Język:

II Rajd na Ślężę 2018


Bohaterowie 1 Marszu na Ślężę
Bohaterowie 1 Marszu na Ślężę

ZGŁOSZENIA, WPISOWE, REGULAMIN
ZAPISY trwają do ostatniego wolnego miejsca lub do 24 maja !!!

max 50 rowerzystów i 50 pieszo

Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się za pośrednictwem e-maila lub osobiście w biurze organizatora: wtorek i czwartek godz. 17:00-19:00; środa godz. 11:00-13:00 w siedzibie:
Stowarzyszenie Turystyki Pieszej "Wędrowiec" ul. M. C. Skłodowskiej 14/4 ; 59- 300 Lubin tel.: 76 7490533 lub 605447383
e-mailem: psocha24@wp.pl
Podaj w wiadomości:
1. imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, nr telefonu
2. dystans (pieszo, kijki lub rower),
3. potwierdzenie bankowe przelewu lub skan przekazu .
Należy dokonać przelewu zawierającego imię, nazwisko oraz tytuł „2 Rajd na Ślężę”
Konto BS Wschowa: nr 03 8669 0001 0312 1388 2000 0001
Zgłoszenia wraz z opłatą startową przyjmujemy do 24 maja 2018 r. Po 24 maja 2018 r. zapisujemy tylko w ramach wolnych miejsc, nie gwarantując wszystkich świadczeń. Aktualna lista uczestników na stronie: www.wedrowieclubin.pl
Opłata startowa dla Rowerzystów wynosi 80 zł.
Opłata startowa dla Pieszo 85 km wynosi 80 zł.
Opłata startowa dla Kijków 30 km wynosi 70 zł.
Opłata startowa dla członków STP „ Wędrowiec” obniżona jest o 20 zł.
Obowiązuje limit 50 uczestników pieszo oraz 50 uczestników rowerem

[pobierz] 0.1 MB ii-rajd-na-sleze-2018

Pełny Regulamin II Rajdu na Ślężę, w załączniku:

Medal za przejście trasy w 2016 r.
Medal za przejście trasy w 2016 r.

 

 

 

  

Lista uczestników II RAJDU NA ŚLĘŻĘ - pełny dystans PIESZO

Lubin - Ślęża 

8 - 9 czerwca 2018 r.

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość  Klub
 1.  Sobiło Marek  1976  Lubin  -
 2.  Bajor Adam  1980  Lubin  MTS Drużyna Szpiku KGHM
 3.  Markulak Marcin  1983  Lubin  -
 4.  Dupla Konrad  1979  Siedlce  -
 5.  Romanik Grzegorz  1985  Legnica  -
 6.  Chochel Krzysztof  1975  Lubin  Daleko Jeszcze?!? TEAM
 7.  Dziełak Leszek  1963  Lubin  -
 8.  Klepaczek Dawid  1981  Lubin  Daleko Jeszcze?!? TEAM
 9.  Kwaśnicki Tomasz  1974  Gola  Daleko Jeszcze?!? TEAM
 10.  Lipińska Anna  1979  Złotoryja  Aktywna Złotoryja
 11.  Jakimowicz Agnieszka  1975  Złotoryja  Aktywna Złotoryja
 12.  Jakimowicz Sławomir  1974  Złotoryja  Aktywna Złotoryja
 13.  Baszak Jerzy  1967  Nowy Kościół  Aktywna Złotoryja
 14.  Lipiński Jan  1971  Złotoryja  Aktywna Złotoryja
 15.  Bukowski Bogdan  1968  Lubin  STP Wędrowiec
 16.  Kozieja Ireneusz  1965  Lubin  STP Wędrowiec
 17.  Szymański Ryszard  1963  Lubin  STP Wędrowiec
 18.  Oskroba Tadeusz  1950  Lubin  Rodzina Oskrobów
 19.  Czajkowska Maria  1974  Nowa Wieś Lubińska  -
 20.  Czajkowski Jacek  1973  Nowa Wieś Lubińska  -
 21.  Czajkowska Aleksandra  1998  Nowa Wieś Lubińska  -
 22.  Czajkowska Katarzyna  2001  Nowa Wieś Lubińska  -
 23.  Czajkowska Maja  2004  Nowa Wieś Lubińska  -
 24.  Sznip Leszek  1959  Lubin  STP Wędrowiec
 25.  Oskroba Michał  1973  Jelenia Góra  Rodzina Oskrobów
 26.  Kamiński Łukasz  1985  Zagrodno  -
 27.        
 28.        
 29.        
 30.        
 31.        
 32.        
 33.        
 34.        
 35.        
 36.        
 37.        
 38.        
 39.        
 40.  Małyniak Kazimierz  1962  Lubin  STP Wędrowiec 30 km
 41.  Barsaba Ewa  1949  Lubin  STP Wędrowiec 30 km
 42.  Filipowicz Małgorzata  1974  Lubin  STP Wędrowiec 30 km
 43.  Zaremba Ewa  1960  Lubin  STP Wędrowiec 30 km
 44.  Wołoszyn Janina  1949  Lubin  STP Wędrowiec 30 km
 45.  Łysenko Jerzy  1949  Jawor  STP Wędrowiec 30 km
 46.  Fedan Barbara  1959  Lubin  STP Wędrowiec 30 km
 47.  Gąsiorowska Anna  1900  Lubin  STP Wędrowiec 30 km
 48.  Dubicki Andrzej  1961  Lubin  STP Wędrowiec 30 km
 49.  Kościelny Zbigniew  1934  Lubin  30 km
 50.   Dubicka Katarzyna  1960  Lubin  STP Wędrowiec 30 km
Śnieżka zdobyta.
Śnieżka zdobyta.

