Język:

Listy Startowe 30 - 31.08.2019


Medal za udział w X Maratonie.
Medal za udział w X Maratonie.

UWAGA! ZGŁOSZENIA, WPISOWE

 

Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się za pośrednictwem e-maila lub osobiście w biurze organizatora do 22 września:

wtorek i czwartek godz. 17:00-19:00; środa godz. 11:00-13:00 w siedzibie:
Stowarzyszenie Turystyki Pieszej "Wędrowiec" ul. M. C. Skłodowskiej 14/4 ; 59- 300 Lubin

tel.: 76 7490533 lub 509328611
e-mailem: grazynazol1105@wp.pl

Podaj w wiadomości:

1. imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, nr telefonu,

2. dystans w km (pieszo lub rowerem), ew. nazwę drużyny i rodziny,

3. potwierdzenie bankowe przelewu lub skan przekazu,

4. rozmiar koszulki; S - (48/69); M - (50,5/70); L - (53,5/73); XL - (56/74); XXL - (58,5/77).

Należy dokonać przelewu zawierającego imię, nazwisko oraz tytuł „ 10 Maraton Dookoła Lubina”
Konto BS Wschowa: nr 03 8669 0001 0312 1388 2000 0001
Zgłoszenia wraz z opłatą startową przyjmujemy do 20 sierpnia 2019 r. Później zapisujemy tylko w ramach wolnych miejsc, nie gwarantując wszystkich świadczeń.

Aktualna lista uczestników na stronie: www.wedrowieclubin.pl (podstrona MDL)
Opłata startowa dla rowerzystów dystansu 50 km wynosi 80 zł

Opłata startowa dla rowerzystów dystansu 110 km wynosi 100 zł

Opłata startowa dla dystansu pieszego 10 km wynosi 50 zł

Opłata startowa dla dystansu pieszego 25 km wynosi 60 zł

Opłata startowa dla dystansu pieszego 50 km wynosi 80 zł

Opłata startowa dla dystansu pieszego 100 km wynosi 100 zł
Opłata startowa dla członków STP Wędrowiec w terminie obniżona jest o 10 zł. Obowiązuje limit 200 uczestników. Wniesiona opłata nie podlega zwrotowi i nie może być scedowana na innego uczestnika. Wniesienie opłaty startowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Uczestnik zostaje przypisany do zadeklarowanego dystansu oraz zostanie mu nadany numer startowy.

Dystans 100 km pieszo

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 701  Sobiło Marek  1976  Lubin  DALEKO JESZCZE ?!?TEAM  tak    
 702  Markulak Marcin  1983  Lubin  DALEKO JESZCZE ?!?TEAM  tak    
 703  Stohnij Adam  1985  Lubin  KATPOL 2  tak    
 704  Drangowska-Kucy Joanna
 1977  Gwizdanów  -/-  tak    
 705  Kędzia Robert
 1974  Lubin  -/-  tak    
 706  Rostocka Joanna  1976  Lubin  -/-  tak    
 707  Daniluk Andrzej  1973  Wrocław  -/-  tak    
 708  Bochnak Paweł
 1988  Wrocław  Stanley 2  tak    
 709  Tatuśko Joanna
 1975  Gola  Łowcy Gwiazd  tak    
 710  Kurczaba Agnieszka  1975  Lubin  Łowcy Gwiazd  tak    
 711  Kozieja Ireneusz
 1965  Lubin  WĘDROWIEC Lubin  tak    
 712  Tuczyńska Barbara  1979  Jerzmanowa    tak    
 713  Tomasik Marta
 1981  Jerzmanowa    tak    
 714  Kwaśnicki Tomasz  1974  Gola  DALEKO JESZCZE ?!?TEAM  tak    
 715  Wiercioch Sławomir
 1973  Lubin  DALEKO JESZCZE ?!?TEAM  tak    
 716  Żak Krzysztof
 1949  Wrocław    tak    
 717  Głąb Jacek
 1996  Legnica    tak    
 718  Dupla Konrad  1979  Siedlce  Stanley 3  tak    
 719              
 720              

