Język:

MDL- zapisy 28 - 29.08.2020


Maraton Dookoła Lubina 2014
Maraton Dookoła Lubina 2014

XI Maraton Pieszo lub Rowerem Dookoła Lubina

28 - 29. 08. 2020

Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się za pośrednictwem e-maila lub osobiście w biurze organizatora:

wtorek i czwartek godz. 17:00-19:00; środa godz. 11:00-13:00

w siedzibie: Stowarzyszenie Turystyki Pieszej "Wędrowiec" ul. Kościuszki 12/17; (naprzeciw Biedronki)

59-300 Lubin tel.: 76 7490533 lub 601095463

e-mailem: getek49@wp.pl

Podaj w wiadomości:

1. imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, nr telefonu

2. dystans w km (pieszo lub rowerem), ew. nazwę drużyny i rodziny, rozmiar koszulki

3. potwierdzenie bankowe przelewu lub skan przekazu.

 

Należy dokonać przelewu zawierającego imię, nazwisko oraz tytuł:

„11 Maraton DL, nazwisko i imię, dystans"
Konto BS Wschowa: nr 03 8669 0001 0312 1388 2000 0001
Zgłoszenia wraz z opłatą startową przyjmujemy do 15 sierpnia 2020 r. lub do wyczerpania limitu.

  Od 16 sierpnia 2020 r. zapisujemy tylko w ramach wolnych miejsc, nie gwarantując otrzymania medalu.

Aktualna lista uczestników na stronie: www.wedrowieclubin.pl
Opłata startowa dla rowerzystów dystansu 50 km wynosi 80 zł.

Opłata startowa dla rowerzystów dystansu 110 kmwynosi 100 zł.
Opłata startowa dla dystansu pieszego 10 km wynosi 50 zł.

Opłata startowa dla dystansu pieszego 25 km wynosi 60 zł.

Opłata startowa dla dystansu pieszego 50 km wynosi 80 zł.

Opłata startowa dla dystansu pieszego 100 km wynosi 100 zł.
Opłata startowa dla członków STP Wędrowiec w terminie obniżona jest o 10 zł. Obowiązuje limit 150 rowerzystów oraz 120 pieszych uczestników. Wniesiona opłata nie podlega zwrotowi i nie może być scedowana na innego uczestnika. Wniesienie opłaty startowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Uczestnik zostaje przypisany do zadeklarowanego dystansu oraz zostanie mu nadany numer startowy.

                                                               Uwaga !!!

Ze względu na sytuację epidemiologiczną , zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów , w czasie maratonu obowiązuje zachowanie dwumetrowego dystansu , w mniejszych odległościach i większych skupiskach uczestników obowiązuje zakrywanie ust i nosa poprzez używanie maseczek. Uczestnicy maratonu zobowiązani są do posiadania i używania indywidualnych środków do odkażania rąk.

Dystans 100 km pieszo

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
701  Rogoźnicki Paweł 1980 Lubin Rowerem & Pieszo Team   100  
 702  Rostocka Joanna
1976  Lubin  Daleko Jeszcze ??? Team   100    
 703  Wyszyńska Dorota

1981 

Lubin   Rodzina Kubero  100  L  
 704  Sobiło Marek 1976 Lubin  ULTRASI    100   L  
 705  Markulak Marcin 1983 Lubin ULTRASI  100  
 706  Róg Krzysztof 1972  Chocianów  ULTRASI 100   M  
 707

Kubero Honorata

1975  Lubin  Rodzina Kubero  100  
708  Dupla Konrad 1979  Siedlce  Stanley 4  100   
 709  Bochnak Paweł
1988  Wrocław  Stanley 4  100   
 710  Drangowska Joanna 1977  Gwizdanów  Daleko Jeszcze??? Team 100  S  
 711  Żak Krzysztof
1949 Wrocław     100 M  
 712  Kędzia Robert 1974  Lubin    100  L  
 713  Domaradzka Jolanta 1961  Lubin  Weseli Wędrowcy z STP  90   
 714  Fuczek Marzena  1963 Jędrzychów  Weseli Wędrowcy z STP  90   M  
 715  Reczuch Andrzej 1976  Wrocław  Dywizjon 102 100   M rez
 716  Wiercioch Sławomir 1973  Lubin  ULTRASI 90   XL  
 717  Kwaśnicki Tomasz 1974  Gola  Daleko Jeszcze ??? Team  90   XXL  
 718  Podgajny Zbigniew 1956  Bolesławiec  Wspólnota Pielgrzymkowa "Śladami Maryi"  100   
 719 Socha Piotr 1971  Lubin  Wspólnota Pielgrzymkowa "Śladami Maryi"  90   
 720  Daniluk Andrzej 1973  Oława     100 XXL   
  721   Kamiński Tomasz 1977 Chojnów     100  L  
722  Stankiewicz Ireneusz 1967   Lubin  ULTRASI   100  L   
723  Bańka Tomasz  1984  Wrocław   Stanley 4  100  
724  Stachów Paweł  1984  Żórawina  Stanley 5  100  XL   
725  Zarychta Piotr 1985  Wrocław  Stanley 4  100   
726  Kuchta Kamila  1986  Drzonków  Stanley 4  100   
 727 Zdanowski Robert  1967  Gorzelin    100  XL   
               