 

 

 

  

Lista uczestników II RAJDU NA ŚLĘŻĘ - pełny dystans ROWEREM
Lubin - Ślęża
8 - 9 czerwca 2018 r.

nr start. nazwisko i imię rok urodz. miejscowość  klub
101  Szwedo Florian  1974  Lubin  -
102  Lindmajer Józef  1961  Lubin  -
103  Chrapek Michał  1979  Lubin  -
104  Skobel Wojciech  1984  Lubin  -
105  Wartacz Piotr  1964  Chróstnik  
106  Bulik Norbert  1981  Rachów  
107  Bańka Tomasz  1984  Wrocław  
108  Trubicki Kazimierz
 1962  Ścinawa  
109  Bajger Marcin  1980  Lubin  
110  Kuchta Kamila  1980  Drzonków  
111  Bulik Anna  1980  Rachów  
112  Marciniak Sylwester  1974  Lubin  
113  Socha Robert  1973  Lubin  
114  Zarychta Piotr  1979  Wrocław  
115  Sopór Longina  1972  Szklary Górne  
116  Sopór Mirosław  1964  Szklary Górne  
117  Bednarek Dariusz  1973  Lubin  
118  Bryniarski Łukasz  1980  Lubin  
119  Adamczyk Henryk  1968  Raciborowice Górne  
120  Rogoźnicki Paweł  1980  Lubin  
121  Czarniecki Krzysztof  1975  Lubin  
122  Bednarz Daniel  1973  Lubin  
123  Furmański Krzysztof  1978  Lubin  
124  Stachecki Grzegorz  1972  Lubin  ZG Polkowice Sieroszowice
125  Gromysz Wiesław  1965  Lubin  
126  Świech Tomasz  1977  Lubin  
127  Tkacz Łukasz  1990  Przemków  Aby do Mety - Przemków
128  Przybyło Andrzej  1973  Sobin  
129  Przybyło Jacek  1975  Sobin  
130  Dobies Patrycjusz  1984  Polkowice  
131  Kulak Paweł  1974  Gaiki  Team Gaiki
132  Kulak Jakub  2001  Gaiki  Team Gaiki
133  Polanowski Andrzej  1987  Lubin  
134        
135        
136        
137        
138        
139        
140        
141        
142        
143        
144        
145        
146        
147        
148        
149        
150        

 WYNIKI dystansu 100 km IV MARSZU NA ŚNIEŻKĘ 2016 r.

nr 

nazwisko imię

miejscow.

