Język:

Zdobywcy 1000 km


Wykaz Wędrowców którzy osiągnęli 1000 km na szlakach STP Wędrowiec.

l.p. nazwisko imię data miejsce - szlak
1. Socha Piotr 14.05.2004 I MARSZ NA ŚNIEŻKĘ: Lubin -Śnieżka (1602 m)
2. Dolezińska Stanisława 19.06.2004 I MIĘDZYNARODOWY SZLAK E 3: Lądek Zdrój -Bolesławów
3. Doleziński Jan 19.06.2004 I MIĘDZYNARODOWY SZLAK E 3: Lądek Zdrój -Bolesławów
4. Zając Rafał 03.07.2004 SZLAK ORLICH GNIAZD: Ojców -Kraków
5. Wawrzyniak Elżbieta 10.10.2004 ŚCIEŻKA NAD REGLAMI: Rozdroże Izerskie -Hala Szrenicka
6. Bermes Julia 05.12.2004 SZLAK WYGASŁYCH WULKANÓW: Zamek Grodziec -Ostrzyca
7. Kułak Roman 22.05.2005 ŚCIEŻKA NAD REGLAMI: Jagniątków -Karpacz Świątynia Wang
8. Dolezińska Magdalena 19.06.2005 SZLAK ŚLĘŻY: Noc Świętojańska
9. Moćko Nela 25.09.2005 SZLAK KAMIENNY: Mieroszów -Błażejów
10. Moćko Stanisław 25.09.2005 SZLAK KAMIENNY: Mieroszów -Błażejów
11. Bąk Marian 20.11.2005 SZLAK SŁONECZNY: Leśna -Zawidów
12. Jurys Augustyna 18.06.2006 DOOKOŁA GÓR STOŁOWYCH: Lewin Kłodzki -Sołtysia Kopa
13. Doleziński Tomasz 06.08.2006 DOOKOŁA GÓR STOŁOWYCH: Batorów -Szczeliniec Wielki (919 m)
14. Socha Dominik 06.08.2006 DOOKOŁA GÓR STOŁOWYCH: Batorów -Szczeliniec Wielki (919 m)
15. Raciborska Wanda 13.08.2006 III DŁUGODYSTANSOWY RAJD WĘDROWNY ROZTOCZE: Susiec -Józefów
16. Kokoszkiewicz Krzysztof 14.08.2006 III DŁUGODYST. RAJD WĘDROWNY ROZTOCZE: Józefów -Stare Jurecko
17. Koszylowska Anna 27.08.2006 I SZLAK GRANICZNY: Okrzeszyn -Przełęcz Lubawska
18. Koszylowski Piotr 27.08.2006 I SZLAK GRANICZNY: Okrzeszyn -Przełęcz Lubawska
19. Uniatowicz Izabela 08.10.2006 I SZLAK GRANICZNY: Przełęcz Lubawska -Przełęcz Okraj
20. Regulska Wiesława 22.10.2006 II MIĘDZYNARODOWY SZLAK E 3: Liberec - Novina
21. Filipowicz Małgorzata 14.01.2007 III TREKKING: Biskupice Oławskie -Bierutów
22. Droszczak Ludwik 03.02.2007 V BESKID ZIMĄ Beskid Wyspowy: Lipnica Górna -Przełęcz Rozdziele
23. Zaczyńska Nina 09.02.2007 V BESKID ZIMĄ Beskid Makowski: Babica Zachodnia -Trzebunia
24. Bajger Andrzej 08.06.2007 III MAŁOPOLSKI SZLAK PAPIESKI: Raba Wyżna -Ludźmierz
25. Aksamit Krzysztof 10.06.2007 III MAŁOPOLSKI SZLAK PAPIESKI: Turbacz -Rzeki
l.p nazwisko imię data miejsce - szlak
26. Demkowska Teresa 15.07.2007 ADRSZPASKIE I TEPLICKIE SKALNE MIASTO: Broumovsko