               
               

Dystans 50 km pieszo

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 501  Czyżewska Danuta 1960  Łęczna     70  L  
 502

Niwisiewicz Tomasz

1980  Lubin     80  L  
 503  Dziełak Leszek
1963  Lubin     80 XXL   
 504 Trybulska Urszula  1978  Lubin      80  L  
 505 Bawolski Mirosław  1960  Góra  Klub HDK PCK "Kropla Życia"  70 XL   
 506 Bik Stanisław  1962  Księginice     80  
 507 Kraśkiewicz Waldemar  1961  Pieszków  Klub HDK PCK "Kropla Życia"  80  XL   
 508 Krzemiński Mariusz  1981  Lubin    80   
 509 Panter Dariusz  1964  Polkowice   Klub HDK PCK "Kropla Życia" 80   
 510 Kulczycka Halina  1967 Ścinawa  Wspólnota Pielgrzymkowa "Śladami Maryi"  80   L  
 511 Plesiak Przemysław  1972  Gorzyca  Rodzina Plesiak  80  XXL   
 512 Warych Bogusława  1963  Lubin  Wspólnota Pielgrzymkowa "Śladami Maryi"  80   
 513 Starzyńska Ewa  1952  Lubin  Wspólnota Pielgrzymkowa "Śladami Maryi"  80   
 514 Mazur Stanisław 
1980  Gogołowice Wspólnota Pielgrzymkowa "Śladami Maryi"  80  XL   
 515 Chochel Krzysztof 1976  Lubin  Daleko Jeszcze???TEAM 80   
 516 Niedźwiedzka Anna  1981  Lubin  Niedźwiadki Biegają  80  S  
 517 Niedźwiedzki Artur  1982  Lubin  Niedżwiadki Biegają  80   
 518 Klepaczek Dawid  1981  Lubin   Daleko Jeszcze??? TEAM  80  XL   
 519 Deluga Eligiusz  1974  Lubin  Klub HDK PCK  "Kropla Życia"   80   
 520 Czajkowska Aleksandra 1998  Nowa Wieś Lubińska  Rodzina CZAJKOWSKICH  80  S  
 521 Czajkowska Katarzyna 
2001  Nowa Wieś Lubińska  Rodzina CZAJKOWSKICH  80  XS   
 522 Czajkowska Maja 
2004  Nowa Wieś Lubiń  Rodzina CZAJKOWSKICH  80  XS   
 523 Czajkowska Maria 1974  Nowa Wieś Lubiń  Rodzina CZAJKOWSKICH 80   
 524 Czajkowski Jacek 
1973  Nowa Wieś Lubiń    80  XL   
 525 Kulpa Paweł 
1983  Lubin     80  
 526 Młodecki Mirosław  1955  Lubin  Wspólnota Pielgrzymkowa "Śladami Maryi"   80 XXL   
 527 Jarka Małgorzata 1976 Lubin   80 L  
528  Wiśniewski Radek 1972 Lubin   80 L  
529  Bednarczuk Szymon 1983 Wołów   80 XXL  
530  Wołoch Zdzisław 1942 Lubin Weseli Wędrowcy z STP  wolont. M  
[pobierz] 0.1 MB a1dmamfirme.pl

50 km pieszo c.d.

nr start. nazwisko imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 531 Żołud Irwina 1972  Lubin    80  
 532 Konieczna Agnieszka 1976  Lubin    80  
 533              
               
               
               
               
               
               

Dystans 25 km pieszo

nr start. Nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 301  Krawczyk Dariusz  1949 Wrocław     60  L   
 302  Kurzawska Jolanta 1949  Lubin 

Wesołe Kumoszki z "Wędrowca" 

 50  
 303  Filipowicz Małgorzata
1974  Lubin  Wesołe Kumoszki z "Wędrowca"   50 XXL   
 304  Fedan Barbara 1959 

Lubin 

Wesołe Kumoszki z "Wędrowca"   50   
 305  Szczepanik Danuta 1960  Częstochowa     60  
 306  Sabat Ewa 1971  Lubin     50  
 307  Urbaniak Jolanta 1967  Lubin     50  
 308  Olender Grażyna 1961  Lubin  Wesołe Kumoszki z "Wędrowca"   50 XXL   
 309  Barsaba Ewa  1949  Lubin  Wesołe Kumoszki z "Wędrowca"   50  
 310  Deluga Edyta  1969  Lubin  Klub HDK PCK "Kropla Życia"   60  
 311

 Grzyb Beata

1968  Brunów  Klub HDK PCK "Kropla Życia"   60  
 312 Żerlik Urszula  1978  Lubin     60   
 313 Żerlik Noemi  2005  Lubin     60  
 314 Muszyński Marian  1945  Obora     60 XXL   
 315 Czubaszek Dominika   1982 Lubin     60  
316 Opyd-Łada Lucyna 1981 Lubin   60 M  
317 Modzelewska-Szerszon Aleksandra  1988 Wrocław     60  
318 Owczarek Marcin  1974  Lubin     60    
319 Kubińska Agnieszka  1974  Lubin    60     
320 Jarzębowski Tomasz 1973  Pieszków   Rodzina JARZĄBKI 60 XL   
321 Jarzębowska Kamila 1973  Pieszków   Rodzina JARZĄBKI 60   
322 Jarzębowski Miłosz  2002  Pieszków  Rodzina JARZĄBKI 60   
323              
324              

