Michalina  Lubin  2016  PM 6  4 m. i 1 m. i finał - 4 m.
 312  Kościelna Nela  Lubin  2015  PM 14  6 m.
 313  Łysenko Eliza  Jawor  2015  PM 2 Jawor  5 m. i 2 m. i finał - 11 m.
 314  Kowalczyk Maja  Niemstów  2016  SP Niemstów  9 m. i 4 m. i finał - 18 m.
 315  Kiec Hanna  Niemstów  2016  SP Niemstów  6 m. i 7 m. i finał - 15 m.
 316  Lewek Mia  Wrocław  2015  PM 93 Wrocław  2 m. i finał
 317  Kowalczyk Emilia  Pieszków  2016  PN Zielone Przedsz.  4 m. i 5 m. i finał - 17 m.
 318  Stąporek Kalina  Lubin  2016  PM 1  1 m. i finał - 10 miejsce
 319  Krowicka Antonina  Góra  2016  PN Akademia Malucha  -
 320  Antonicka Zofia  Wroniniec  2015  PN Akademia Malucha  -
 321  Stołowska Zuzanna  Lubin  2016  PM 15  -
 322  Kozak Maja  Lubin  2015  PM 7  5 m. i 3 m. i finał
 323  Kołodziej Lea  Lubin  2016  PM 10  8 m. i 8 m. i finał - 16 m.
 324  Szymańska Otylia  Dąbrowa Grn  2016  SP Siedlce  3 m. i finał - 19 miejsce
 325  Leszczyńska Zuzanna  Lubin  2016  PM 6  -
 326  Kaczorek Hanna  Jerzmanowa  2016  P Jerzmanowa  9 m.
 327  Chorolewska Marta  Lubin  2016  PM 6  7 m.
 328  Ucinek Iga  Osiek  2016  PG Lubin  12 m.
 329  Grześkowiak Milena  Lubin  2015  PM 9  5 m. i 4 m. i finał - 9 m.
 330  Mech Tosia  Lubin  2016  PM 7  11 m.
 331  Pokorska Zosia  Lubin  2015  PM 1  7 m. i 3 m. i finał - 13 m.
 332  Kozieł Marika  Rawicz  2015  PM 3 Rawicz  4 m.
 333  Florczyk Oliwia  Lubin  2016  PN Zielone Przedsz.  6 m. i 1 m. i finał - 12 m.
 334  Mazurkiewicz Zuzanna  Lubin  2016  PM 2  8 m.
 335  Nowak Julia  Lubin  2015  PM 3  9 m.
 336  Balkowska Łucja  Lubin  2015  PN Biała Żyrafa  1 m. i finał - 7 miejsce
 337  Blusowicz Kalina  Lubin  2016  PM 1  10 m.
 338  Czaja Ewa  Lubin  2015  PN Planeta Zdrowia  2 m. i finał - 6 miejsce
 339  Ciechanowska Emilia  Lubin  2016  PM 4  3 m. i finał - 5 miejsce
 340  Lickiewicz Lidia  Lubin  2016  PM 12  -
18.09.2021

Chłopcy (ur. 2015 - 2016 r.)