Dystans 50 km pieszo

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 501  Dziełak Leszek
 1963  Lubin  -/-  tak    
 502  Szymański Ryszard
 1963  Lubin  ŚLADAMI MARYI  tak    
 503  Bednarczuk Zbigniew
 1955  Lubin  Ekipa BB  tak    
 504  Fedan Barbara
 1959  Lubin  WĘDROWIEC Lubin  tak    
 505  Bojarski Paweł  1986  Lubin  ŚLADAMI MARYI  tak    
 506  Młodecki Mirosław  1955  Lubin  DINOZAURY MARYI   tak    
 507  Kołton Krystyna
 1953  Lubin  DINOZAURY MARYI   tak    
 508  Starzyńska Ewa  1952  Lubin  DINOZAURY MARYI   tak    
 509  Gancarz Ewa  1969  Jerzmanowa  Rodzina Gancarz  tak    
 510  Gancarz Artur
 1966  Jerzmanowa  Rodzina Gancarz  tak    
 511  Warych Bogusława
 1963  Lubin  DINOZAURY MARYI   tak    
 512  Duda Katarzyna  1982  Lubin  Mocni w Nogach  tak    
 513  Kiełczyńska Katarzyna
 1975  Lubin  Mocni w Nogach  tak    
 514  Krzysztofik Sławomir
 1977 Kożuchów   Mocni w Nogach  tak    
 515  Kwiatkowska Izabela
 1979  Lubin  ŚLADAMI MARYI   tak    
 516  Kaczanowski Paweł  1980  Lubin  ŚLADAMI MARYI   tak    
 517  Kurczaba Marek
 1970  Lubin  Łowcy Gwiazd  tak    
 518  Klepaczek Dawid
 1981  Lubin  ŚLADAMI MARYI  tak    
 519  Karamucki Jacek  1976  Polkowice    tak    
 520  Didłuch Maciej
 2006  Poznań    tak    
 521  Fuczek Marzena
 1963  Jędrzychów    tak    
 522  Wołoch Zdzisław
 1942  Lubin  Łowcy Gwiazd  tak    
 523  Kochańska Magdalena    
 1989  Wrocław  Łowcy Gwiazd  tak    
 524  
           
 525  
           
 526              

Dystans 25 km pieszo

nr start. Nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 301  Bębas Kamila
 1986  Lubin  -/-  tak    
 302  Łamińska Hanna
 1980  Lubin  -/-  tak    
 303  Kwaśnik Dariusz
 1963  Lubin  -/-  tak    
 304  Kaczanowski Marcin
 1976  Lubin  MTS Druzyna Szpiku  tak    
 305  Filipowicz Małgorzata  1974  Lubin  WĘDROWIEC Lubin  tak    
 306  Szczepanik Danuta
 1960  Częstochowa  -/-  tak    
 307  Stachów Ewelina
 1985  Lubin  Ekipa BB  tak    
 308  Bednarczuk Szymon
 1983  Wołów  Ekipa BB  tak    
 309  Chomicki Michał
 1982  Lubin  KATPOL 2  tak    
 310  Jaroszyński Piotr
 1982  Lubin    tak    
 311  Zaremba Ewa
 1960  Lubin  WĘDROWIEC Lubin  tak    
 312  Domaradzka Jolanta
 1961  Lubin    tak    
 313  
           
 314  
           
 315  
           

Dystans 10 km pieszo

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka  km
 101  Olender Grażyna
 1961  Lubin  -/-  tak    
 102  Zacharczuk Katarzyna
 1969  Lubin  -/-  tak    
 103  Szczepanik Marek
 1960  Częstochowa    tak    
 104  Latoń Beata
 1983  Lubin  Rodzina Latoń  tak    
 105  Latoń Urszula  2012  Lubin  Rodzina Latoń  tak    
 106  Latoń Robert
 2018  Lubin  Rodzina Latoń  tak    
 107  Przygońska Małgorzata
 1971  Lubin  Rodzina Rębisz  tak    
 108  Rębisz Zofia
 1985  Pieszków  Rodzina Rębisz  tak    
 109  Rębisz Julia
 2010  Pieszków  Rodzina Rębisz  tak    
 110  Rębisz Jakub  2015  Pieszków  Rodzina Rębisz  tak    
 111  Budnik Renata
 1964  Lubin    tak    
 112  Wołoszyn Janina
 1949  Lubin  WĘDROWIEC Lubin  tak    
 113  Bratek Krystyna  1946  Lubin    tak    
 114  Roszak Ryszard
 1963  Lubin    tak    
 115  Kochmańska Izabela
 1972  Lubin    tak    
 116  
           