325

             

Dystans 10 km pieszo

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka  km
 201  Roszak Jolanta 1971  Lubin    50  
 202  Roszak Ryszard 1963  Lubin     50 XL   
203   Przygońska Małgorzata 1971  Lubin BŁYSKAWICE  50 M  
204   Rębisz Zofia 1985  Pieszków  BŁYSKAWICE   50  
205   Rębisz Julia 2010  Pieszków BŁYSKAWICE   50  
206   Rębisz  Jakub 2015  Pieszków BŁYSKAWICE   50  
207  Kobusiewicz Natalia 1984  Lubin     50 XL  
208   Bodaj Agnieszka  1972  Lubin     50  XXL  
209

Bryniarski Łukasz

1980  Lubin    50   
210 Bryniarska Marta 1981 Lubin     50 M  
211  Bryniarska Wiktoria  2011  Lubin     50  
212  Bryniarski Kacper  2012  Lubin     50   
213 Bakacz Natalia  1993  Lubin     50  
214 Plesiak Łucja 2005 Gorzyca  Rodzina Plesiak  50  
215  Plesiak Danuta 1948  Lubin  Rodzina Plesiak   50 XXL   
216 Słupik Antonina 2015  Chocianów   Rodzina Słupików  50   
217 Słupik Paulina  1990  Chocianów  Rodzina Słupików   50  XXL   
218 Słupik Przemysław  1984  Chocianów  Rodzina Słupików   50  XL   
219 Klepaczek Agnieszka  1984  Lubin  Rodzina KLEPACZEK   50  
220 Klepaczek Hanna  2011  Lubin  Rodzina KLEPACZEK   50  
221 Klepaczek Marcel  2009  Lubin  Rodzina KLEPACZEK   50  
222 Szczepanik Marek  1960  Częstochowa     50 XL   
223 Przyszlak Katarzyna  1991  Lubin     50  
224 Szerszon Bartosz  1984  Wrocław     50 XXL   
225 Szerszon Wanda  2019  Wrocław    50  XS   
226 Polak Bogumiła  1964  Lubin    50     
227 Piątkowski Józef 1945  Polkowice     50    
228              

 

Dystans 110 km rowerem

nr start.

nazwisko i imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 1 Lindmajer Józef  1961  Lubin   --- 100  XXL   
 2 Bubnowski Grzegorz 1991 Lubin   --- 100  L  
 3 Zbrzyzny Wiesław  1977  Obora Bro-Wer-Team 1 100   
 4 Stefaniak Krystian  1977  Lubin Bro-Wer-Team 1 100  XL   
 5 Sell Krzysztof 1982  Lubin Bro-Wer-Team 1 100   
 6 Korotyszewski Paweł  1982  Lubin Bro-Wer-Team 1 100  XL   
 7 Wojtyla Mariusz  1981  Obora Bro-Wer-Team 2 100   
 8 Szwedo Florian  1974  Osiek    100  XXL   
 9 Fyszko Piotr  1980  Lubin Bro-Wer-Team 2 100  XL   
 10 Socha Robret  1973  Lubin   100   
 11 Szewczyk Halina 1982  Lubin Sky five 100   
 12 Warchala Marek  1970  Lubin 