nr star. nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka udział elim. i półfinał     
 401  Kucharczyk Wiktor  Obora  2015  P Raszówka o. Lubin  1 m. i finał - 2 miejsce
 402  Zapotoczny Franciszek  Trzebnice  2016  PM 13  5 m. i 2 m. i finał - 14 m.
 403  Wacker Mikołaj  Prochowice  2015  SP 1 Prochowice  -
 404  Trawka Leon  Parszowice  2015  PM Ścinawa  6 m.
 405  Rospara Milan  Gorzyca  2016  -  10 m.
 406  Choma Ignacy  Lubin  2015  PN Biała Żyrafa  7 m. i 1 m. i finał - 8 m.
 407  Matusiak Mieszko  Lubin  2015  PM 4  9 m.
 408  Hajnrych Aleksander  Lubin  2015  PM 10  8 m. i 4 m. i finał - 15 m.
 409  Giersz Bolesław  Lubin  2016  PM 13  11 m.
 410  Pacyniak Hubert  Lubin  2016  PM 10  12 m.
 411  Onehe Aleksander  Osiek  2015  PN Zielone Przedszkole  2 m. i finał - 3 miejsce
 412  Gonet Miłosz  Lubin  2015  PM 15  4 m. i 3 m. i finał - 9 m.
 413  Szmyd Marcel  Lubin  2015  PN Słoneczko  3 m. i finał - 5 miejsce
 414  Łoś Szymon  Lubin  2015  PM 3  -
 415  Pasiut Michał  Obora  2016  PM 9  -
 416  Pasiut Jan  Obora  2016  PM 9  -
 417  Cirka Franciszek  Lubin  2016  PM 14  7 m. i 4 m. i finał - 13 m.
 418  Borowski Szymon  Lubin  2016  PM 7  -
 419  Kąkol Wiktor  Lubin  2016  PN Planeta Zdrowia  4 m. i 3 m. i finał - 21 m.
 420  Noga Jan  Niemstów  2015  PN Zielone Przedszkole  2 m. i finał - 10 miejsce
 421  Sekuła Oleg  Lubin  2015  PM 13  8 m.
 422  Saracyn Ignacy  Lubin  2015  PS Montessori  3 m. i finał - 11 miejsce
 423  Borowski Aleksander  Lubin  2016  PM 7  10 m.
 424  Figiel Maciej  Lubin  2016  PM 5  9 m.
 425  Siębida Franciszek  Głogów  2015  PM 15 Głogów  1 m. i finał - 19 miejsce
 426  Sękowski Adam  Lubin  2015  PM 14  6 m. i 1 m. i finał - 12 m.
 427  Wawrzyniak Wojtek  Lubin  2015  PS Montessori  5 m.
 428  Palej Piotr  Lubin  2016  PM 14  -
 429  Grześ Franciszek  Lubin  2015  -  2 m. i finał - 20 miejsce
 430  Leżański Miłosz  Juszowice  2016  PM 6  1 m. i finał - 7 miejsce
 431  Kieliś Radosław  Radwanice  2016  P Kolorowy Kącik  9 m.
 432  Moroch Marcel  Niemstów  2015  SP Niemstów  3 m. i finał - 18 miejsce
 433  Kaczorek Adam  Koźlice  2016  PM 5  7 m.
 434  Michałowski Błażej  Lubin  2015  PM 7  6 m.
 435  Bogdański Wiktor  Lubin  2015  PM 2  5 m. i 2 m. i finał - 16 m.
 436  Szakiel Bruno  Lubin  2016  -  8 m.
 437  Pasak Ignacy  Zimna Woda  2016  PG Raszówka  -
 438  Bednarczuk Grzegorz  Wołów  2015  P 2 Słoneczko Wołów  -
 439  Pokorski Marcel  Lubin  2016  -  4 m.
 440  Staszczyk Maksymilian  Lubin  2016  PN Planeta Zdrowia  -
 441  Wieczorek Aleksander  Lubin  2016  PM 9  10 m.
 442  Zientek Franciszek  Szklary Grn  2015  PM 14  3 m. i finał - 4 miejsce
 443  Szczepański Franciszek  Lubin  2015  PM 14  1 m. i finał - 1 miejsce
 444  Sitarski Filip  Obora  2015  PM 7  5 m.
 445  Czekaj Korneliusz  Lubin  2015  PM 13  -
 446  Kaczor Kacper  Lubin  2016  PN Krecik  7 m. i 5 m. i finał
 447  Bogusz Wojciech  Legnica  2015  PM 18 Legnica  6 m.
 448  Bednarek Antoni  Obora  2016  PN Biała Żyrafa  9 m.
 449  Jasiński Szymon  Lubin  2015  PM 12  2 m. i finał - 6 miejsce
 450  Mościszko Mikołaj  Lubin  2016  PM 14  -
 451  Olczak Radomir  Lubin  2015  PM 15  4 m. i 5 m. i finał - 17 m.
 452  Pala Maciej  Lubin  2016  PM 15  8 m.
 453  Rozbicki Oskar  Lubin  2015  PM 15  11 m.
18.09.2021