27. Maziak Anna 14.08.2007 IV DŁUG. RAJD WĘDR. BIESZCZADY: Przeł.Wyżniańska -Roztoki Górne
28. Zbróg Monika 14.08.2007 IV DŁUG. RAJD WĘDR. BIESZCZADY: Przeł. Wyzniańska -Roztoki Górne
29. Świerczyńska Anna 17.08.2007 IV DŁUG. RAJD WĘDR. BIESZCZADY: Komańcza -Jeziorka Duszatyńskie
30. Aksamit Wanda 08.09.2007 III SZLAK GRANICZNY: Orłowiec -Przełęcz Gierałtowska
31. Osowski Wacław 16.12.2007 III TREKKING: Sokołowice -Krotowice
32. Dubiel Janina 27.01.2008 SZLAK NIEBIESKIEJ PUSZCZY: Zebrzydowa -Kliczków
33. Michalik Halina 02.05.2008 POZNAJEMY III PARK NARODOWY PIENINY: Jaworki -Wysoka (1050 m)
34. Małyniak Kazimierz 02.05.2008 POZNAJEMY III PARK NARODOWY PIENINY: Jaworki -Wysoka (1050 m)
35. Czubaszek Jadwiga 04.05.2008 POZNAJEMY III PARK NARODOWY PIENINY: Sromowce Niżne -Szczawnica
36. Żol Grażyna 23.07.2008 V DŁUGODYSTANSOWY RAJD WĘDROWNY MAZURY: Reszel -Święta Lipka
37. Cielica Monika 24.07.2008 V DŁUGODYSTANSOWY RAJD WĘDROWNY MAZURY: Krutyń -Pranie
38. Poros Justyna 16.08.2008 IV MAŁOPOLSKI SZLAK PAPIESKI: Krościenko nad Dunajcem -Stary Sącz
39. Bajger Elżbieta 17.08.2008 IV MAŁOPOLSKI SZLAK PAPIESKI: Ochotnica Dolna -Krościenko n/Dunajcem
40. Bratek Krystyna 31.08.2008 III SZLAK GRANICZNY: Jasna Góra -Wyszków
41. Szakiel Henryk 16.11.2008 SZLAK DAWNYCH KAMIENIOŁOMÓW: Gębczyce -Żelowice
42. Fogelman Irena 14.12.2008 SZLAK POGÓRZA WAŁBRZYSKIEGO: Przełęcz Tąpadła -Sobótka
43. Dworczak Wiesława 17.05.2009 SZLAK DAWNYCH KAMIENIOŁOMÓW: Żelowice -Niemcza
44. Socha Sylwia 09.07.2009 PIESZO DOOKOŁA POLSKI BIAŁORUŚ -20 etap: Chomontowce
45. Polak Krystyna 12.07.2009 SZLAK BISKUPI: Ziębice -Paczków
46. Pieniądz Anna 18.07.2009 III MIĘDZYNARODOWY SZLAK E 3: Cervonohorske Sedlo -Stara Ves
47. Budnik Renata 25.08.2009 VI DŁUGODYS. RAJD WĘDROWNY TATRY: Kasprowy Wierch -Kuźnice
48. Dubicki Andrzej 11.11.2009 PIESZO DOOKOŁA POLSKI BIAŁORUŚ -26 etap: Woroblin
49. Kozicka Krystyna 29.11.2009 SZLAK PRZEŁOMÓW: Łączna -Krzeszów
50. Szakiel Teresa 07.02.2010 SZLAK ZIELONYCH WZGÓRZ: Strzelce -Janiszyn
l.p. nazwisko imię data miejsce - szlak
51. Tumaszewicz Nina 22.08.2010 SZLAK NIEBIESKIEJ PUSZCZY: Raciborowice -Pieszków
52. Kamieniecka Nina 18.07.2010 CESKY RAJ: Mala Skala -Kozakov
53. Łoń Urszula 29.07.2010 VII DŁUGODYS. RAJD WĘDROWNY KASZUBY: Bytów -Kościerzyna