 117              
 118              

Dystans 110 km rowerem

nr start.

nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 1  Andrzejewski Dawid  1984  Lubin  -/- tak    
 2  Bednarek Dariusz  1973  Obora  DALEKO JESZCZE ?!?TEAM  tak    
 3  Lindmajer Józef  1961  Lubin  -/-  tak    
 4  Skobel Wojciech
 1984  Lubin  -/-  tak    
 5  Kaznodziej Piotr
 1973  Lubin  KATPOL  tak    
 6  Staniszczak Sylwia
 1980  Lubin  KATPOL  tak    
 7  Giemzik Krzysztof
 1976  Lubin  KATPOL  tak    
 8  Mordal Mateusz
 1989  Lubin  KATPOL  tak    
 9  Sołtys Łukasz  1982  Szklary Dolne  KATPOL  tak    
 10  Bajger Marcin
 1980  Lubin  -/-  tak    
 11  Bubnowski Grzegorz
 1991  Lubin  -/-  tak    
 12  Plesiak Agnieszka
 1972  Gorzyca  -/-  tak    
 13  Plesiak Przemysław
 1972  Gorzyca  -/-  tak    
 14  Tkacz Łukasz
 1990  Lubin  -/-  tak    
 15  Dziedzic Henryk  1972  Lubin  -/-  tak    
 16  Szewczyk Dariusz
 1983  Lubin  -/-  tak    
 17  Szwedo Florian
 1974  Lubin  -/-  tak    
 18  Mazur Arkadiusz  1965  Lubin  -/-  tak    
 19  Bulik Anna
 1980  Rachów  Stanley1  tak    
 20  Lutsenko Fiip
 1974  Wrocław  Stanley1  tak    
 21  Krej Wojciech
 1980  Wrocław  Stanley1  tak    
 22  Kuchta Kamila  1980  Dżonków  Stanley1  tak    
 23  Zarychta Piotr
 1979  Wrocław  Stanley1  tak    
 24  Kałuziak Bartosz
 1991  Wrocław  Stanley2  tak    
 25  Szczasiuk-Araźny Sylwia
 1989  Wrocław  Stanley2  tak    
 26  Kunce Łukasz
 1984  Okup Mały  Stanley2  tak    
 27  Socha Piotr  1985  Wrocław  Stanley2  tak    
 28  Bulik Norbert  1981  Rachów   Stanley3  tak    
 29  Bańka Tomasz
 1984  Wrocław  Stanley3  tak    
 30  Jarzembiński Piotr  1983  Wrocław  Stanley3  tak    
 31  Melnyk Oleksandr
 1980  Wrocław  Stanley3  tak    
 32  Dupla Konrad
 1979  Lubin  Stanley4  tak    
 33  Świętonowski Dawid
 1993  Wrocław  Stanley4  tak    
 34  Kuprianowicz Damian  1994  Głuchołazy  Stanley4  tak    
 35  Majcher Arkadiusz
 1975  Wrocław  Stanley4  tak    
 36  Cąkała Zuzana
 1992  Lubin  -/-  tak    
 37  Spryńca Tomasz
 1991  Lubin  -/-  tak    
 38  Tomaszewicz Michał
 1982  Lubin  Kultywator Obora  tak    
 39  Sell Krzysztof  1982  Lubin  Kultywator Obora  tak     
 40  Janowiak Roman  1964  Lubin  -/-  tak    
 41  Tryzno Paweł
 1987  Lubin  -/-  tak    
 42  Socha Robert
 1973  Lubin  -/-  tak    
 43  Skórczyński Tomasz
 1984  Lubin  RX FITNESS LUBIN  tak    
 44  Kopeć Dagmara
 1984  Lubin  RX FITNESS LUBIN  tak    
 45  Karolczak Łukasz
 1984  Lubin  Kultywator Obora  tak    
 46  Musiał Łukasz
 1992  Wrocław REZYGNACJA  tak    
 47  Stachecki Grzegorz
 1972  Lubin  -/-  tak    
 48  Kochańska Magdalena      zmiana na 50 km pieszo      
 49  Antosz Marek
 1974  Polkowice  KGHM ZG RUN  tak    
 50  Stefaniak Krystian
 1977 Lubin  -/-  tak    
nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 51  Wartacz Piotr
 1964  Chróstnik  -/-  tak    
 52  Marciniak Sylwester
 1974  Lubin  -/-  tak    
 53  Jadachowski Łukasz
 1984  Lubin  -/-  tak    
 54  Knapik Robert
 1974  Krzeczyn Mały  -/-  tak    
 55  Komornicki   Krzysztof
 1977 Obora    tak    
 56  Jakubowski Jakub
 1994  Leszno  KATPOL  tak    
 57  Wojtyla Mariusz
 1981  Obora  KULTYWATOR OBORA  tak    
 58  Szkodziński Paweł
 1976  Lubin  -/-  tak    
 59  Bulerski Marcin
 1982  Obora  -/-  tak    
 60  Stankiewicz Łukasz
 1982  Lubin  -/-  tak    
 61  Janiszewska Małgorzata 
 1992  Tymowa  KRAV MAGA-BE SAFE  tak    
 62  Dobrowolska Nadija
 1978  Tymowa  KRAV MAGA-BE SAFE  tak    
 63  Komoder Grzegorz
 1982  Lubin  BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAX MUSTEAM  tak    
 64  Latoń Krzysztof
 1982  Lubin  KULTYWATOR OBORA/Rodzina Latoń  tak    
 65  Czupryński Paweł
 1979  Obora  RX FITNESS LUBIN  tak    
 66  Grzywacz Andrzej
 1964  Lubin  WATAHA 1  tak    
 67  Ciarkowski Paweł
 1979  Lubin  WATAHA 1  tak    
 68  Nowak Karolina
 1991  Nowy Tomyśl  Dr-Adobro Team/ Rodz. Dobroskok  tak    
 69  Glebowicz Łukasz
 1982  Lubin  -/-  tak    
 70  Rycicki Marcin
 1984  Lubin  -/-  tak    