Dziewczęta (ur. 2013 - 2014 r.)

nr star.  nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka udział elim. i półfinał   
 501  Jander Julia  Lubin  2014  SP Salezjan.  3 m. i finał - 7 miejsce
 502  Wawrzycka Kornelia  Krzeczyn Mały  2014  SP Salezjan.  5 m. i 5 m. i finał - wycof.
 503  Zawadzka Zuzanna  Lubin  2013  SP 7  2 m. i finał - 6 miejsce
 504  Krych Zuzanna  Lubin  2013  SP 14  6 m. i 2 m. i finał - 15 m.
 505  Zając Marika  Lubin  2013  SP 5  1 m. i finał - wycofała się
 506  Piątek Anna  Lubin  2014  SP 1  8 m.
 507  Piatek Eliza  Lubin  2014  SP 1  9 m.
 508  Tokarczyk Faustyna  Lubin  2013  SP Salezjan.  -
 509  Trybulska Maja  Lubin  2014  SP Salezjan.  -
 510  Kowalczyk Oliwia  Niemstów  2013  SP Niemstów  4 m. i 5 m. i finał - 14 m.
 511  Słonecka Pola  Lubin  2014  SP 3  7 m.
 512  Kowalczyk Blanka  Pieszków  2013  SP 9  1 m. i finał - 2 miejsce
 513  Kostanowicz Aleksandra  Lubin  2013  SP Salezjan.  -
 514  Hecel-Walicka Oliwia  Lubin  2014  SP 12  -
 515  Skwarczyńska Alicja  Lubin  2013  SP 14  -
 516  Chorolewska Anna  Lubin  2014  SP 1  6 m.
 517  Maćków Natalia  Lubin  2014  SP 12  3 m. i finał - 5 miejsce
 518  Ucinek Oliwia  Osiek  2014  SP 12  5 m. i 3 m. i finał - 16 m.
 519  Skrzątek Maja  Lubin  2013  SP 8  4 m. i 3 m. i finał - 13 m.
 520  Jaroszyńska Iza  Lubin  2013  SP 8  2 m. i finał - 3 miejsce
 521  Szantalewicz Aleksandra  Lubin  2014  SP 10  -
 522  Tomczyszyn Kaja  Lubin  2013  SP 14  6 m. i 1 m. i finał - 9 m.
 523  Zając Milena  Lubin  2013  SP 8  1 m. i finał - 1 miejsce
 524  Chojnecka Urszula  Lubin  2014  SP 12  8 m. i 6 m. i finał - 18 m.
 525  Gębora Zuzanna  Lubin  2013  SP 14  2 m. i finał - 11 miejsce
 526  Chmielewska Milena  Lubin  2014  SP 7  rez.
 527  Blusowicz Lilianna  Lubin  2014  SP 3  7 m. i 4 m. i finał - 17 m.
 528  Pencarska Urszula  Lubin  2013  SP 8  5 m. i 1 m. i finał - 4 m.
 529  Piątek Róża  Krzeczyn Wlk  2014  SP Krzeczyn Wlk  9 m. i 2 m. i finał - 8 m.
 530  Czaja Alicja  Lubin  2013  Społeczna SP  4 m. i 4 m. i finał - 12 m.
 531  Kurczab Amelia  Lubin  2013  SP 8  3 m. i finał - 10 miejsce
 532  Lickiewicz Łucja  Lubin  2013  Społeczna SP  -
18.09.2021

