Język:

Dyżury


Na tej stronie znajdziecie Państwo terminy oraz osoby dyżurujące w naszej siedzibie przy

ul. Tadeusza Kościuszki 12 / 17 w Lubinie (wejście od strony "Biedronki").

 

Biuro otwarte jest w każdy nieświąteczny

                      wtorek: 17:00-19:00

                   środa: 11:00-13:00

                        czwartek: 17:00-19:00

 

Kadencja 2024-2028
Zarząd VI Kadencji TP " Wędrowiec "2024/2028 Od lewej: Zbigniew Bednarczuk; Paweł Szewczyk; Jan Doleziński; Henryk Szakiel; Andrzej Dubicki; Ewa Zaremba; Janina Zaczyńska(nieobecna)
Zarząd VI Kadencji TP " Wędrowiec "2024/2028 Od lewej: Zbigniew Bednarczuk; Paweł Szewczyk; Jan Doleziński; Henryk Szakiel; Andrzej Dubicki; Ewa Zaremba; Janina Zaczyńska(nieobecna)
czerwiec/lipiec 2024 2024
LP Data

Nazwisko i Imię

(wtorek-czwartek)

Zastępstwo Środa

Nazwisko i Imię

(zastępstwo)

1  18-20.06.2024  Dubicki Andrzej
   19.06.2024 Dubicki Andrzej 
2  25-27.06..2024
 Szakiel Henryk   26.06.2024  biuro nieczynne
3

 02-04.07.2024

 Szewczyk Paweł    03.07.2024 Zaremba Ewa 
4  09-11.07.2024
 Doleziński Jan    10.07.2024 Doleziński Jan 
5 16-18.07.2024  Zaremba Ewa    17.07.2024  Zaremba Ewa 
6 23-25.07.2024  Zaczyńska Janina    24.07.2024  Zaczyńska Janina 
sierpień/wrzesień 2024 2024

 

LP Data

Nazwisko i Imię

(wtorek-czwartek)

Zastępstwo Środa Nazwisko i Imię Zastępstwo
1

 30-01.08.2024

 Bednarczuk Zbigniew    31.08.2024  Bednarczuk Zbigniew
 
2  06-08.08.2024  Dubicki Andrzej   07.08.2024   Dubicki Andrzej  
3  13-15.08.2024  Szakiel Henryk    14.08.2024  Bednarczuk Z.  
4  20-22.08.2024 Szweczyk Paweł   21.08.2024 

 Zaremba Ewa

 
5  27-29.08.2024    Doleziński Jan   26.08.2024   Doleziński Jan  
6  03-05.09.2024  Zaremba Ewa    04.09.2024  Zaremba Ewa  
wrzesień/pażdziernik 2024 2024

 

LP Data

Nazwisko i Imię

(wtorek-czwartek)

Zastępstwo Środa Nazwisko i Imię Zastępstwo
1            
2            
3            
4            
5  
         
6            
listopad/grudzień 2024 2024

 

LP Data

Nazwisko i Imię

(wtorek-czwartek)

Zastępstwo Środa Nazwisko i Imię Zastępstwo
1

 

         
2            
3  
         
4  
         
5            
6            

 

 

.

 

 

Dyżury V Kadencji 2020 - 2024

L.p. Imię i Nazwisko 2020 2021 2022 2023 Razem
1. Jan Doleziński  4 21  20  29   
2. Henryk Szakiel  4 12   
3. Ryszard Szymański 18  19   23  
4. Janina Zaczyńska 14  25  18   
5. Wiesława Dworczak 13  22  19   
6. Jarosław Adam 10  13  13   
7. Andrzej Dubicki 20  30  18