 71

 Posypanko Piotr

 1972  Lubin  Wataha 2  tak    
 72  Płaza Robert  1973  Lubin  Wataha 2  tak    
 73  Reguła Mateusz  1989  Lubin  Wataha 2  tak    
 74  Lubczyk Marcin
 1975  Lubin  Wataha 2  tak    
 75  Dobroskok Michał
 1983  Lubin  Dr-Adobro Team/ Rodz. Dobroskok  tak    
 76  Dobroskok Arkadiusz
 1978  Lubin  Dr-Adobro Team/ Rodz. Dobroskok  tak    
 77  Dobroskok Bogdan  1969  Sobin  Dr-Adobro Team/ Rodz. Dobroskok  tak    
 78  Chrystyna Krzysztof  1984  Tymowa  Drużyna Miłosierdzia  tak    
 79  Szum Adrian  2000  Toszowice  Drużyna Miłosierdzia  tak    
 80  Gunstuł Andrzej  2004 Tymowa   Drużyna Miłosierdzia  tak     
 81  Gunstuł Natalia  1993  Tymowa  Drużyna Miłosierdzia  tak    
 82  Borowiec Magdalena  1986  Lubin    tak    
 83  Czarniecki Krzysztof  1975  Lubin    tak    
 84  Wengrzyn Jan  1971  Chojnów    tak    
 85  Szymański Jan  1948  Lubin    tak    
 86  Jadachowska Anita  1984  Lubin    tak    
 87  Zbrzyzny Wiesław
 1977    KULTYWATOR OBORA  tak    
 88  Kolawa Jarosław  1969  Lubin  RX FITNESS LUBIN  tak    
 89  Zawada Marcin
 1981  Lubin  WATAHA 1  tak    
 90  Kaleta Tomasz
 1985  Rudna  WATAHA 1  tak    
 91  Możdżeń Albert
 1971  Osiek    tak    
 92  Bajger Konrad
 1981  Lubin    tak    
 93  Kowalczyk Arkadiusz
 1969  Lubin  KACZOR  tak    
 94  Janusz Daniel
 1973  Chojnów  drużyna Chojnów  tak    
 95  Borkowski Wiesław
 1964  Lubin    tak    
 96  Kupeć Daniel
 1968  Legnica    tak    
 97  Wójcik Andrzej
 1980  Lubin    tak    
 98  Łabiak Daniel
 1979 Chocianów    tak    
 99  Łabiak Jakub
 2002  Chocianów    tak    
 100  Gawlik Jacek
 1980  Głogów    tak    
 101  Makowicz Maciej  1972  Lubin  KACZOR tak    
 102  Szczygieł Marcin
 1980  Lubin  KACZOR tak    
 103  Wardęga Damian 1979 Lubin  KACZOR tak    
 104  Chamielec Krzysztof 1971 Lubin   tak    
 105  Hołówka Paweł 1976 Lubin   tak    
 106  Sosnowski Adam  1967  Raszowa    tak    
 107  Droszczak Tomasz  1978  Obora    tak    
 108  Krycki Grzegorz  1987 Szklary Górne   tak    
 109              
 110              
 111              
 112              