Chłopcy (ur. 2013 - 2014 r.)

nr star. nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka udział elim. i półfinał     
 601  Gaweł Michał
 Lubin  2014  PN Zielone Pzedszkole  -
 602  Lorek Michał
 Lubin  2014  PN Słoneczko  5 m. i 3 m. i finał 12 m.
 603  Pondel Borys
 Lubin  2013  SP 12  1 m. i finał - 1 miejsce
 604  Kędziora Bartosz
 Lubin  2013  SP 10  7 m. i 5 m. i finał - 18 m.
 605  Ćwierz Alex
 Lubin  2014  SN SM Sportowego  4 m. i 2 m. i finał - 10 m.
 606  Tyranowicz Wojciech
 Zalesie  2014  SP 8  3 m. i finał - 15 miejsce
 607  Wojtyla Mateusz
 Obora  2013  SP 14  2 m. i finał - 7 miejsce
 608  Borowski Filip
 Lubin  2013  SP 8  -
 609  Bombski Bartosz  Miroszowice  2014  SP 1  -
 610  Lewandowski Jakub  Lubin  2014  SP 1  6 m.
 611  Kopański Kacper  Lubin  2013  SP 12  -
 612  Mizera Hubert  Lubin  2013  SP 10  3 m. i finał - wycofał się
 613  Szyszka Michał  Lubin  2013  SP 12  -
 614  Matuszewski Jan  Lubin  2014  SP 1  -
 615  Górnicki Maciej  Miroszowice  2013  SP 9  2 m. i finał - 6 miejsce
 616  Kogut Karol  Tymowa  2014  SP Tymowa  rez.
 617  Siębida Filip  Głogów  2013  SP 3 Głogów  1 m. i finał - 4 miejsce
 618  Król Wiktor  Osiek  2013  SP Salezjan.  4 m.
 619  Godlewski Krzysztof  Juszowice  2013  SP Rudna  5 m.
 620  Kaczmarski Oliwier  Lubin  2014  -  -
 621  Mikutel Piotr  Lubin  2013  SP 14  -
 622  Leżański Tymoteusz  Juszowice  2014  SP 8  2 m. i finał - 11 miejsce
 623  Gabryś Antoni  Lubin  2014  SP 1  7 m. i 1 m. i finał - 16 m.
 624  Piosik Antoni  Przedmoście  2014  SP Przedmoście  -
 625  Puzio Szymon  Lubin  2013  SP 14  -
 626  Zieliński Kacper  Lubin  2014  SP 5  3 m. i finał - 5 miejsce
 627  Toborek Kuba  Lubin  2013  SP 10  4 m. i 2 m. i finał 9 m.
 628  Musiał Antoni  Lubin  2014  SP 14  6 m.
 629  Jureczko Filip  Polkowice  2013  SP Jędrzychów  8 m.
 630  Szczepański Antoni  Lubin  2013  SP 9  1 m. i finał - 3 miejsce
 631  Rafałko Krzysztof  Lubin  2014  SP 12  5 m. i 1 m. i finał
 632  Rogal Tymoteusz  Lubin  2014  SP 9  -
 633  Kucab Maciej  Księginice  2013  SP Siedlce  1 m. i finał - 2 miejsce
 634  Stadnik Krzysztof  Chróstnik  2014  SP 9  -
 635  Piaskowski Adrian  Lubin  2013  SP Zielona Szkoła  -
 636  Piasny Łukasz  Lubin  2013  SP 12  4 m. i 4 m. i finał - 13 m.
 637  Bartkowicz Alan  Lubin  2013  SP 12  3 m. i finał - wycofał się
 638  Bogusz Antoni  Legnica  2013  ZSI Legnica  7 m.
 639  Małek Alan  Lubin  2014  SP 3  6 m.
 640  Olczak Beniamin  Lubin  2014  SP Zielona Szkoła  8 m. i 4 m. i finał - 17 m.
 641  Pala Jan  Lubin  2013  SP 12  5 m. i 3 m. i finał - 14 m.
 642  Gawron Bartosz  Lubin  2013  SP 12  2 m. i finał - 8 miejsce
18.09.2021