KGHM ZG RUN 1

100   
 13 Miller Tomasz  1976  Lubin  KGHM ZG RUN 1 100   
 14 Zaucha Wojciech  1977  Lubin   Sąsiedzi 100     
 15 Hołówka Paweł  1976  Lubin    100   
 16 Kulawiec Łukasz  1987  Kończyce Małe Cartmany  100  XL   
 17 Kulawiec Barbara  1987  Kończyce Małe Cartmany 100   
 18 Kondziołka Michał  1984  Zebrzydowice Cartmany 100  XL   
 19 Kupeć Daniel  1968  Legnica Legnickie Morsy 100   
 20 Ciosek Krzysztof  1964  Opole  Legnickie Morsy 100  XL   
 21 Kamiński Michał  1981  Osiek  Ostre Dętki 100  XL   
 22 Jarkowski Kamil  1973  Lubin Ostre Dętki 100   
 23 Szewczyk Paweł   1980  Lubin Sky five 100  
 24 Paradowski Michał  1987  Głogów  Ostre Dętki 100  XL  
 25 Kołodziej Marta  1978 Gaiki --- 100   M rez 
 26 Wartacz Piotr  1964  Chróstnik  --- 100     
 27 Piestrak Jerzy  1970  Lubin Ostre Dętki  100  XL   
 28 Majowski Marcin  1978  Lubin KGHM ZG RUN 1 100  M  
 29 Nauka Sebastian  1984   Ścinawa Grupa Ścinawa 100  XXL  
 30 Bednarek Dariusz  1973  Lubin  Rowerem & Pieszo Team 100  XL   
 31 Bednarek Barbara  1977  Lubin  Rowerem & Pieszo Team 100   
 32 Skobel Wojciech  1984 Lubin  --- 100   
 33 Janowiak Roman  1964 Lubin  --- 100   
 34 Tryzno Paweł  1987 Lubin  --- 100   
 35 Antosz Marek 1974  Polkowice  KGHM ZG RUN 1 100  XL  
 36 Mazur Arkadiusz 1965  Lubin  Rodzina Mazur 100   
 37 Sójka Tomasz 1963  Lubin  Legnickie Morsy 100  XL   
 38 Kulczycki Leszek 1967  Ścinawa  Grupa Ścinawa 100   
 39 Jadachowski Łukasz 1984  Lubin  Bro-WeR-Team 2  100 XL   
 40 Przygoński Mariusz 1972 Lubin    100  L  
 41 Rębisz Mariusz 1979  Pieszków    100 XL  
 42 Chraboł Dominik 1990 Lubin  SPECE 100  L  
 43 Chraboł  Sebastian 1981 Lubin SPECE  100  L  
 44 Grygorowicz Bogdan 1949 Lubin SPECE  100 L  
 45 Szawdzin Krzysztof 1969  Wrocław Legnickie Morsy 100   
 46 Możdrzeń Albert  1971  Osiek   100 L  
 47 Tomaszewski Michał 1982  Lubin  Bro-Wer-Team 2 100  XL   
 48 Stachecki Grzegorz 1972  Lubin Rowerem & Pieszo Team 100 L  
 49 Bulik Anna 1980  Rachów  Stanley 3  100  M  
 50 Bulik Norbert 1981 Rachów Stanley 3 100  L  
 51 Lustenko Filip  1974  Wrocław Stanley 1 100   XXL  
52  Majcher Arkadiusz 1975  Wrocław Stanley 1 100   L  
53  Szymański Jan 1948  Lubin   100  M  
54 

Jarzembiński Piotr

1983  Wrocław Stanley 2 100  M  
55  Melnyk Oleksander  1980  Wrocław Stanley 1 100  L  
56  Świętonowski Dawid 1993 Wrocław Stanley 3 100 M  
57  Bedri Piotr 1979 Wrocław Stanley 1  100 L  
58  Kuprianowicz Damian 1994 Głuchołazy Stanley 3 100 M  
59  Marcinkowski Wojciech 1994 Zajączek Stanley 3 100 M  
60  Kiel Sebastian 1984 Obrowiec   100 L  
61  Selin Valleri 1983 Wrocław Stanley 2 100 XL  
62  Zholnerovska Mariana 1984 Wrocław Stanley 2 100 M  
63  Plaszczak Bogumiła 1980 Tulce Piekielnie Mocni 100 S  
64  Krej Wojciech 1980 Wrocław Stanley 1 100 XL  
65  Grądziel Elżbieta 1983 Wrocław Stanley 2 100 M  
66  Płaszczak Jarosław 1974 Tulce Piekielnie Mocni 100 S  
67  Dudaczyk Łukasz 1992 Niemierzyn Stanley 2 100 L  
68  Wiśniewski Paweł 1972 Ścinawa

Grupa Ścinawa 

100 L  
69  Doliński Paweł 1986 Lubin KGHM ZG RUN 1 100 L  
70  Hejduk Radosław 1983 Goliszów KGHM ZG RUN 2 100 M  
71  Karolczak Łukasz 1984 Lubin Bro-Wer-Team 3 100 XL   
72  Komoder Grzegorz 1982 Lubin  Sky five 100 M  

 110 km rowerem c.d.

