Język:

O nas


                            Uwaga !!!

 

Zgodnie z wcześniejszą informacją o zmianie biura Stowarzyszenia Turystyki Pieszej „Wędrowiec” wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem biura załatwiamy pod nowym adresem.
Nasze biuro obecnie mieści się: Lubin ul.Kościuszki 12 , parter, pokój nr 17 (wejście od strony „Biedronki”).
Dyżury wznawiamy od 12 listopada 2019r. Harmonogram dyżurów nie ulega zmianie: wtorki i czwartki w godz.17,00 – 19,00 oraz środa godz.11,00 – 13,00.
Dodatkowych informacji odnośnie przeprowadzki , dyżurów oraz zapiów na wyjazdy udzielamy pod numerami telefonów : 601095463 ; 606908645.
                                                                                             

                                                                                             Zarząd STP „Wędrowiec”.

 

Pomysł na założenie biura zrodził się jeszcze w 2000 roku. Jesteśmy grupą znajomych ze studiów, których połączyła wspólna pasja - zamiłowanie do podróży.

Gdy zaczynaliśmy naszą przygodę z podróżami, często korzystaliśmy z pośrednictwa różnych agencji turystycznych, ale trudno było nam znaleźć taką, która oferowałaby wyjazdy tylko sprawdzonych organizatorów. Dlatego sami zaczęliśmy nawiązywać kontakty z najlepszymi firmami działającymi w branży turystycznej. Po kilku latach postanowiliśmy się podzielić naszą wiedzą o organizowaniu wspaniałych wakacji także z innymi turystami.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży pobytów rodzinnych w najpiękniejszych zakątkach Turcji i Egiptu oraz organizowaniu egzotycznych wypraw do Afryki, które zainteresują turystów poszukujących niesamowitych wrażeń.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 


 

Organizujemy:

  • pobyty wakacyjne w okresie letnim i zimowym,
  • wycieczki do egzotycznych krajów,
  • kolonie,
  • obozy,
  • zimowiska,
  • wycieczki objazdowe,
  • lotnicze wyjazdy weekendowe