Dziewczęta (ur. 2011 - 2012 r.)

nr start. nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka udział elim. i półfinał
 701  Rembecka Katarzyna  Lubin  2012  SP Salezjan.  2 m. i finał - 5 miejsce
 702  Latoń Urszula  Lubin  2012  SP Salezjan.  1 m. i finał - 10 miejsce
 703  Giersz Alicja  Lubin  2011  SP 1  3 m. i finał - 12 miejsce
 704  Wyrwas Adrianna  Lubin  2012  SP 9  7 m. i 4 m. i finał - 13 m.
 705  Nagaj Viktoria  Lubin  2012  SP 7  4 m. i 9 m.
 706  Maksymczak Agata  Lubin  2012  SP 14  -
 707  Wojtyla Małgorzata  Obora  2011  SP 14  rez.
 708  Nowacka Laura  Lubin  2012  SP 8  8 m.
 709  Dobrzyńska Martyna  Chocianów  2012  SP Chocianów  -
 710  Horoszczak Zuzanna  Chocianów  2012  SP Chocianów  -
 711  Zielińska Anastazja  Chocianów  2011  SP Chocianów  5 m. i 8 m. i finał - 14 m.
 712  Wyszyńska Małgorzata  Lubin  2012  SP 5  6 m. i 10 m.
 713  Sękowska Anna  Lubin  2012  SP 12  10 m.
 714  Rozmus Pola  Lubin  2011  SP 1  8 m. i 7 m. i finał - 8 m.
 715  Rozmus Oliwia  Lubin  2011  SP 1  1 m. i finał - 2 miejsce
 716  Moroch Milena  Niemstów  2012  SP Niemstów  11 m.
 717  Zielińska Laura  Lubin  2011  SP 9  -
 718  Mazurek Maria  Lubin  2011  SP 1  -
 719  Zientek Oliwia  Szklary Grn  2012  Zielona Szkoła  2 m. i finał - 3 miejsce
 720  Buchowska Martyna  Osiek  2012  SP Salezjan.  3 m. i finał - 1 miejsce
 721  Buchowska Emilia  Osiek  2012  SP Salezjan.  5 m. i 1 m. i finał - 9 m.
 722  Szymańska Pola  Lubin  2011  SP 8  7 m. i 3 m. i finał - 7 m.
 723  Rafałko Milena  Lubin  2012  SP 12  9 m. i 6 m. i finał - 11 m.
 724  Pietruszewska Pola  Lubin  2012  SP 1  6 m. i 5 m. i finał - 4 m.
 725  Kowalska Zofia  Szklary Grn  2011  SP Salezjan.  4 m. i 2 m. i finał - 6 m.
18.09.2021

Chłopcy (ur. 2011 - 2012 r.)