PK 1 - 16,3 km

Wiercień

PK 2 - 26,3 km

Jezierzany

PK 3 - 35,9 km

Smokowice

PK 4 - 45,9 km

Sichów

PK 5 -

51,0 km

Stanisławów

PK 6 - 57,8 km

Muchów

PK 7 - 67,8 km

Mysłów

PK 8 - 76,5 km

Radomierz

PK 9 - 85,3 km

Karpniki

PK 10 - 94,5 km

Kowary

107,6 km

Śnieżka

Czas przejścia
 1.  Sobiło  Marek Lubin  11:38;46  13:23;31  15:08;46  16:50;05  18:08;57  19:27;53  21:14;59  23:01;39  01:27;28  04:36;16  08:42;00  23:42;00
 2.  Markulak  Marcin Lubin  11:38;46  13:23;31  15:08;46  16:50;05  18:08;57  19:27;53  21:14;59  23:01;39  01:27;28  04:36;16  08:42;00  23:42;00
 3.  Sobiło  Paweł  Kołobrzeg  11:38;46  13:23;31  15:56;12  18:03;10  20:00;20  21:20;50  23:42;00  rezygnacja  67,8 km  Mysłów  -  -
 4.  Kwaśnicki  Tomasz Lubin  11:50;41  13:38;01  15:45;21  17:54;08  19:11;10  21:01;16  23:20;17  00:59;49  03:06;33  05:45;32  10:31;00  25:31;00
 5.  Klepaczek  Dawid Lubin  11:50;41  13:38;01  15:45;21  17:54;08  19:11;10  21:01;16  23:20;17  00:59;49  03:06;33  05:45;32  10:31;00  25:31;00
 6.  Michalczyk  Artur Bochnia  11:50;41  13:38;15  15:45;21  17:54;08  19:11;10  21:01;16  23:20;17  00:59;49  03:06;33  05:45;32  10:31;00  25:31;00
 7.  Bukowski  Bogdan Lubin  11:55;05  13:46;44  15:56;12  17:59;42  19:37;51  21:20;36  00:16;17  02:17;31  05:16;20  07:49;47  12:02;00  27:02;00
 8.  Surmiak  Lucyna Legnica  12:04;29  14:13;30  rezygnacja  28,3 km  Ulesie  -  -  -  -  -  -  -
 9.  Włodarczyk  Rafał Wrocław  12:11;20  14:51;01  rezygnacja  26,3 km  Jezierzany  -  -  -  -  -  -  -
 10.  Bajor  Adam Lubin  11:57;06  13:52;30  16:28;23  19:03;40  20:11;49  22:00;17  23:58;12  02:00;10  04:39;41  07:16;38  11:47;00  26:47;00
 11.  Klimaszewski  Krzysztof Lubin  11:57;06  13:52;30  16:28;23  19:03;40  20:11;49  22:00;17  23:58;12  02:00;10  04:39;41  07:16;38  11:47;00  26:47;00
 12.  Kościelny  Zbigniew Lubin  nie wyst.  -  -  -  -  -  -  -  -  ukończył  28.09.16  16:44;00
 13.  Chochel  Krzysztof Lubin  12:02;18  13:45;52  16:04;01  18:03;10  20:00;20  21:20;50  23:41;02  01:26;10  04:56;15  07:15;47  11:50;00  26:50;00
 14.  Oskroba  Michał Jel. Góra  rezygnacja  14,1 km Karczowiska  -  -  -  -  -  -  ukończył  09.07.16  10:09;00
 15.  Oskroba  Tadeusz Lubin  12:19;19  14:12;45  rezygnacja  33,5 km  Legnica  -  -  -  -  ukończył  09.07.16  10:09;00
 16.  Szymański  Ryszard Lubin  11:55;05  13:57;02  15:56;12  18:08;13  19:37;51  21:20;36  00:16;17  02:17;31  05:16;20  rez.ukoń.  23.07.16  12:30;00
 17.  Gogół  Franciszek Legnica  11:55;05  13:45;50  16:07;52  17:59;42  19:37;51  21:20;36  rezygnacja  63,3 km  Lipa  -  -  -
 18.  Szczęsny  Tadeusz Gdańsk  12:05;13  14:18;40  16:56;54  19:16;10  20:28;48  22:00;17  23:58;12  02:00;10  04:39;41  07:16;38  12:11;00  27:11;00
 19.  Koppel  Bartłomiej Gliwice  11:55;50  13:38;17  15:43;04  18:08;13  19:41;36  21:20;36  23:41;02   01:26;10  04:23;10  07:11;20  13:21;00  28:21;00
 20.  Krasny  Paweł Żagań  12:02;10  14:13;30  16:45;22  19:27;40  21:03;34  rezygnacja  56,3 km  Pomocne  -  -  -  -
 21.  Dupla  Konrad Siedlce  10:56;57  11:57;34  13:25;14  15:03;03  16:15;27  17:33;26  18:52;39  20:26;45  21:55;11  23:46;40  03:33;00  18:33;00