Język:

Kalendarz 2020r.


Zapraszamy do udziału w naszych propozycjach wycieczek w 2020 r.

Poniżej umieszczony jest Kalendarz 2020 w pliku, który po otwarciu można sobie wydrukować.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNYCH WĘDRÓWEK!

[pobierz] 0.1 MB kalendarz-2020-rok

Kalendarz Imprez Wędrowca na 2020 r.

2020 rok .
2020 rok .

KALENDARZ  IMPREZ  - 2020 r.

 

 

 

,

1 stycznia (środa) – 4 Pory Roku Zima – 18 etap – Zimna Woda - (Zarząd STP)

19 stycznia (niedziela) – Odcinek Sudecki Szlaku EB-E3 – 5 etap - Chrośnica//Radomierz - (Heniek)

 

 27 stycznia (poniedziałek) – XV Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Członków Wędrowca (Zarząd STP)               

26 stycznia (niedziela) – Szlak Polskiej Miedzi – 1 etap - (Zarząd STP)

02 lutego (niedziela) – Rajd Trzeżwościowy - (Głuszyca – Świerki) - (Heniek)

10 - 15 lutego (poniedziałek-sobota) – XVIII Beskid Zimą - (Gorce;Beskid Sądecki) - (Heniek)

23 lutego (niedziela) – Szlak Polskiej Miedzi – 2 etap - (Zarząd STP)

1 marca (niedziela) – Karkonosze Zimą – 12 część - (Heniek)

08 marca (niedziela) – Poznajemy 26 Miasto Polski - Świdnica - (Heniek)

21 marca (sobota) – Karkonosze Wiosną - 13 część – Budniki – „Powitanie Słońca” - (Heniek)

29 marca (niedziela) – Odcinek Sudecki Szlaku EB-E3 – 6 etap - Radomierz // Przeł. Karpnicka - (Heniek)

18 kwietnia (sobota) – 4 Pory Roku Wiosna – 19 etap – Żelazny Most - (Zarząd STP)

26 kwietnia (niedziela) – Odcinek Sudecki Szlaku EB-E3 – 7 etap - Przeł. Karpnicka // Czarnów - (Heniek)

27 kwietnia (poniedziałek) – VII Papieska Pielgrzymka Piesza Lubin – Góra Wędrowca (8,5 km) - (Janek)

1 – 3 maj (piątek-sobota-niedziela) – Wysoki Jesionik / Morawski Kras - Czechy - (Heniek)

10 maja (niedziela) –„Poznajemy naszych sąsiadów” - Czechy – „Gondolą na Śnieżkę” - (Heniek)

16-17 maja (sobota-niedziela) – Rodzina na Szlaku – 30 część - „Park Mużakowski”

24 maja (niedziela) – Odcinek Sudecki Szlaku EB-E3 – 8 etap - Czarnów // Kamienna Góra - (Heniek)

31 maja (niedziela) – Rodzina na Szlaku – 31 część (Dzień Dziecka) -----------

8 - 13 czerwca (poniedziałek - sobota) – XXIII Długodystansowy Rajd Wędrowny – Pieniny - (Heniek)

21 czerwca (niedziela) – Wakacje z Wędrowcem –21część –„ Kotlina Kłodzka”- (Nowa Ruda – Gorzuchów) - (Heniek)

28 czerwca(niedziela) - …………………………………………………………………………………….

5 lipca (niedziela) – Odcinek Sudecki Szlaku EB-E3 – 6 etap - Radomierz // Przeł. Karpnicka - (Heniek)

11 lipca (sobota ) – 4 Pory Roku Lato – 20 etap – Orsk - (Zarząd STP)

19 lipca (niedziela) Odcinek Sudecki Szlaku EB-E3 – 7 etap - Przeł. Karpnicka // Pisarzowice - (Heniek)

26 lipca (niedziela) - Rodzina na Szlaku – 32 część „Ścieżka w koronach drzew”- Janske Lazne - (Heniek)

2 sierpnia (niedziela) - Wakacje z Wędrowcem –22- część „ Kotlina Kłodzka”(Bardo - Kłodzko) - (Heniek)

16 sierpnia (niedziela) – Wakacje z Wędrowcem – 23 część –„Odcinek Sudecki Szlaku EB - E3 -(Pisarzowice – Czarny Bór) - (Heniek)

23 sierpnia (niedziela) – ……………………………………………………………………………………….

28.08 - 29.08 sierpnia (piątek- sobota) – XI Maraton „Pieszo i Rowerem Dookoła Lubina” - (Zarząd STP)

06 września (niedziela) –   XIX Klasyk – Zagórze Śląskie - przyjęcie nowych klubowiczów - (Heniek)
12 - 13 września (sobota-niedziela) – VII Bieg Dinusia - (Zarząd STP)                

19 września (sobota) – XIX Dzień bez Samochodu – „ VIII Spacer po Parkach Lubina” - (Zarząd STP)

21 - 26 września (poniedziałek - sobota) – XXIII Długodystansowy Rajd Wędrowny – Pieniny - (Heniek)

04 pażdziernik (niedziela) - ..........................

11 października (niedziela)Odcinek Sudecki Szlaku EB-E3 – 9 etap - Czarny Bór // Wałbrzych Miasto (Heniek)

16 - 18 pażdziernik (piątek - niedziela) - Wysoki Jesionik / Morawski Kras - Czechy - (Heniek)

18 października (niedziela)VIII Rajd Popiełuszki Lubin – Parszowice (15,0 km) (Janek) (Andrzej)

25 października (niedziela)Odcinek Sudecki Szlaku EB-E3 – 10 etap Wałbrzych Miasto // Michałkowa - (Heniek)

8 listopad (niedziela)Odcinek Sudecki Szlaku EB-E3 – 11 etap - Michałkowa // Kamionki-(Heniek)

14 listopada (sobota)4 Pory Roku Jesień – Dziewin gm.Ścinawa - (Zarząd STP)

22 listopad (niedziela) - Odcinek Sudecki Szlaku EB-E3 – 12 etap - Kamionki // Srebrna Góra - (Heniek)

28  listopada (sobota ) - XVII Gala Mistrzów Turystyki. - (Zarząd STP)

6 grudnia (niedziela) – Szlak Polskiej Miedzi – 3 etap - (Zarząd STP)

20 grudzień (niedziela) - Szlak Polskiej Miedzi – 4 etap - (Zarząd STP)

28 grudnia (poniedziałek) – Wieczór Kolęd i Pastorałek (Zarząd STP)

31 grudnia (czwartek) – Sylwester na wyjeżdzie …………………………………………. ???? - (Zarząd STP)