nr start. nazwisko i imię miejscowość rok urodz. placówka udział elim i półfinał
 801  Rychlewicz Kacper  Kłopotów  2011  SP Salezjan.  1 m. i finał - 2 miejsce
 802  Rychlewicz Wiktor  Kłopotów  2011  SP Salezjan.  4 m. i 1 m. i finał - 7 m.
 803  Krycki Tymon  Lubin  2012  SP 10  5 m. i 6 m. i finał - 12 m.
 804  Pelak Bartosz  Lubin  2012  SP 14  2 m. i finał - 4 miejsce
 805  Moroch Karol  Niemstów  2012  SP Niemstów  3 m. i finał - 5 miejsce
 806  Maksymczak Adrian  Lubin  2012  SP 14  -
 807  Miklas Mateusz  Lubin  2011  SP 8  7 m. i 7 m. i finał - 13 m.
 808  Lewek Mikołaj  Wrocław  2012  ZS 43 Wrocław  6 m.
 809  Szcześniak Michał  Lubin  2012  SP  -
 810  Svoren Aleksander  Lubin  2012  SP 8  8 m.
 811  Górski Przemek  Lubin  2012  SP Salezjan.  10 m.
 812  Burknap Kajetan  Lubin  2012  SP 1  9 m. i 9 m.
 813  Kulczycki Adrian  Lubin  2012  SP 12  5 m. i 4 m. i finał - 10 m.
 814  Kieliś Adrian  Radwanice  2011  SP Radwanice  12 m.
 815  Szymański Daniel  Dąbrowa Grn  2011  SP Siedlce  8 m. i 8 m. i finał - 14 m.
 816  Sopański Jan  Legnica  2011  SP 4 Legnica  4 m. i 5 m. i finał - 11 m.
 817  Rybotycki Maks  Legnica  2012  SP 9 Legnica  2 m. i finał - 3 miejsce
 818  Jaroszyński Szymon  Lubin  2011  SP 8  7 m. i 2 m. i finał - 8 m.
 819  Jończyk Jakub  Lubin  2011  SP 8  1 m. i finał - 1 miejsce
 820  Mazurkiewicz-Drołek Miłosz  Lubin  2012  SP Salezjan.  11 m.
 821  Nowak Michał  Lubin  2011  SP 5  9 m.
 822  Matyszczak Kordian  Lubin  2012  SP 10  6 m. i 3 m. i finał - 9 m.
 823  Matyszczak Nataniel  Lubin  2012  SP 10  3 m. i finał - 6 miejsce
 824  Urban Hubert  Lubin  2012  -  10 m.
18.09.2021

Spacerówki, dzieci (ur. 2019 - 2021 r.)

nr star. nazwisko i imię dziecka miejscowość rok urodz. nazwisko i imię kierowcy Finał    
 901  Bednarczuk Karolina
 Wołów  2019  Bednarczuk Szymon
 -
 902  Pacyniak Artur
 Lubin  2016  Pacyniak Anna
 6 miejsce
 903  Zięcik Nikodem
 Lubin  2021  Zięcik Kornelia
 7 miejsce
 904  Kuchczyńska Zuzanna
 Lubin  2019  Kuchczyńska Anna
 2 miejsce
 905  Dragankiewicz Nina
 Lubin  2020  Hajtko-Dragankiewicz Karolina
 5 miejsce
 906  Borowska Alicja
 Lubin  2020  Borowska Karolina
 -
 907  Pomykała Karol
 Lubin  2019  Pomykała Justyna
 3 miejsce
 908  Paprota Pola
 Lubin  2019  Pletenik Ewa
 4 miejsce
 909  Kiec Gabriel
 Niemstów  2020  Kiec Małgorzata  1 miejsce
 910  
       
 911  
       
 912          
 913          
 914          
 915  
       
 916          
 917          
 918          
 919          
 920          
VII BIEG DINUSIA
VII BIEG DINUSIA
18.09.2021

WYNIKI VII Bieg Dinusia 18-19.09.2021

Na dzień 19.09.2021 zapisanych jest 305 dzieci

Mateusz Cichoń
Mateusz Cichoń
15.09.2019

W 2019 r. pomagamy 9,5 l. Mateuszowi Cichoń

W 2019 r. pomogliśmy bardzo choremu i skrzywdzonemu przez najbliższych mu ludzi, Mateuszowi Cichoniowi z Lubina. Podczas VI Biegu Dinusia, z wpisowego, kwesty, ciasta i maskotek zebraliśmy w sumie rekordowe 13 656,29 zł. Dziękujemy serdecznie.

Ala Jałosińska
Ala Jałosińska
22.09.2018

W 2018 r. zbieraliśmy pieniądze dla 13-letniej Alicji z Lubina.