nr.start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość rodzina/drużyna opłata koszulka pkt.
73 Chamielec Krzysztof 1971  Lubin    100  XL  
74 Wieczorek Jaroław 1984  Wrocław  Legnickie Morsy  100  
75 Frydrych Bogusław 1964  Lubin  KGHM ZG RUN2 100  L  
76 Kikut Beata 1976  Lubin     100 L  
77 Kitut Tomasz  1977  Lubin     100 XXL  
78 Pomierny Tomasz   1978 Lubin  Sąsiedzi 100   
79 Moroch Beata 1980  Niemstów    100  M  
80 Moroch Daniel  1973  Niemstów    100  XL   
81 Kazimierczak Jacek 1977  Szklary Górne    100   
82 Rojek Grzegorz 1977  Niemstów    100   
83 Fabiszewska Sylwia 1977  Brunów    100 M  
84 Fabiszewski Radosław 1976  Brunów    100   
85 Turbiński Robert 1975  Polkowice    100  L  
86 Szechnicki Artur 1977  Szklary Dolne    100  XXL   
87 Mazur Maciej 1986  Wrocław  Rodzina Mazur 100     
88 Szczerbakowicz Mateusz 1991  Lubin    100  XL  
89 Skrzatek Grzegorz 1995  Lubin    100  XXL  
90 Krutysz Robert   1975 Lubin    100  XL   
91 Krzęćko Wiesław 1972  Krzeczyn Wielki    100   
92 Dziedzic Henryk 1972 Lubin   100 L  
93 Szewczyk Dariusz 1983 Lubin   100 L  
 94 Konik Adam 1963  Lubin  Sky five 100   
95  Kuziemski Marcin  1977  Obora  Sky five 100   
96  Żołędziewski Dawid 1989  Lubin    100  
97  Galvin Richard  1964  Miłosna  The Galvins  100  
98  Gromysz Wiesław 1965  Lubin  KGHM ZG RUN2 100  XL   
99  Marciniak Sylwester  1974  Lubin    100   
100  Dziedzic Katarzyna  1971  Lubin    100   
101 Hodera Marcin 1992 Sobczyce   100 M  
102 Polewczyk Łukasz 1983 Niemstów   100 XL  
103 Droszczak Tomasz 1978 Obora   100 M  
104 Komornicki Krzysztof 1977  Obora    100   
105 Węgrzyn Krystyna  1969  Gogołowice    100   
106 Bobeła Artur 1974  Obora  KGHM ZG RUN2 100  
107 Wójcik Andrzej  1955  Chocianów  Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice1 100  
108 Nahorski Piotr 1952  Głogów Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice 1 100     
109 Muzyka Henryk 1958  Głogów  Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice1 100  XL  
110 Wietuszyński Piotr 1975 Polkowice Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice3 100  XL   
 111 Pieńko Mariusz 1972 Chocianów Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice3  100     
112  Staniszewski Arkadiusz 1970 Głogów  Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice1  100  XXL   
113  Rybak Łukasz 1982 Lubin  Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice3 100    
114  Wiśniewski Jarosław 1979 Lubin Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice3  100     
115  Kobiela Arkadiusz 1976 Głogówko Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice2  100   
116  Bylebył Piotr 1989 Kotla  Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice2 100  
117  Gościewicz Tomasz 1989 Głogów  Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice2  100     
118  Socha Dariusz 1972  Głogów Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice2 100     
119  Stawecki Marek 1976 Głogów   Żyj zdrowo i aktywnie O/Zg Polkowice-Sieroszowice2 100  
120  Kapkowicz Artur 1970  Jerzmanowa  Żyj zdrowo i aktywnie O/ZG Polkowice-Sieroszowice1 100    
121 Dobroskok Karolina 1991 Lubin   100 S  
122 Dobroskok Arkadiusz 1978 Lubin   100 L  
123 Trubicki Kazimierz 1952 Ścinawa  Grupa Ścinawa 100 M  
124 Kosztowny Michał 1976 Lubin Bro-Wer-Team3 100 L  
125 Kołodziej Krzysztof 1976 Gaiki Rodzina Kołodziejów 100 M rez 
126 Kołodziej Bogusław 1970 Lubin   100 XXL  
127 Borkowski Wiesław 1964 Lubin   100 XL  
128 Borkowski Grzegorz 1987 Mleczno   100 XXL  
129 Olejniczak Piotr 1991 Lubin   100 L  
130 Brzostowski Krzysztof 1997  Koźlice    100 XXL   
131  Michałowski Marcin 1980  Lubin    100  XL   
132 Glebowicz Łukasz 1982  Lubin    100   
133 Dobroskok Bogdan 1969  Sobin    100  M  
134 Dobroskok Zofia 2005  Sobin    100   
135 Pawlikowski Robert  1970  Ścinawa  Grupa Ścinawa  100   
136 Jodo Marek 1980  Lubin    100  XL   
137 Piotrowski Arkadiusz 1987 Lubin   100 XXL  
138 Chełpa Zygmunt 1964 Lubin   100 L  
139 Kluska Zbigniew 1960 Lubin   100 L  
140 Kluska Wojciech 1995 Lubin   100 L  
141 Rycicki Marcin 1984 Lubin   100 L  
142 Wójcik Andrzej 1980 Lubin   100 L  
143 Janusz Daniel 1973 Mnichów   100 L  
144 Brzeziński Robert 1967 Lubin Bro-Wer-Team 3 100 XXL  
145 Sopór Mirosław  1964 Szklary Górne Weseli Wędrowcy z STP  90 M  
146 Łabiak Daniel 1979  Chocianów    100 XL  
147 Łabiak Jakub  2002  Chocianów    100   
148 Dobroskok Michał  1983  Lubin    100   
149 Dragań Ewelina  1980  Lubin    100   
150 Dragań Dariusz  1980  Lubin    100  XL   
151   Łochnicki Tomasz 1970  Wysokie    100     
152  Hulf Mark 1969  Wysokie   100     
153  Kominowski Robert 1977  Lubin     L  
110 rowerem c.d.
nr.startowy Nazwiski i Imię rok urodz. miejscowość drużyna/rodzina wpłata koszulka pkt.
 154 Gawlik Jacek 1980  Głogów     100  XL  
155   Jędrzejek Adam 1992  Głogów    100     
156  Jezierski Ryszard  1968  Tymowa    100   
157               
158               
               
               
               
               

