Sprache:

Ksiega gosci


Tadeusz Szczęsny
31.07.2017
Byłem uczestnikiem Marszu na Śnieżkę w 2016 roku. Niezapomniane wrażenia ! Upał,upał i upał, atak pszczół :-), ulewa. Wspinaczka z Kowar na przełęcz w mokrej koszulce w deszczu. Przecież nie będę brać peleryny w upale ponad 30 stopni C :-( Marsz wzdłuż granicy w totalnej mgle. Konsternacja gdy z mgły wyłonili się rowerzyści (?) Tak, idę już dwadzieścia kilka godzin ale takie zwidy ? I jeszcze moje pytanie: Gdzie jest Śnieżka ? przy drogowskazie Śnieżka 15 min... Wystartuję ponownie w 2020.
Aneta
25.08.2017
Chętnie wezmę udział w kolejnych wyprwach :) Pozdrawiam https://www.szkrab-kielce.pl/
Agnieszka Jak.
11.09.2017
Imprezę tą mogę wpisać już na stałe do swojego kalendarza :)Jak mi się tam podoba. Dystans 50 km pokonany z uśmiechem na ustach, w fantastycznym towarzystwie Jurek Baszak i Leszka. Piękna trasa, lasy, jeziorka, ścieżki, widoki - to jest to co lubię najbardziej. Zabawa na trasie w "sercowe motywujące" podchody dla tych co szli na 100 km, żeby im było raźniej i weselej na trasie. No i podziękowania dla organizatorów Stowarzyszenie Turystyki Pieszej "Wędrowiec" za super organizację imprezy :)
Andrzej Reczuch
11.09.2017
Świetna impreza. Organizacyjnie bez zarzutu, nawet lepiej niż w zeszłym roku. :-) Także - jeśli nic nie stanie na przeszkodzie - mam nadzieję zameldować się na starcie ( i mecie ) w 2018. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Organizatorom za zaanagażowanie w ogarnięcie tego przedsięwzięcia. Adam Bajor - wielkie dzięki za super nawigację!
Marek Sobiło
11.09.2017
To mój siódmy start w tej imprezie i muszę powiedzieć że zawsze jest tak samo czyli - zajefajnie.Jesteście super.Wielkie podziękowania dla organizatorów.Wyśpijcie się bo weekend był dla Was ciężki.
Łukasz Tkacz
11.09.2017

A ja jako jeden z uczestników dziękuję za świetną organizację imprezy, poinstruowanie i sam pomysł - kapitalna inicjatywa!

Kamila Szczerba
11.09.2017
Było super! Pogoda dopisała, trafiłam na najlepszą grupę kolarzy i jeszcze torbę wygrałam! Yeeeah! dziękuję!
Szymon Kwapisz
21.09.2017
Na początku chciałabym bardzo podziękować za wczorajszy Bieg - organizacja, przebieg, ogrom Waszek praca - na medal!! Synek nie zajął żadnego honorowanego miejsca, ale był bardzo zadowolony, a my byliśmy z Wami już III raz i na pewno nie ostatni. Dziękujemy jeszcze raz! :)
Henryk Olejniczak ps.Crazy Henry - Klub Górski PRO
25.03.2018
Chciałbym tu, na stronie Wędrowca serdecznie podziękować za wspaniałą prezentację przedstawioną przez Janka Dolezińskiego w C.K.Muza na "Spotkaniach z ludźmi gór" w dniu 25 marca 2018r. Informację o tej imprezie znajdziecie na naszej stronce klubowej pod adresem: http://klubproblem.pl/od-2016.html#HEL Pozdrawiam bratni klub wyrypiarzy - Heniuś

Eintrag hinzufügen:

Autor
Nachricht