54. Filipkiewicz Irena 31.07.2010 VII DŁUGODYS. RAJD WĘDROWNY KASZUBY: Chojnice -Odry
55. Praszczyk Rafał 25.09.2010 I MARATON PIESZO I ROWEREM DOOKOŁA LUBINA
56. Budnik Marcin 24.10.2010 SZLAK ZDROJOWY: Polanica Zdrój -Duszniki Zdrój 
57. Żołnierek Barbara 07.11.2010 SZLAK TRÓJGARBU: Szczawno Zdrój -Stare Bogaczowice 
58. Olszewska Helena 28.11.2010 SZLAK TRÓJGARBU: Stare Bogaczowice -Bolków
59. Kwiatkowska Maria 23.01.2011 IV TREKKING: Brzezina Sułowska -Szarzyna
60. Mieśniak Stanisław 22.05.2011 X KLASYK PO CHEŁMACH: Lipa -Wojcieszów
61. Budnik Mateusz 22.05.2011 X KLASYK PO CHEŁMACH: Lipa -Wojcieszów
62. Smolarska Ewa 12.06.2011 SZLAK WITKOWA: Witków Śląski -Chwalimierz
63. Wołoszyn Janina  15.04.2012  V TREKKING: Zawonia -Skoroszów 
64. Lech Jan 07.06.2012 PIESZO DOOKOŁA POLSKI NIEMCY -100 etap: Sadzarzewice -Kosarzyn
65. Piotrowska Wanda 05.07.2013 XI DŁUG. RAJD WĘDR. POJEZIERZE POMORSKIE: Poj. Choszczeńskie
66. Zaczyńska Anna  11.08.2013 SUDECKI WŁÓCZYKIJ KARKONOSZE: Skalny Stół (1282 m)
67. Łysenko Jerzy 31.08.2013 IV MARATON PIESZO I ROWEREM DOOKOŁA LUBINA
68. Wołoch Zdzisław 06.04.2014 4 PORY ROKU - 75 etap: Lubin - Zaborów
69. Olender Grażyna 27.04.2014 I PAPIESKA PIELGRZYMKA PIESZA: Lubin - Góra Wędrowca
70. Dubicka Katarzyna 10.05.2014 I RAJD NA ŚLĘŻĘ: Lubin - Ślęża
71. Sznip Leszek 06.07.2014 GŁÓWNY SZLAK SUDECKI - 2 etap: Szklarska Poręba - Karpacz
72. Świerczyński Kazimierz 03.08.2014 SUDECKI WŁÓCZYKIJ - 22 część: Błędne Skały; Góry Stołowe 
73. Fabrykowski Mariusz  11.08.2014 XI DŁUG. RAJD WĘDR. BIESZCZADY - 3 etap: Żłobek - Dwerniczek
74. Kraśkiewicz Waldemar  30.08.2014 V MARATON PIESZO I ROWEREM DOOKOŁA LUBINA
75. Sturlis Ziutek 21.01.2015 SZLAKIEM DOOKOŁA LUBINA - 2 etap: Szklary Górne - Krzeczyn Mały
l.p nazwisko imię data miejsce - szlak
76. Michalski Tomasz 12.07.2015 GŁÓWNY SZLAK SUDECKI - 8 etap: Grzędy - schr. Andrzejówka
77. Zielonka Bożena 22.07.2015 XIV DŁUG. RAJD WEDR. ROZTOCZE - 3 etap: Zwierzyniec - Piaseczna
78. Panicz Stefania 23.07.2015 XIV DŁUG. RAJD WEDR. ROZTOCZE - 4 etap: Szperówka - Szczebrzeszyn
79. Szymański Ryszard 05.02.2016 XIV BESKID ZIMĄ -Główny Szlak Beskidzki - 7 etap: Rymanów Zdrój
80. Zawada Anna 26.06.2016 IV MARSZ NA ŚNIEŻKĘ: Lubin - Śnieżka