Dystans 50 km rowerem

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowośc drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 401  Bączkiewicz Jan 1982 Lubin  Ostre Dętki 80  L  
 402  Kopeć Dagmara 1984  Lubin  Ile sił w nogach  80   
 403  Skurczyński Tomasz 1984  Lubin  Ile sił w nogach 80   
 404  Bajger Marcin  1980  Lubin   80  XL   
 405  Bajger Michał  2008 Lubin    80   
 406  Dudek Małgorzata 1987  Wrocław  Rodzina Mazur  80   
 407  Mielczarek Monika 1986  Lubin   Babskie Kręcenie 80  M  
 408  Regina   Lubin  Rodzina Mazur 80  M  
 409 Kostka-Galvin Izabela  1967  Miłosna   The Galvins 80  S  
 410  Gancarz Ewa 1969  Jerzmanowa  Atomówki  80  XL  
 411  Plesiak Agnieszka 1972  Lubin  Rodzina Plesiak 80  L  
 412  Jadachowska Anita 1984  Lubin  Atomówki  80   
 413  Borowiec Magdalena 1986  Lubin  Atomówki  80   
 414  Krzemińska Krystyna 1955  Lubin    80   
 415  Krzemińska Katarzyna 1981  Lubin    80   
 416  Sutor Mirosław  1965 Lubin    80  XL   
 417  Soszyńska Małgorzata 1976  Lubin    80  L  
 418 Białoskórski Stanisław 
1991  Lubin    80  XL   
 419 Przybyła Anna  1986  Lubin  Atomówki  80   
 420  Korotyszewska Ewelina 1983  Lubin  Atomówki  80   
 421  Drążek Michalina 1980  Dąbrowa Górna   Pędzące Ślimaki 80  M  
 422  Drążek Mateusz 1978  Dąbrowa Górna  Pędzące Ślimaki  80  XXl   
 423  Szwedo Marcin 1984  Lubin    80  XL   
 424              
 425  Zasada Magdalena 1983  Lubin  Pędzące Ślimaki  80  M  
 426 Zasada Adrzej  1980  Lubin  Pędzące Ślimaki  80   
 427 Luzar Renata 1965  Lubin  LUZAKI  80  XXL  
 428 Luzar Marek  1966  Lubin  LUZAKI  80  XXL   
 429 Sidełko Michał 1977  Lubin    80  L  
 430 Sidełko Karol  2007  Lubin    80   
431 Fecko Barbara  1965  Lubin    80   
432 Wolszczak Konrad 1985 Lubin  PeBeKa Aktive Team 1  80  XL  
433 Pyziak Grzegorz  1973  Bądzów  PeBeKa Aktive Team 1  80  XXL   
434 Szajnicki Tomasz  1981  Bądzów  PeBeKa Aktive Team 1  80   
435 Tomasik Patryk  1980  Jerzmanowa  PeBeKa Aktive Team 1  80   
436 Bieniek Marcin  1978  Bukowa  PeBeKa Aktive Team 1  80  XL   
437 Chudziński Łukasz  1982  Chocianów    80  XL   
438 Chudziński Szczepan  2014  Chocianów    80   
439 Jurdziński Albert  1972  Jaczów  PeBeKa Aktive Team 3  80   
440 Jurdziński Patryk  2004  Jaczów  PeBeKa Aktive Team 3  80   
441 Przytuła Marek  1987  Lubin  PeBeKa Aktive Team 3 80   
442  Malina Grzegorz  1985  Pogorzeliska    80   
443  Krucikowski Marek  1983  Stare Strącze    80  XL   
444  Poliński Kacper  1986  Gaworzyce    80   
445  Rozkrut Grzegorz 1972  Ścinawa    80  XL   
50 km rowerem c.d.
 
nr start nazwisko imię rok urodzenia miejscowość drużyna/rodzina opłata koszulka pkt
 446  Fecko Daniel 1984 Lubin    80  
447   Kolińska Magdalena 1983  Wrocław     80  
448   Górzyński Paweł  1983 Lubin    80  XL   
449   Lachowicz Maciej 1976  Lubin     80  
450  Toborek Kamila  1986  Lubin     80  
451  Kwaśniewska Iwona  1979  Szklary Górne     80  
452   Grygielska  Renata 1975  Szklary Górne     80  
453  Uspienska Natalia 1993   Tymowa  Jednoślad  80  M  
454   Chrystyna Krzysztof 1984   Tymowa Chrystynki   80    
455   Gunstuł Piotr 2004  Tymowa  Jednoślad  80   
456   Gunstuł Anna 1997  Tymowa  Jednoślad  80   
457  Suszko Sylwia  1985  Lubin     80  
458  Oborski Adam  1976  Lubin    80   
459  Chrystyna Agnieszka  1990  Tymowa   Chrystynki 80   
460  Chrystyna Wojciech  2016 Tymowa  Chrystynki   80  
461  Gawluk Anna 1984  Lubin  Babskie Kręcenie   80    
462  Durkalec Jolanta 1983  Lubin  Babskie Kręcenie  80     
463  Sobiło Szymon 2011  Lubin    80   M  
464  Szmygin Andrzej   1973 Lubin     80    

klasyfikacja DRUŻYNOWA 

PIESZA, ROWEROWA

Pamiętaj! Drużyny są klasyfikowane jeśli posiadają 4 lub 5 uczestników (wg regulaminu)! 