Dystans 50 km rowerem

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowośc drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 401  Kostka-Galvin Izabela
 1967  Miłosna 16  the Galvins  tak    
 402  Galvin Richard
 1964  Miłosna 16  the Galvins  tak    
 403  Szarata Agata
 1978  Miłoszyce  Miedziowi i Harcowniki  tak    
 404  Dobrowolska Magorzata
 1980  Lubin  Miedziowi i Harcowniki  tak    
 405  Szarata Tomasz
 1978  Miloszyce  Miedziowi i Harcowniki  tak    
 406  Żukiewicz Piotr
 1974  Lubin  Miedziowi i Harcowniki  tak    
 407  Wojszycki Ignacy
 1965  Krzeczyn Wielki  -/-  tak    
 408  Krzęczko Wiesław 
 1972  Krzeczyn Wielki  -/-  tak    
 409  Wyszyńska Dorota
 1981  Lubin    tak    
 410  Kubero Honorata
 1975  Lubin    tak    
 411  Fecko Barbara
 1965  Lubin    tak    
 412  Sygnatowicz Artur
 1975  Krzeczyn Wielki    tak    
 413  Sygnatowicz Michał  2006  Krzeczyn Wielki    tak    
 414  Miller Tomek
 1976  Lubin    tak    
 415  Białoskórski Stanisław
 1991  Lubin    tak    
 416  Latoń Matylda
 2010  Lubin  Rodzina Latoń  tak    
 417  Mazur Regina
 1900  Lubin    tak    
 418  Szwedo Marcin
 1984  Lubin    tak    
 419  Kwaśniewska Iwona
 1979  Lubin    tak    
 420  Grygielska Renata
 1975  Szklary Górne    tak    
 421  Jarka Małgorzata
 1976  Lubin    tak    
 422  Wiśniewski Radek
 1972  Lubin    tak    
 423  Dankowska Ewelina  1981 Wąsosz    tak    
 424  Dankowski Bartosz
1984  Wąsosz    tak    
 425  Luzar Renata
 1965  Lubin  Rodz- AMUR/Dr-Rodzinka LG tak    
 426  Luzar Marek
 1966  Lubin  Rodz-AMUR/DR-Rodzinka LG  tak    
 427  Grzywacz Urszula
 1964  Lubin  Rodz-AMUR/Dr-Rodzinka LG  tak    
 428  Mingielewicz Anna
 -  Lubin    tak    
 429  Słupik Przemysław
 1984  Chocianów    tak    
 430  Słupik Paulina
 1990  Chocianów    tak    
 431  Dawidowska Edyta
 1974  Lubin    tak    
 432  Kownacka Monika
 1974  Lubin    tak    
 433  Chudy Kuba
 2011  Szklary Górne    tak    
 434  Chudy Tomasz
 1984  Szklary Górne 158    tak    
 435  Wojciechowicz Artur 
 1983  Lubin    tak    
 436  Tutko Piotr
 1979  Zimna Woda  LEMbike  tak    
 437  Tutko Jakub
 2002  Zimna Woda  LEMbike  tak    
 438  Tutko Aneta
 1982  Zimna Woda  LEMbike  tak    
 439  Tutko Oliwia
 2005  Zimna Woda  LEMbike  tak    
 440  Szkirpan Sławomir
 1979  Lubin  LEMbike  tak    
 441  Wawrzyniak Wiktor
 2007  Lubin  LEMbike  tak    
 442  Nauka Sebastian
 1984  Ścinawa  -/-  tak    
 443  Szumańska (Kostka)   Aleksandra
 1983    The Galvins  tak     
 444  Kostka Gustaw
 1994    The Galvins  tak    
 445  Frydrych Bogusława
 1975  Lubin    tak    
 446  Andelt Kamil
 1984  Ustronie    tak    
 447  
           