Podczas dzisiejszego Dnia bez Samochodu mogliśmy wręczyć mamie 13-letniej Alicji, certyfikat z pełną kwotą zebraną podczas V Biegu Dinusia w Parku Wrocławskim w Lubinie. W sumie na kwotę 8 456,99 zł składa się 5 111,99 zł z wpisowego rodziców, 2 489,00 zł z kwesty puszkowej podczas biegu oraz 856,00 zł zebrane w gronie wolontariuszy. To oznacza ponad 2 000 zł więcej niż w zeszłym 2017 roku. Dziękujemy serdecznie wszystkim którzy włożyli cegiełkę w to dzieło.

12 -letni Paweł Chudak.
12 -letni Paweł Chudak.
17.09.2017

Zbieramy w 2017 r. na rehabilitację dla Pawełka!

Choroba 12 – letniego Pawełka Chudaka z Lubina nie daje optymizmu rodzinie. Od lat najbliżsi walczą o lepszy byt dla Pawełka. – Pawełek  jest dzieckiem niepełnosprawnym. Urodził się 12 września 2005 roku w 30 tygodniu ciąży z masą urodzeniową 1,3 kg. Ze względu na swoje wcześniactwo i schorzenia nim spowodowane swoje pierwsze pięć miesięcy spędził we wrocławskich szpitalach. Mój syn ma zdiagnozowane: wodogłowie, wodonercze, dysplazję oskrzelowo-płucną, epilepsję oraz mózgowe porażenie dziecięce. Pawełek jest dzieckiem leżącym, dlatego też wymaga wszechstronnego wspomagania rozwoju, mającego na celu rehabilitację ruchową, narządu wzroku, rozwoju mowy jak i ogólną stymulację. Jako rodzice chcemy dać naszemu dziecku szansę na lepsze życie, jednak sami nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją. Jestem pełna wiary, że są ludzie dobrej woli i wielkiego serca, którym nie jest obojętny los niewinnego dziecka – mówi Monika Chudak, mama chorego chłopca.

3 - letni Karolek Rozbicki.
3 - letni Karolek Rozbicki.
11.09.2016

Tyle zebraliśmy w 2016 roku.

W 2016 r. z wpisowego zebraliśmy 4 937,00 zł, natomiast z puszek wyjęliśmy 1 174,92 zł co daje w sumie 6 111,92 zł.

4-letnia Gaja Nowak.
4-letnia Gaja Nowak.
13.09.2015

Gaja Nowak w 2015 r. na Biegu Dinusia.

II Bieg Dinusia w 2015 r. zgromadził ponad 230 milusińskich z całego regionu zagłębia miedziowego. Zwycięzcami byli wszyscy, ale najszybszym dzieciom warto oddać hołd. 
Dziękujemy za doping oraz szczodrą kieszeń. Do 2 895,00 zł zebranych podczas zapisów dołożyli Państwo 1 008,48 zł. Dzięki Wam zebraliśmy więcej niż w zeszłym roku, Suma 3 903,48 zł została przeznaczona na leczenie oraz wyjazd na delfinoterapię 4- letniej Gaji Nowak z Lubina. W imieniu swoim i rodziców serdecznie dziękujemy.

8 -letni Kamil Stefanek.
8 -letni Kamil Stefanek.
20.09.2014

Od Kamila Stefanka rozpoczeliśmy w 2014 r.

Cała zebrana suma 3 340,40 zł z wpisowego oraz z puszek została przeznaczona na leczenie i rehabilitację 8- letniego Kamila Stefanka z Lubina.
Hurra!!! Dziękujemy Wszystkim ofiarodawcom i uczestnikom I Biegu Dinusia. Pieniądze przekazaliśmy na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" w Warszawie która opiekuje się Kamilem.
W imieniu Kamila i jego rodziców serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!
KAMIL JESTEŚMY Z TOBĄ :) 
Gościem specjalnym Biegu, była nasza lubińska medalistka olimpijska Natalia Czerwonka.