Zmiany składów zespołów drużynowych i rodzinnych e-mailem do 23 sierpnia do godz. 19:00. Po tym terminie nie uwzględniamy żadnych zmian.

 l.p.  nazwa drużyny   skład  rok urodz.  pkt  miejsce
 1.  Bro - Wer - Team 1

 Zbrzyzny Wiesław

Stefaniak Krystian

Sell Krzysztof

Korotyszewski Paweł 

 1977

 1977

 1982

 1982

   
 2.  Bro - Wer - Team 2

Wojtyla Mariusz

Fyszko Piotr

Jadachowski Łukasz  

Tomaszewicz Michał

1981

1980

1984 

1982

   
3 Bro- Wer- Team 3

Karolczak Łukasz

Kosztowny Michał

Jodo Marek

Brzeziński Robert

1981

1980

1984

1982

   
 4.  KGHM ZG RUN 1

Warchala Marek

Miller Tomasz

Majowski Marcin

Antosz Marek

Doliński Paweł

1970

1976

1978

1974

1986

   
 5  KGHM ZG RUN 2

Hejduk Radosław

Frydrych Bogusław

Gromysz Wiesław

Bobeła Artur  

1983

1964

1965

1974 

   
 6 OSTRE DĘTKI

Kamiński Michał

Jarkowski Kamil

Paradowski Michał

Piestrak Jerzy

Bączkiewicz Jan

1981 

1973

1987

1970

1982

   
 7 GRUPA ŚCINAWA 

Nauka Sebastian

Kulczycki Leszek

Wiśniewski Paweł 

Trubicki Kazimierz

Pawlikowski Robert 

1984 

1967

1972

1962

1970

   
 8 STANLEY 1 

Lutsenko Filip

Majcher Arkadiusz

Melnyk Oleksander

Bedri Piotr

Krej Wojciech

1974 

1975

1980

1979

1980

   
9 STANLEY 2 

Jarzembiński Piotr 

Selin Walleri

Zholnerowska Mariana

Gradziel Elżbieta

Dudaczyk  Łukasz

 

1983

1983

1984

1983

1992

 

   
 10 STANLEY 3 

Bulik Anna

Bulik Norbert

Świętonowski Dawid

Kuprianowicz Damian

Marcinkowski Wojciech

 1980

1981

1993

1994

1994

   
 11 STANLEY 4 

Dupla Konrad

Bochnak Paweł

Bańka Tomasz

Zarychta Piotr

Kuchta Kamila

 

1979

1988

1984

1985

1986

 

   
 12  ATOMÓWKI

Gancarz Ewa 

Jadachowska Anita

Borowiec Magdalena

Przybyła Anna

Korotyszewska Ewelina

1969

1984

1986

1986

1983 

   
 13  Wspólnota Pielgrzymkowa "Śladami Maryi"

Podgajny Zbigniew

Socha Piotr

Kulczycka Halina  

Warych Bogusława

Młodecki Mirosław

1956

1971

1967

1963

1955

   
 14 Sky Five 

 

Szewczyk Halina 

Szewczyk Paweł

Karolczak Łukasz

Konik Adam

Kuziemski Marcin 

1982

1980

1984

1963

1977 

   
 15.  Legnickie Morsy

 Kupeć Daniel        

Ciosek Krzysztof

Sojka Tomasz

Szawdzian Krzysztof

Wieczorek Jarosław

1968

1964 

1963

1969

1984

   
 16.  Sąsiedzi

Zaucha Wojciech 

Pomierny Tomasz

1977

1978 

   
 17.   Klub HDK PCK "Kropla Życia"

Bawolski Mirosław 

Kraśkiewicz Waldemar

Panter Dariusz

Deluga Eligiusz

Deluga Edyta 

1960

1961

1964

1974

1969

   
 18. Weseli Wędrowcy z STP 

Domaradzka Jolanta

Fuczek Marzena

Sopór Mirosław

Wołoch Zdzisław

1961

1963

1964

1942 

   
 19.

Żyj zdrowo i aktywnie

O/ZG Polkowice - Sieroszowice 1 

Wójcik Andrzej

Nahorski Piotr

Muzyka Henryk 

Staniszewski Arkadiusz

Kapkowicz Artur

1966

1952

1958

1970

1970 

   
 20.

Żyj zdrowo i aktywnie

O/ZG Polkowice - Sieroszowice 2 

Kobiela Arkadiusz  

Bylebył Piotr

Gościewicz Tomasz

Socha Dariusz

Stawecki Marek

1976

1989

1989

1972

1976 

   
 21.

Żyj zdrowo i aktywnie

O/ZG Polkowice - Sieroszowice 3 

Wietuszyński Piotr

Pieńko Mariusz

Rybak Łukasz 

Wiśniewski Jarosław

1975

1972

1982

1979 

   
 22 Daleko Jeszcze?!? Team 

Chochel Krzysztof 

Klepaczek Dawid

Rostocka Joanna

Drangowska Joanna

Kwaśnicki Tomasz

1975

1981

1976

1977

1974 

   
 23. PeBeKa Active Team 1 

Wolszczak Konrad

Pyziak Grzegorz 

Tomasik Patryk

Bieniek Marcin

1985

1973

1980

1978 

   
 24. PeBeKa Active Team 2 

Jurdziński Albert 

Jurdziński Patryk

Przytuła Marek

Rozkrut Grzegorz

1972

2004

1987

1972 

   
 25. PeBeKa Active Team 3 

Szajnicki Tomasz

Malina Grzegorz  

Krucikowski Marek

Poliński Kacper

1981

1985

1983

1986 

   
 26. Wesołe Kumoszki z Wędrowca 

Kurzawska Jolanta 

Filipowicz Małgorzata

Fedan Barbara

Olender Grażyna

Barsaba Ewa

1949

1974

1959

1961

1949 

   
 27. Piekielnie Mocni 

Plaszczak Bogumiła

Płaszczak Jarosław

1980

1974

   
 28 Rowerem & Pieszo Team  Bednarek Dariusz

Bednarek Barbara

Stachecki Grzegorz

Rogoźnicki Paweł

 