 448  
           
 449  
           
 450  
           

klasyfikacja DRUŻYNOWA 

PIESZA, ROWEROWAMIESZANA

Pamiętaj! Drużyny są klasyfikowane jeśli posiadają 4 lub 5 uczestników (wg regulaminu)! 

Zmiany składów zespołów drużynowych i rodzinnych e-mailem do 29 sierpnia do godz. 19:00. Po tym terminie nie uwzględniamy żadnych zmian.

 l.p.  nazwa drużyny   skład  rok urodz.  pkt  miejsce
 1.  Stanley 4  Dupla Konrad R110-32, Świętonowski Dawid R110-33, Kuprianowicz Damian R110-34, Kunce Łukasz R110-26  1979, 1993, 1994, 1984    
 2.  Stanley 3
 Bulik Norbert R110-28, Bańka Tomasz R110-29, Melnyk Oleksandr R100-31, Zarychta Piotr R110-23, Majcher Arkadiusz R110-35
 1981, 1984, 1980, 1979, 1975    
 3.  KATPOL 1

 Kaznodziej Piotr R110-5, Staniszczak Sylwia R110-6, Giemzik Krzysztof R110-7,Sołtys Łukasz R110-9

 1973, 1980, 1976,  1982    
 4.  WATAHA 1  Grzywacz Andrzej R110-66, Ciarkowski Paweł R110-67, Zawada Marcin R110-89, Kaleta Tomasz R110-90  1964,1979, 1981, 1985     
 5.  Stanley 1  Bulik Anna R110-19, Lutsenko Filip R110-20,Krej Wojciech R110-21, Kuchta Kamila R110-22, Jarzembiński Piotr R110-30  1980, 1974, 1980, 1980, 1983    
 6.  Stanley 2
 Kałuziak Bartosz R110-24, Szczasiuk-Araźny Sylwia R110-25, , Socha Piotr R110-27,  Bochnak Paweł P100-708, Dupla Konrad P100-718  1991, 1989,  1985, 1988, 1979    
 7.  Miedziowi, Harcowniki
 Szarata Agata R50-403, Dobrowolska Małgorzata R50-404, Szarata Tomasz R50-405,Żukiewicz Piotr R50-406  1978, 1980, 1978, 1974    
 8.  Kultywator Obora
 Tomaszewicz Michał R110-38, Sell Krzysztof R110-39, Karolczak Łukasz R110-45, Wojtyla Mariusz R110-57, Latoń Krzysztof R110-64  1982, 1982, 1984,1981,1982    
 9.  DALEKO JESZCZE ?!?TEAM
 Bednarek Dariusz R110-2,Sobiło Marek P100-701,Markulak Marcin P100-702, Kwaśnicki Tomasz P100-714,Wiercioch Sławomir P100-715  1973, 1976, 1983, 1974,1973    
 10.  WATAHA 2
 Posypanko Piotr R110-71, Płaza Robert R110 -72,Reguła Mateusz R110-73, Lubczyk Marcin R110-74  1972, 1973, 1989, 1975    
 11.  Łowcy   Gwiazd
 Wołoch Zdzisław P50-22, Kochańska Magdalena P50-523, Kurczaba Agnieszka P100-710, Kurczaba Marek P50-517, Tatuśko Joanna  P100-709  1942, 1989, 1975, 1970, 1975    
 12.  LEMbike
 Tutko Piotr R50-436, Tutko Jakub R50-437, Tutko Aneta R50-438, Tutko Oliwia R50-439, Szkirpan Sławomir R50-440  1979, 2002, 1982, 2005, 1979, 2007     
 13.  KACZOR
 Kowalczyk Arkadiusz R110-93, Makowicz Maciej R110-101, Szczygieł Marcin R110-102, Wardęga Damian R110-103  1969, 1972, 1980, 1979    
 14.  KATPOL 2  Mordal Mateusz R110-8, Jakubowski Jakub R110-56, Chomicki Michał P25-309, Stohnij Adam P100-3  1989, 1994, 1982, 1985    
 15.  DINOZAURY MARYI   Młodecki Miroslaw P50-506, Kołton Krystyna P50-507, Starzyńska Ewa P50-508, Warych Boguslawa P50-511,  1955, 1953, 1952, 1963    
 16.  RX FITNESS Lubin  Czupryński Paweł R110-65, Kolawa Jarosław R110-88, Skórczyński Tomasz R110-43, Kopeć Dagmara R110-44  1979, 1969, 1984, 1984    
 17.  Adobro Team  Nowak Karolina R110-68, Dobroskok Michał R110-75, Dobroskok Arkadiusz R110-76, Dobroskok Bogdan R110-77 1991, 1983, 1978, 1969    
 18. ŚLADAMI MARYI  Bojarski Paweł P50-505, Kaczanowski Paweł P50-516, Szymański Ryszard P50-502, Kwiatkowska Izabela P50-515, Klepaczek Dawid P50-518 1986, 1980, 1963, 1979, 1981    
 19.  WĘDROWIEC Lubin  Fedan Barbara P50-504, Kozieja Ireneusz P100-711, Filipowicz Małgorzata P25-305, Zaremba Ewa P25-311, Wołoszyn Janina P10-112  1959, 1965, 1974, 1960, 1949    