1973

1977

1972

1980 

   
[pobierz] 0.1 MB a1dmamfirme.pl

 Klasyfikacja Drużynowa c.d.

lp. nazwa drużyny skład rok urodzenia pkt. miejsce
 29 Wspólnota Pielgrzymkowa "Śladami Maryi" 2 

Starzyńska Ewa

Mazur Stanisław

Młodecki Mirosław 

1952

1957

1955 

   
 30  ULTRASI

Sobiło Marek

Markulak Marcin

Róg Krzysztof

Wiercioch  Sławomir

Stankiewicz Ireneusz 

1976

1983

1972

1973

1967

   
 31  Babskie Kręcenie

Mielczarek Monika

Gawluk Anna

Durkalec Jolanta 

1986

1984

1983

   
           
           
           
[pobierz] 0.1 MB a1dmamfirme.pl

Klasyfikacja Rodzinna

lp. nazwa drużyny skład rok urodz. pkt. miejsce
1 BŁYSKAWICE

Przygońska Małgorzata

Rębisz Zofia

Rębisz Julia

Rębisz Jakub

1971

1985

2010

2015

   
2 SKY FIVE

Szewczyk Halina

Szewczyk Paweł

1982

1980

   
CARTMANY 

Kulawiec Łukasz

Kulawiec Barbara

Kondziołka Michał

1987

1987

1984 

   
Rodzina MAZUR 

Mazur Arkadiusz

Mazur Maciej

Mazur Regina

Dudek Małgorzata 

1965

1985

zastrz

1987 

   
THE GALVINS 

Kostka - Galvin Izabela

Galvin Richard 

1967

1964 

   
[pobierz] 0.1 MB a1dmamfirme.pl

Klasyfikacja Rodzinna c.d.

nr nazwa drużyny skład rok urodz pkt. miejsce
6  Rodzina DOBROSKOK

Dobroskok Arkdaiusz

Dobroskok Bogdan

Dobroskok Zofia

Dobroskok Michał

1978

1969

2005

1983

   
 7 Rodzina PLESIAK 

Plesiak Przemysław

Plesiak Agnieszka

Plesiak Łucja

Plesiak Danuta

1972

1972

2005

1948 

   
 8 ILE SIŁ W NOGACH

Kopeć Dagmara

Skórczyński Tomasz 

1984

1984 

   
 9 Rodzina KUBERO 

Wyszyńska Dorota

Kubero Honorata 

 1981

1975

   
 10 Rodzina SŁUPIKÓW 

Słupik Antonina

Słupik Paulina

Słupik Przemysław

2015

1990

1984 

   
[pobierz] 0.1 MB a1dmamfirme.pl

Klasyfikacja Rodzinna c.d.

lp. Nazwa drużyny skład rok urodzenia pkt miejsce
11   Rodzina JARZĄBKI 

Jarzębowski Tomasz

Jerzębowska Kamila

Jarzębowski Miłosz

1973

1973

2002 

   
12 PĘDZĄCE ŚLIMAKI 

Drążek Michalina

Drążek Mateusz 

Zasada Magda

Zasada Andrzej

1980

1978

1983 

1980

   
13  NIEDŹWIADKI BIEGAJĄ 

Niedźwiedzka Anna

Niedźwiedzki Artur 

1981

1982 

   
14  Rodzina KLEPACZEK 

Klepaczek Agnieszka

Klepaczek Hanna

Klepaczek Marcel

1984

2011

2009 

   
15  Rodzina CZAJKOWSKICH 

Czajkowska Aleksandra

Czajkowska Katarzyna

Czajkowska Maja

Czajkowska Jacek

1998

2001

2004

1973 

   
 16  LUZAKI

Lazur Renata

Lazur Marek 

 1965

1966

   
klasyfikacja rodzinna c.d
lp nazwa drużyny skład rok ur. pkt. miejsce
 17  CHRYSTYNKI

Chrystyna Krzysztof

Chrystyna Agnieszka

Chrystyna Wojciech 

1984

1990

2016 

   
 18  JEDNOŚLAD

 Uspienska Natalia

Gunstuł Piotr

 1993

2004

   
19   PETARDY

Krzemińska Krystyna

Krzemińska Katarzyna

Toborek Kamila

Suszko Sylwia

Oborski Adam

1955

1981

1986

1985 

1976 

   
20   SPECE

Chraboł Dominik

Chraboł Sebastian

Grygorowicz Bogdan 

1990

1981

1949 

   
21