KlasyfikacjaRODZINNA

Pamiętaj! Rodziny są klasyfikowane jeśli posiadają od 2 do 4 członków rodziny (wg regulaminu)!

Zmiany składów zespołów rodzinnych do 29 sierpnia do godz. 19:00. Po tym terminie nie uwzględniamy żadnych zmian.

l.p. nazwa drużyny skład rok urodz. pkt miejsce
 1.  Rodzina Gancarz
 Gancarz Ewa P50-509, Gancarz Artur P50-510
1969, 1966    
 2.  Rodzina       Latoń
 Latoń Beata P10-104, Latoń Urszula P10-105, Latoń Robert P10-106, Latoń Matylda R50-416
 1983, 2012, 2018, 2010,     
 3.  Rodzina Rębisz
 Przygońska Małgorzata P10-107,Rębisz Zofia P10-108,Rębisz Julia P10-109, Rębisz Jakub P10-110  1971, 1985, 2010, 2015    
 4. The Galvins 
 Kostka-Galvin Izabela R50-401,Galvin Richard R50-402, Szumańska (Kostka) Aleksandra R50-443, Kostka Gustaw R50-444  1967, 1964, 1993, 1994,    
 5.  Drużyna Miłosierdzia
 Chrystyna Krzysztof R110-78, Szum Adrian R110-80, Gunstuł Andrzej R110-80, Gunstuł Natalia R110-81  1984, 2000, 2004, 1993    
 6.  Rodzina AMUR
 Luzar Renata R50-425, Luzar Marek R50-426, Grzywacz Urszula R50-427, Grzywacz Andrzej R110-66
  1965, 1966, 1964, 1964    
 7.  Dankowscy  Dankowska Ewelina R50-423, Dankowski Bartosz R50-424
 1981, 1984    
 8.  Dobroskok
 Nowak Karolina R110-68, Dobroskok Michał R110-75, Dobroskok Arkadiusz R110-76, Dobroskok Bogdan R110-77  1991, 1983, 1978, 1969    
 9.  Rodzina Kurczabów  Kurczaba Agnieszka P100-710, Kurczaba Marek P50-517  1975, 1970    
 10.  Ekipa BB
 Stachów Ewelina P25-307, Bednarczuk Szymon P25-308, Bednarczuk Zbigniew P50-503
 1985, 1983, 1955